Marcin Robak: Nie byliśmy gorsi od Lecha

07.12.2018 (23:05) | prochu | skomentuj (4)
- Mam nadzieję, że karta się odwróci i w końcu zaczniemy wygrywać - mówił po meczu z Lechem Poznań w wywiadzie dla Canal Plus Sport napastnik Śląska Wrocław, Marcin Robak.


 

Marcin Robak: Przegraliśmy 0:2, mimo że ta nasza gra - szczególnie w defensywie - nie wyglądała źle. Dużo zdrowia zostawiliśmy na murawie, a mimo tego dostaliśmy dwie bramki. Szkoda, bo nie byliśmy zespołem gorszym od Lecha, a przegrywamy kolejne spotkanie.

Prowadzenie Lechowi dał Amaral pięknym strzałem, a oprócz tego Lech nie był groźny pod naszą bramką, nie miał wielu sytuacji stuprocentowych. Dobrze się broniliśmy, a jedna sytuacja, piękny strzał, otworzył wynik i ciężko było wyrównać. Walczyliśmy do końca, bo wierzyliśmy, że można stąd wywieźć dobry wynik.

Wierzymy w swoją drużynę, chcemy, żeby kibice nam pomagali i faktycznie nie zostawiają nas w tych ciężkich momentach. Mam nadzieję, że w końcu zaczniemy wygrywać, że ta karta się odwróci, a wiemy, że kibice w każdym momencie będą z nami.

KOMENTARZE
~Luk2902(2018-12-09 20:14:38)
Byliście gorsi o całe dwie bramki
~Wrocławianin(2018-12-08 11:23:10)
Chyba wydam drukiem repozytorium wypowiedzi trenera a zwłaszcza zawodników Śląska po meczach ligowych z ostatnich dwóch. lat. Będzie fajna lektura choć do pewnego momentu bardzo wkurzająca. Co o tym sądzicie ?
~beck(2018-12-08 11:17:07)
Karta się odwróci ......jak zaczniecie strzelać w światło bramki i będą wpadać gole.
Ale przy coraz lepszej grze nastąpi to ......w 1 lidze :(
~NordicThunder(2018-12-08 08:44:07)
Tego typu komentarze są wręcz żałosne!!!!
Nie bylismy gorsi ?!?
Tylko 2 - 0 w plecy ...
O niebo wolę 3 pkt po nędznym meczu niz ciagle przegrane po niby dobrym stylu - bo z tym dobrym stylem polemizowałbym !
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane