Śląsk II rozpoczyna sezon. GKS Mirków/Długołęka pierwszym rywalem

12.08.2018 (01:01) | Łukasz Maślanka | skomentuj (0)
Piłkarze drużyny rezerw Śląska Wrocław rozpoczynają walkę w nowym sezonie 4. ligi. Ich pierwszym rywalem będzie GKS Mirków/Długołęka.


 

Rezerwy Śląska w tym sezonie mają jeden kluczowy cel: awansować do 3. ligi. Drużyna prowadzona przez Piotra Jawnego będzie miała kim straszyć rywali. Do rezerw bowiem "zesłano" z Ekstraklasy pomocników: Kamila Vacka i Dragoljuba Srnicia. Obu Śląsk chce się pozbyć, ale rozmowy o przedterminowym rozwiązaniu kontraktów idą jak po grudzie. Dlatego i Vacek, i Srnić będą grać w drużynie rezerw i poznawać polską 4. ligę.

GKS Mirków/Długołęka w tym sezonie jest beniaminkiem 4. ligi. W poprzednich rozgrywkach najbliższy rywal Śląska II Wrocław solidnie sobie postrzelał, notując jako drużyna aż 112 zdobytych bramek! W rozpoczynającym się właśnie sezonie tak łatwo raczej już nie będzie, choćby ze względu na większą klasę rywali. Dodatkowym utrudnieniem będzie konieczność grania na wyjazdach przez całą piłkarską jesień. Wszystko przez poważne braki w infrastrukturze klubu.

- Do remontu mamy szatnie gości oraz gospodarzy, których powierzchnia nie spełnia norm wymaganych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. W mniejszym zakresie dochodzą prace związane z ogrodzeniem boiska od trybun - wyjaśnia wiceprezes GKS-u Paweł Paszkowski cytowany przez dolFutbol.pl.

Mecz między Śląskiem II Wrocław i GKS-em Mirków/Długołęka zostanie rozegrany w niedzielę (12 sierpnia br.) o godz. 11, a drużyny zmierzą się na stadionie przy ul. Oporowskiej 62 we Wrocławiu.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane