Dankowski opuszcza zgrupowanie U21!

10.10.2018 (12:44) | Dominik Szpik | laczynaspilka.pl | skomentuj (2)
Kamil Dankowski opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 21, przygotowującej się do ostatnich meczów kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019. Obrońca występujący na co dzień w Śląsku Wrocław doznał skręcenia stawu skokowego i jego udział w meczach jest wykluczony. Zawodnik przejdzie w klubie dalsze badania.


 

Reprezentacja Polski do lat 21 przygotowuje się w Grodzisku Wielkopolskim. W piątek biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Danią, natomiast we wtorek w Gdyni Polacy podejmą Gruzję. Stawką jest awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019. Po ośmiu meczach drużyna Czesława Michniewicza zajmuje drugie miejsce w grupie z dorobkiem 18 punktów. Do liderującej Danii biało-czerwoni tracą jedno oczko.

W dobiegających końca kwalifikacjach mistrzostw Europy Kamil Dankowski rozegrał jedno spotkanie. W tym sezonie jest podstawowym obrońcą Śląska Wrocław – wystąpił w dziewięciu meczach w LOTTO Ekstraklasie, w tym w siedmiu w pełnym wymiarze czasowym. Zagrał też w jednym starciu Pucharu Polski.

KOMENTARZE
~ROBSON(2018-10-12 09:30:17)
On się w ogóle nie rozwijał. Jest sztucznie promowany przez jakieś osoby chcące zarobić parę groszy.Ci wszyscy którzy tak go zachwalają robią mu krzywdę utwierdzając go w tym,że ma talent i stwarzają mu świat iluzji.
~RiN(2018-10-10 17:46:50)
Danek jest słaby i od dawna się już nie rozwija.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane