Remis w Libercu

15.07.2018 (20:39) | Banan | skomentuj (5)
Czy Śląsk swój pierwszy mecz w nowym sezonie zagra z Mateuszem Cholewiakiem na lewej obronie i z Igorsem Tarasovsem na środku? Przynajmniej tak wyglądało to w ostatnim meczu towarzyskim, który wrocławianie zremisowali 1:1 w Libercu ze Slovanem. Zabrakło nie tylko Wojciecha Golli, ale także Jakuba Koseckiego. Dla czeskiego klubu spotkanie było uświetnieniem 60-lecia istnienia.

Jedyną bramkę dla WKS-u zdobył właśnie Cholewiak, który już na początku meczu wykorzystał podanie Michała Chrapka. To drugi gol Cholewiaka podczas letnich przygotowań, na razie cofnięcie go z pomocy wychodzi mu i drużynie na dobre. Gospodarze doprowadzali do wyrównania po stałym fragmencie gry w drugiej połowie.

Śląsk rozgrywki ligowe zainauguruje już w sobotę o 15:30, kiedy na własnym stadionie obejmie Cracovię.

Slovan Liberec – Śląsk Wrocław 1:1 (0:1)
Koscelnik 48’ – Cholewiak 7’

Śląsk: Słowik – Dankowski, Celeban, Tarasovs, Cholewiak – Augusto (Radecki 75’), Pałaszewski (Łabojko 79’) – Farshad, Chrapek (Robak 60’), Pich (Gąska 60’), Piech.