Radecki: To był mecz walki

13.08.2018 (20:53) | Claudia Haor | skomentuj (8)
Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi zawodnika Śląska Wrocław Mateusza Radeckiego po meczu z Koroną Kielce.


 

Dzisiaj debiutowałeś w podstawowej jedenastce. Jak oceniasz ten mecz?

Był to mecz walki. Mocno wyrównany z obu stron. W drugiej połowie przeważaliśmy, mieliśmy więcej sytuacji. Szkoda, że zremisowaliśmy, bo mieliśmy szanse na jeden punkt, który by nas zadowalał.

Twoje warunki fizyczne były sporym atutem w walce z Koroną. Widać było Twoje dobre zgranie z Mateuszem Cholewiakiem. Czy Ty po ostatnich treningach spodziewałeś się, że zagrasz od początku?

Tak. Trener w tygodniu ustawiał mnie na pozycji numer 10 i domyślałem się, że mogę zagrać. Nie byłem tego pewny, ale spodziewałem się takiej decyzji szkoleniowca. Dowiedziałem się o tym dzisiaj na odprawie.

KOMENTARZE
~chochlik(2018-08-15 17:05:13)
Nie jestem dobry w ocenianiu gry zawodników , chciałbym usłyszeć TYLKO JEDNĄ ODPOWIEDŹ , trener lub osoba przez niego upoważniona , byłbym wdzięczny gdybym zobaczył odpowiedź .
Widziałem , liczyłem podania 4-5 podań [ maksimum !] i...Śląsk traci piłkę , widziałem , po uzyskaniu prowadzenia chcieli oszczędzać siły ok. tylko dlaczego je trwonili tracąc piłkę tak ZDUMIEWAJĄCO ŁATWO ? widziałem , stoi od zawodnika posiadającego piłkę kolega , czeka , patrzy a on go nie widzi ,to jakieś piętnaście dwadzieścia metrów , zupełnie niepilnowany , piłki nie dostaje , dostają ją przeciwnicy , to nie była jedna sytuacja ...przestałem liczyć , dlaczego ?
~Wesoly(2018-08-15 02:02:24)
Dobrze prawisz RiN
~Luk2902(2018-08-15 00:43:41)
Trener wykonał kawał dobrej roboty wraz z dyrektorem sportowym ale niestety żaden z niego strateg i źle zestawia skład poraz kolejny, nie wyciąga wniosków z tego który grajek najlepiej się prezentuje na danej pozycji. Szkoda bo może być z tej mąki chleb tylko trzeba odpowiedniego piekarza.
~Wujek samo zlo(2018-08-14 11:35:33)
Niestety Radecki na chwile obecna nie jest zawodnikiem na ekstraklasę. Z jego zalet to chyba jedynie wzrost. Może się rozwinie, ale dałbym mu się ogrywać w pucharze polski i sparingach. O pawelcu nie wspomnę, ale rozumiem, ze zagrał bo pozostała dwójka prawych była niedysponowana
~qq(2018-08-13 23:40:08)
Przepraszam a który to młody, Łuczak czy Radecki? Pytam bo jeden ma 22 lata a drugi 25. Piszesz, że Pawłowski zaczął stawiać na młodych. Jedyni młodzi na których postawił to Pałaszewski, 345 minut gry i Gąska 164 minuty. Reszta ma co najmniej 22 lata. Nie rozumiem o czym Ty piszesz w kontekście Pawłowskiego. Trener twierdzi, że Śląsk jest chwalony za grę. Nie wiem nigdy nie siedziałem na ławce trenerskiej ale z perspektywy kibica na trybunie jestem w stanie wydedukować czy zespół gra ładnie czy gra padlinę. A robienie z najlepszego skrzydłowego bocznego obrońcy to chyba złośliwie bo innego racjonalnego wytłumaczenia nie znajduję.
~leszczuk(2018-08-13 23:04:32)
Wreszcie ktoś skomentował z sensem. Mniej więcej ta sama refleksja mnie naszła co Ciebie RiN przed chwilą.
~RiN(2018-08-13 21:42:44)
Urwał mać!!!
Chceliście młodych to macie... Miał być drugi Górnik a nie ściąganie staroci z zagranicy i powoli to dostajecie. Miał być trener który da szanse młodym i macie.
Co wy w końcu chcecie??? Piszcie tak dalej, lamentujcie na stadionie a Pawłowski odejdzie, czyt.zostanie wywalony. Przyjdzie kolejny Rumak, sprowadzimy szrot z zagranicy aż w końcu spadniemy. Tego chcecie?
Klub zaczął stawiać na młodych, którzy nie są ograni, nie są zbyt dobzi. Gdzie są głosy, że potrzebny jest czas? Że Śląsk może spaść ale dzięki temu wprowadzi nowy model zarządzania? Hipokryci zasrani...
~gość(2018-08-13 21:01:14)
Łuczak i Radecki byli najsłabszymi zawodnikami na boisku. Nie wiem, dlaczego Pawłowski nie dokonał zmiany tego zawodnika na Piecha około 60 min, bo nie widziałem u niego żadnego dobrego podania, a jedynie zagubienie na boisku.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane