Pogrom na inaugurację

12.08.2018 (15:34) | peciaq | własne | skomentuj (4)
Rezerwy Śląska zaczęły nowy sezon w IV lidze z bardzo wysokiego "C". W pierwszym meczu rozgrywek rozgromiły GKS Mirków/Długołęka aż 4:0.

Wynik spotkania w 30. minucie pięknym uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego otworzył kapitan rezerw - Adrian Sobczak. Na kolejne gole musieliśmy poczekać do drugiej połowy - po godzinie gry na listę strzelców wpisał się Mathieu Scalet, który strzelił również czwartą bramkę. Wcześniej bramkarza GKS-u pokonał Kamil Vacek.

Śląsk II Wrocław - GKS Mirków/Długołęka 4:0 (1:0)
Bramki:
Sobczak 30, Scalet 60, 82, Vacek 81

Śląsk: Szczerbal - Calińśki, Tabaka (73 Łazarowicz), Kucharczyk, Sobczak (84 Błoński), Kazimierowicz (65 Srnić), Kierkiewicz, Młynarczyk (65 Sztylka), Samiec-Talar (60 Skrzypek), Scalet, Pasternak (60 Vacek).
GKS (skład wyjściowy): Bralewski - Żminkowski, Żygadło, Wójcik, Siwek, Tarka, Góral, Leszuk, Szymański, Stanisławek, Broda.

Żółte kartki: Kucharczyk, Broda, Szymański

~qq(2018-08-13 19:22:26)
roland w tym roku rezerwy muszą awansować bo 3 liga to odpowiedni poziom rozgrywek dla naszych młodych. w tym roku do 3 ligi wypożyczyliśmy 5 piłkarzy. 2 lata temu rezerwy spadły z 3 w ostatniej kolejce po przegranej u siebie a w zeszłym roku na inaugurację porażka potem u siebie porażka z gaciami, która finalnie zadecydowała o braku awansu. początek sezonu znowu jest kluczowy bo gramy z czołówką i bezpośrednie mecze są bardzo ważne. tu musi być komplet punktów.potem będzie tylko kontrola tabeli i młodzi pograją. pomoc wg mnie to najsłabsza formacja rezerw.
jkl(2018-08-13 10:44:42)
Po wysokim C jest D. Nie ma czegos takiego jak "bardzo wysokie C". Pozdrawiam.
~roland1977(2018-08-13 08:38:44)
Jaki jest sens wpuszczania w 4 lidze Vacka i Srnica skoro nie zagrają w 1 składzie...Zabierają tylko miejsce młodym....Kolejny sezon i kolejna głupia polityka klubu nastawiona na wynik nawet w 4 lidze....
erykom(2018-08-12 21:06:51)