Olimpia Elbląg pierwszym rywalem Śląska w PP

10.08.2018 (12:10) | peciaq | własne | skomentuj (3)
O godzinie 12 rozpoczęło się losowanie par 1/32 Pucharu Polski. Rywalem WKS-u w tej rundzie będzie Olimpia Elbląg.


 

Olimpia Elbląg to klub z siedzibą w mieście Elbląg, występujący na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce. W poprzednich dwóch sezonach zajmowali odpowiednio 5. i 6. miejsce w ligowej tabeli. Jak dotąd w lidze radzą sobie średnio - przegrali z Widzewem Łódź oraz Błękitnymi Stargard, a trzy punkty wywieźli tylko z meczu z Pogonią Siedlce. Mecz ze Śląskiem odbędzie się w Elblągu. Olimpia ma zgodę z Legią Warszawa oraz Zagłębiem Sosnowiec.

Warto dodać, że w tym sezonie czeka nas kilka zmian w PP. Nie będzie meczów rewanżowych, zabraknie też typowej drabinki pucharowej - po każdej rundzie będzie losowanie. Dodatkowo kluby są zobowiązane wystawiać przynajmniej jednego młodzieżowca. Do tego w dogrywce, podobnie jak na tegorocznym mundialu, będzie można przeprowadzić czwartą zmianę.

Nie jest znany jeszcze dokładny terminarz, jednak pierwsze mecze rundy odbędą się już pod koniec września.

KOMENTARZE
~Bond James(2018-08-10 21:06:05)
50 km od Elbląga gra Zag Lubin
~JB100(2018-08-10 19:57:15)
Takie są zasady PP. Mecz odbywa się na stadionie drużyny z niższej ligi. Jeżeli obie drużyny są z tego samego poziomu, to mecz odbywa się na terenie pierwszego wylosowanego klubu.
~Abm(2018-08-10 15:04:58)
Czemu mecz odbędzie się w Elblągu? ;/
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane