Relacja LIVE: Śląsk - Podbeskidzie (niedziela, 14:30)

17.03.2013 (09:08) | Pawlak | skomentuj (27)

Zapraszamy na tekstową relację LIVE ze spotkania T-Mobile Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław zagra na Stadionie Wrocław z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zapraszamy do śledzenia meczu w naszej relacji LIVE. Początek 15 minut przed pierwszym gwizdkiem, około godziny 14:15. Będziemy również pisać na naszym Facebook'owym Fanpage'u oraz Twitterze!

~NordicThunder (2013-03-17 18:07:02)
~valtermarko
Oj przegiołeś !!!
~valtermarko (2013-03-17 17:42:06)
-NordicThunder,na pewno nie wyborczą,legionisto.
~heh (2013-03-17 17:37:15)
@sweter
nie, nie są zajechani. To czego im brakuje to ambicja!
Dlaczego Waldek biega, Ostry biega, a pół składu spaceruje po boisku? Waldek jest jeszcze młody, Ostry na dzień dobry dostał łatkę "starego emeryta". Oni jeszcze się starają, bo jeden chce w piłce zaistnieć, a drugi pokazać niedowiarkom, że jeszcze coś tam kopać potrafi. A reszta? W ubiegłym sezonie większość grała o pierwszego mistrza w karierze to coś tam jeszcze biegali. Dzisiaj to są zmanierowane gwiazdy, którym w d... się poprzewracało. Dzisiaj widziałem zaangażowanie łącznie przez 6 minut. Trzy po bramce na 1-0 i trzy po wyrównaniu. Trochę za mało. Zachowanie Waldka po stracie bramki pokazuje wszystko. Wziął piłkę i poszedł sam na trzech, bo nie miał już ochoty podawać jej komukolwiek na boisku. Tam trzeba walnąć pięścią w stół żeby uratować to co się da w tym sezonie i w przerwie przewietrzyć szatnię. Tylko kto to ma zrobić? Staszek? Waśniewski? No właśnie, kto... :/
~NordicThunder (2013-03-17 17:32:11)
~valtermarko - JAKI MISTRZ ?!? Chłopie co ty wciągasz ???
~FAN69 (2013-03-17 17:23:26)
To była ŻENADA!!!!!Tego nie da się oglądać...
~valtermarko (2013-03-17 17:14:20)
Dlaczego tak grają ?
Sprawa jest prosta,nie otrzymali premii za mistrzostwo,pamiętacie jak grali w trzech ostatnich meczach zeszłego sezonu,przed którymi właśnie dopiero otrzymali za wice.PROSTE,BEDZIE KASA,BEDZIE MISTRZ I LEGIA MOŻE SOBIE POMARZYC O KORONIE.
ps.Narzekaliście na Diaza,to nie zagrał ,a szkoda bo w sparingach KARNE ZAMIENIAŁ NA BRAMKI,Z ZAMKNIETYMI OCZAMI.
~sweter (2013-03-17 16:47:38)
Stevanovič wcale nie był najgorszy, Kaz grał gorzej a Spahič tragedia. Ćwielong słaby i w ogóle wszyscy śnięci i powolni. Zajechani?
~Vulk (2013-03-17 16:40:13)
Żenujący mecz Ślaska z takim Podbeskidziem powinni bez problemu wygrać a o mały włos przegrali by mecz . Nie wiem co z tym zespołem się dzieje . Czołówka ucieka nie widać było że walczą o trzecią pozycję . Nie rozumiem trenera Levego dlaczego w każdym meczu bez względu na wynik przeprowadza bardzo późno zmiany po 70 min . Co do Gry Moulungiego to na te kilka minut gry pokazał że ma ogromny potencjał zobaczymy jak będzie dalej .
~max55 (2013-03-17 16:38:22)
Piłkarze Śląska wypłatę za luty dostali chyba od Podbeskidzia,bo taka gra to skandal.Stevanovic,Patejuk to chyba inną dyscyplinę sportu trenują,Levego też trudno nazwać trenerem ( zawodnik wypożyczony na parę meczy gra tylko 10 min.-śmiech )
~lolo09 (2013-03-17 16:19:15)
Fajna taktyka hej Levy fajna taktyka....
~wks (2013-03-17 16:17:58)
Orest wróć.
~NordicThunder (2013-03-17 16:01:53)
Przed tymi grajkami nie ma przyszłości !!!! Levy na co ty czekasz zdejmij drewno Gikiewicza dawaj murzyna !
~NordicThunder (2013-03-17 15:59:38)
K....wa co za żenada !!!!
~abra_kadabra (2013-03-17 15:28:32)
Boże tego naprawdę nie da się oglądać. Za co oni płacą tym lebiegom - wpuścić młodych, ambitnych, a tych dziadów pogonić. Poobcinać pensje za remisy i przegrane, a dodać duże premie za wygrane. Nie wiem....gra wygląda tragicznie, nawet jak wygrają znowu fartem - to tego się nie da oglądąć. Na orliku większe emocje!!!!
~zabuzi (2013-03-17 15:24:15)
Faul był ewidentny !!! Wg komentatorów nie było karnego :). Mila najsłabszy w Śląsku !!!!
~anonim (2013-03-17 15:24:11)
Bo Mila to nasz taki geniusz piłkarski któremu trzeba płacić nie wiadomo ile bo bez niego Śląsk padnie ... przereklamowany grajek jak dla mnie
~lolo09 (2013-03-17 15:07:20)
@bobo no młodzieży strasznie dużo w składzie Levego. A sabotażysta Mila robi swoje...
bobo (2013-03-17 14:22:16)
dobrze, ze w odroznieniu od Lenczyka, trener Levy stawia na mlodziez
~lolo09 (2013-03-17 14:13:01)
Nie no skład to sabotaż Gikiewicz, Mila i Stevanovic
~WKS (2013-03-17 11:25:59)
Tylko zwycięstwo o śląsku tylko zwycięstwo!
~jzw (2013-03-17 09:29:09)
Hej Śląsk ---Do boju WKS ~~jesteśmy tu by wspierać go by wygrał znów kochany klub~~~~