Chłodnym okiem: Głowy polecą

20.09.2011 (20:42) | Adam Osiński | skomentuj (2)
Postawa Podbeskidzia w meczu z Ruchem pokazuje, że zwycięstwo beniaminka przy Łazienkowskiej to tylko przypadek. Natomiast porażka Legii wcale nim wówczas nie była. Piłkarze Macieja Skorży są chyba przekonani o własnej wielkości, w czym utwierdził ich awans do fazy grupowej LE. Gdy się zepną, są groźni, lecz mobilizacją zazwyczaj nie grzeszą. Nie czarujmy się, tej drużyny nikt się nie boi. Cenię wyniki, jakie na Łazienkowskiej osiągnął ostatnio Śląsk, ale to nie były punkty zdobyte w jaskini lwa.


 

Bez ekstazy jesteśmy także po pojedynku w Krakowie. Wicemistrz Polski powinien pokonać outsidera i tak zrobił, choć nie bez problemów. A byłby wstyd, gdyby się nie udało, bo Cracovia u siebie przegrywa wszystko i gra futbol beznadziejny. Nadal cenię Szatałowa, ale powinien odejść. Ciekawe, kto podejmie się pracy przy Kałuży. Trenowanie Pasów nie wyszło ostatnio na dobre, mówiąc delikatnie, kilku szkoleniowcom. Wydźwignął się tylko Lenczyk.

Za kilka dni hitem kolejki nie tylko dla nas będzie spotkanie Ślaska z Lechem, ale emocjonująco zapowiada się też pojedynek w Bełchatowie. Skorża zagra o swoją głowę, zaś Kiereś musi w końcu pokazać, że łeb do trenerki ma nie od parady. Bo na razie nikt tego nie widzi. Nie jestem sceptyczny wobec szkoleniowców-debiutantów, bo Mroczkowski czy Ojrzyński dają dobry przykład, ale łatwo przy Sportowej nikomu nie jest. PGE GKS nie ocieka już miodem, więc równa w dół. Może Maciej Bartoszek coś by wymyślił, ale pokazano mu drzwi. Niepotrzebnie.

KOMENTARZE
~Niklot(2011-09-21 08:27:54)
...pragnę jedynie zauważyć, że kurs na Podbeskidzie w meczu z Legią wynosił ok. 10 zł za postawioną złotówkę... Bez komentarza.
~wks(2011-09-20 22:03:35)
Bardzo obawiam się meczu z Poznaniem
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane