Szymański: Przeważyła piłkarska jakość

07.10.2018 (00:42) | Claudia Haor | własne | skomentuj (1)

Wypowiedź zawodnika Legii Warszawa Sebastiana Szymańskiego.


 

Uważam, że zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę. Robiliśmy swoje i zdominowaliśmy rywala. Co do drugiej odsłony meczu, to mamy trochę pretensje do siebie. Graliśmy w przewadze i powinniśmy dać więcej, a kolejnej bramki nie udało się strzelić. Jak wiadomo końcówki są nerwowe i wszystko się mogło jeszcze wydarzyć, dlatego jest złość, że po czerwonej kartce dla Śląska bardziej nie przycisnęliśmy. Byliśmy bardzo zmotywowani na boisku, żeby jak najszybciej objąć prowadzenie. Poza tym uważam, że przeważyła dziś jakość piłkarska i dzięki temu zdominowaliśmy rywala.

KOMENTARZE
Tęcza Warszawa(2018-10-07 22:59:13)
Synek sam sobie przeczy.
"Graliśmy w przewadze i powinniśmy dać więcej, a kolejnej bramki nie udało się strzelić. Jak wiadomo końcówki są nerwowe i wszystko się mogło jeszcze wydarzyć, dlatego jest złość, że po czerwonej kartce dla Śląska bardziej nie przycisnęliśmy." Jaka jakość synku, jeśli nie potraficie dobić drużyny grającej w osłabieniu? 11 z legii na 10 Wrocławian a to Śląsk zagraża wam. I ty mówisz o jakości?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane