Witamy drużynę Śląska w nowym sezonie!

13.07.2018 (21:46) | Dominik Szpik | skomentuj (4)
Powroty na Oporowską prawie zawsze odbywają się w wyjątkowych okolicznościach i nie inaczej było tym razem. 13 lipca mieliśmy okazję oglądać prezentację Śląska Wrocław na sezon 2018/19!


 

Impreza trwała już od godziny 15, kiedy to kibice mogli już gromadzić się na Oporowskiej i korzystać z atrakcji, jakie zaoferował klub. Oprócz strefy gastronomicznej pojawiły się sklepy z gadżetami klubowymi gdzie do zakupienie były między innymi nowe koszulki WKS-u. Nie obyło się również bez strefy sponsora Śląska zakładów bukmacherskich forBET gdzie można było pograć na konsoli i brać udział w konkursach z nagrodami.

Zaplanowana na godzinę 18 prezentacja koszulek nieco się przeciągnęła i choć w social mediach pojawiły się punktualnie, tak oficjalnie na scenie na żywo można było je zobaczyć dopiero piętnaście minut przed godziną 19. Potem została zaprezentowana drużyna CLJ Śląska oraz nowy dyrektor akademii Tomasz Horwat.

Pół godziny przed głównym przedstawieniem na scenie pojawił się jeszcze II zespół prowadzony od tego sezonu przez Piotra Jawnego. Trener mocno związany ze Śląskiem od pokoleń zapowiedział walkę o najwyższe cele i awans postawił jako priorytet zaraz obok ogrywaniu młodych zawodników.

Przed prezentacją I zespołu głos zabrał Dariusz Sztylka. – Zbudowaliśmy młody zespół głodny zwycięstw i mogę obiecać, że Ci zawodnicy będą walczyć o każdy centymetr boiska – deklarował dyrektor sportowy WKS-u. Po przemówieniu kibice mogli obejrzeć premierowo film promocyjny pod tytułem #ToJestTwójKlub, który fenomenalnie pokazuje wyjątkowość Śląska Wrocław.

Pierwsza drużyna wyszła na scenę w nowych strojach o godzinie 21. Bardzo ciepło zostali przywitani nowi zawodnicy a w szczególności Farshad, który przywitał się z kibicami tradycyjnym „Hej Śląsk”, którym zaskarbił sobie sympatię wszystkich zgromadzonych przy Oporowskiej. Każdy z nowych zawodników, który witał się z kibicami na prezentacji, deklarował walkę, ciężką pracę i sto procent zaangażowania, a z tych słów na pewno będą rozliczani.

Na koniec z kibicami przywitał się trener Pawłowski, który zaraz obok Piotra Celebana i Mariusza Pawelca wywołał największą wrzawę na trybunie krytej. Jako legenda Śląska oraz trener I drużyny Tedi tonował nastroje i nie rzucał wielkich haseł o top 4, jakie padały w poprzednim sezonie. Podkreślił, że zespół przeszedł dużą przemianę i na pewno wykona krok do przodu w kontekście dalszego rozwoju. Prezentacja zakończyła się tradycyjnym rozdawaniem autografów przez zawodników.

Po raz kolejny we wspaniałej atmosferze przywitaliśmy zespół Śląska w nowym sezonie na Oporowskiej. Miejmy nadzieje, że doping kibiców poniesie zawodników jak najwyżej w ligowej tabeli!

KOMENTARZE
~Wieslove(2018-07-14 22:03:09)
Wreszcie spadek
marenio(2018-07-14 11:31:07)
Mniej gadać , więcej grać!
My będziemy kibicować.
~TecSpec(2018-07-14 10:49:44)
Większym specjalistą nie trzeba być, by stwierdzić, że w nadchodzącym sezonie znowu będzie granie o utrzymanie. Bieda w Śląsku nie będzie miała końca, póki nie znajdą właściwe ręce do prowadzenia klubu.
Tęcza Warszawa(2018-07-13 23:25:08)
Hej Śląsk!

co niektóre komuchy z forum już biadolą, że to jest nie tak, tamto mogłoby być inaczej, że może zagłosować za tęczowymi paradami równości, oby była kasa na Śląsk, że kolory koszulek za jasne, że za bardzo w paski no i że krzywo, że rok temu było lepiej, że srak i siak... tylu tam jacykowów, że trzeba uważać na tyły.

komuchom stanowcze NIE!

RAZ SIERPEM, RAZ MŁOTEM, CZERWONĄ HOŁOTĘ!

KTO WYGRA MECZ?! ŚLĄSK!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane