Piotr Celeban: Zawirowania nam nie przeszkadzają

09.11.2018 (20:28) | Claudia | skomentuj (1)

Piotr Celeban: Mieliśmy piłkę meczową. Po ostatniej porażce w domu, trzeba się cieszyć z tego punktu. Teraz czeka nas praca przez dwa tygodnie aż do kolejnego spotkania.


 

Ważnym momentem po meczu był po Waszej bramce. Prowadziliście, ale po chwili straciliście bramkę.
Zawsze tak jest, że po bramce przeciwnik dochodzi do jakiejś sytuacji. Teraz można gdybać. Najważniejsze, że w drugiej połowie pokazaliśmy, że nie ma u nas żadnych problemów. Wywalczyliśmy remis i trzeba z tego się cieszyć. Po zawirowaniach możemy spokojnie trenować i przygotowywać się do pojedynku z Cracovią.

Po meczu z Wisłą Płock atmosfera na pewno nie była dobra, prawda? Mieliście przewagę, przegraliście.
Każda porażka u siebie boli. Szczególnie, że graliśmy w przewadze. Dużo to nas nauczyło. Wyszło jak wyszło ale udowodniliśmy dzisiaj, że te zawirowania nam nie przeszkadzają. W końcówce dzisiaj mogliśmy wygrać. Trzeba szanować ten punkt.

Górnik Zabrze zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W trakcie meczu z Górnikiem nie było widać, że to jedna ze słabszych drużyn w lidze.
W tej lidze każdy może wygrać z każdym. To, że są na przedostatnim meczu nie znaczy, że należy ich krytykowac. Nie są najsłabsi. Mają mało punktów, ale my tylko trzy więcej. Każdy mecz to nowa historia. Utrzymaliśmy nad Górnikiem status quo.

A jak młodzi zawodnicy przeszli przez ten ostatni okres?
Normalnie. Wiadomo, że ludzie krytykują. Dlaczego nas nie chwalili po dobrych meczach? Takich jest już nasz zawód.

Kto w Górniku według Ciebie zagrał dzisiaj najlepiej?
Byli groźni ze stałych fragmentów gry. Mają świetne wyjście do kontry. W drugiej połowie uważam, że mieliśmy optyczną przewagę.

KOMENTARZE
~Mongoloid(2018-11-10 00:55:17)
Dlaczego nas nie chwalili po dobrych meczach?
Bo tych meczów było raptem 4 przez cały sezon!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane