Jakub Łabojko: Nie byliśmy bezradni

14.09.2018 (20:37) | Claudia Haor, prochu | skomentuj (7)
Śląsk przegrał w Lubinie z Zagłębiem 0:4. - Chcieliśmy się otworzyć, ale plany pokrzyżowała nam czerwona kartka Mateusza Cholewiaka - mówi po meczu derbowym pomocnik WKS-u Jakub Łabojko.

Jakub Łabojko: Pierwsza połowa była wyrównana, dopóki nie popełniliśmy indywidualnych błędów, w tym mojego. Mogłem wybić piłkę na połowie, niestety nie udało się, nie trafiłem czysto w piłkę, poszła kontra i bramka na 2:0 jeszcze przed przerwą. W drugiej połowie chcieliśmy się otworzyć, ale czerwona kartka pokrzyżowała nam plany, ciężko odrabia się straty w dziesięciu. W Sosnowcu udało się odrobić, a tutaj brakowało szczęścia, brakowało sił, bo sytuacje były. Zagłębie wyprowadziło groźne kontry i strzeliło kolejne bramki.

Za każdym razem wychodzimy na boisko po trzy punkty, tym bardziej w derbach. Bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie dla naszych kibiców, niestety nie udało się.

Nie powiedziałbym, że byliśmy bezradni, bo mieliśmy swoje sytuacje. To były groźne strzały, powinniśmy prowadzić, ale zaważyły błędy indywidualne.