Jan Urban: Nie za bardzo mieliśmy argumenty

16.02.2018 (23:27) | mkierakowicz | własne | skomentuj (5)
Prezentujemy zapis wypowiedzi Jana Urbana z konferencji prasowej po przegranym meczu z Legią.


 

Szybko to się skończyło. 30-32. minuta i 3-0. Chociaż dość szybko strzeliliśmy bramkę na 3-1. Później jednak Legia kontrolowała przebieg spotkania. My nie za bardzo mieliśmy argumenty, do tego, aby stwarzać sobie więcej sytuacji. Szukając pozytywów w tym spotkaniu - cieszę się, że 4 młodych zawodników wystąpiło przy Łazienkowskiej, przy takiej publiczności. To na pewno dla nich jest ogromne doświadczenie. To jest ten pozytyw, o którym chciałem wspomnieć. Legia była dziś po prostu lepsza, a my musimy szykować się do następnego spotkania.

Czy jest Pan zawiedziony, że błędy popełniają najbardziej doświadczeni zawodnicy - Pawelec, Celeban?

Wiem o tym. To, że dzisiaj zagrało paru młodych chłopaków nie świadczy o tym, że ci starsi zagrali dobre spotkanie. Niektórzy tak, niektórzy nie. Na taką głębszą analizę przyjdzie czas, ale jestem tego świadom.

Jak oceni Pan występ Sebastiana Bergiera?

Miał fajne momenty - przy bramce zachował się znakomicie. Później im dalej w las, było widać, że brakuje mu troszeczkę siły, więc musieliśmy zrobić zmianę. Natomiast obserwując go, jak grał, na pewno nie zjadła go trema. Przeskok z juniorów do pierwszej drużyny - zderzać się z twardymi obrońcami - nie jest to łatwa sztuka. Mam nadzieję, że dla niego będzie to pozytywny bodziec, żeby dążyć do tego, żeby grywać w takich meczach, na takich stadionach.

KOMENTARZE
~bajanafun(2018-02-19 11:44:56)
Pawelec oraz Celeban , zachłysnęli się dobra opinia za zaangażowanie. Jakości niestety nie zastapimy miłymi słówkami. Brak umiejętności i brak możliwości fizycznych tych panów, każe mi wskazać na rezerwy raczej a nie na ekstraklasę. Szukać obrońców! Środkowych. Środek pola jest w miarę ok, napastnicy tez są nieźli. Robak , Piech i Bergier to niezły zestaw, tylko żeby grali. Widać teraz brak Kokosa, Danka i Czotry. Ciekaw jestem jak wyglądałby dzisiaj Slask w tabeli gdyby wszyscy byli od początku do dzisiaj zdrowi? Ile dałby Czotra, Kokos, Danek, Mak, Jowic czy Madej? Najwyższy czas dać młodym pograć! Panie Janku , wpuszczać młodych, na ósemkę i tak nie mamy szans, a gdyby nawet to po co? Lepiej ograć młodych i szukać innych w niższych klasach w regionie.!
~stayer(2018-02-17 19:29:25)
To jak w Barei: Proszę pana, z tymi rurami to było tak: zimą wyleciały okna. U nas dwa, na szóstym piętrze dwa i na siódmym dwa... nie na siódmym jedno
janusz-biskupin(2018-02-17 18:33:14)
panowie trenerzy nie pora szukac skrzydlowych , ale jak najszybciej szukac dobrych 2 obroncow .Bo podzielam opinie poprzednika , ze Pawelec i Celeban w obecnej formie to porazka.Oczywiscie wiem ile Oni zrobili dobrego dla klubu ale teraz to ich bledy sa przyczynami porazek. Jak nie znajdziecie do konca lutego nowych obroncow to grozi nam spadek a nie walka o gorna osemke. Gratulacje dla Bergiera i pozostalych naszych mlodych nie byli gorsi od naszych gwiazd a moze lepsi. Postawmy na nich a szczegolnie na Bergiera a starzy emeryci na lawke i dac im do grania tylko 45 minut bo naq wiecej nie maja sil
~jzw(2018-02-17 11:05:40)
Hej Śląsk! --nie mamy argumentów- ale nasz WKS TO z panem p.trenerze dojechał do ściany---i kto Nam TO zrobił !!! że mamy tak słaby zespół.!!!!!! == Natomiast brawa dla fansWKS, którzy wybrali się do Wawy. = fansWKS wiedzą co jest ich prawdziwą wartością,
===Jednakże nawet po takim meczu 1-4....nawet jeżeli głośno i zaciekle walczymy o dobre imię klubu – róbmy TO w taki sposób, by zachęcać - nie odstraszać !!!! do przechodzenia na mecze Naszego Śląska. Niech ZIELONO-BIAŁO-CZERWONI = zDolnyŚląsk wypełnią trybuny naszej Wrocławskiej Świątyni Piłkarskiej w najbliższym Dniu Meczowym z Górnikiem . Zabrze. Hej Śląsk!
~Zmiany(2018-02-17 09:03:50)
Pawelec ,Celeban jako obrońcy to porażka, w 2,3lidze znajdziemy młodszych i nie gorszych !
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane