Adam Nawałka: Śląsk gra lepiej, niż świadczą o tym wyniki

08.12.2018 (00:00) | prochu | lechpoznan.pl | skomentuj (0)
- To trudne spotkanie, ale takiego meczu się spodziewaliśmy - ocenił spotkanie ze Śląskiem trener Lecha Adam Nawałka.


 

Adam Nawałka: Bardzo trudne spotkanie. Takiego meczu się spodziewaliśmy, szczególnie, że Śląsk Wrocław to drużyna, która - jak już wcześniej mówiłem - lepiej gra niż osiąga wyniki. To zespół, którzy w fazie rozgrywania piłki potrafi dobrze rozgrywać, zawodnicy są dobrze rozstawieni, potrafią dobrze bronić. Mieliśmy dużo kłopotów co do wypracowania sobie sytuacji, szczególnie w pierwszej połowie. Murawa nie ułatwiała nam zadania, ale chcę od razu powiedzieć, że nie szukam jednak usprawiedliwienia, bo powiedziałem wcześniej moim zawodnikom, że nie chcę słyszeć żadnej krytyki na boisko. Muszę też podziękować osobom zajmującym się murawą, że udało się doprowadzić ją do takiego stanu, że mogliśmy rozegrać mecz.

W drugiej połowie stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, bo graliśmy konsekwentnie. Przyniosło to skutek w postaci dwóch zdobytych przez nas bramek. Chcę pochwalić drużynę za tę konsekwencję, szybkość rozegrania piłki, pewne schematy mają duże znaczenie i to widać.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane