Nowy kontrakt dla Augusto

11.07.2018 (16:50) | Dominik Szpik | slaskwroclaw.pl | skomentuj (0)
Portugalczyk przedłużył swój kontrakt z wrocławskim klubem. Augusto związał się z WKS-em roczną umową z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.


 

30-latek rozpocznie niebawem swój trzeci sezon w Śląsku Wrocław. Do tej pory w barwach Trójkolorowych rozegrał 36 spotkań. Najpierw występował jako lewy obrońca, lecz trener Tadeusz Pawłowski znalazł mu nową pozycję na boisku. Augusto jako środkowy pomocnik otrzymał nowe życie. Odkąd wrócił do składu w meczu z Górnikiem Zabrze, zagrał we wszystkich kolejnych meczach w pełnym wymiarze czasowym, spisując się w nich bez zarzutu.

- Augusto miał bardzo dobrą końcówkę minionego sezonu. Wcześniej także pokazywał się z dobrej strony, lecz pechowo stracił trochę czasu z powodu kontuzji. Zawsze ciężko pracuje na treningach, ma wysoką kulturę gry i świetnie panuje nad piłką. Zapewni nam także odpowiedni balans między młodością a spokojem i doświadczeniem – komentuje Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane