Śląsk i Ślak pójdą do sądu?

09.01.2019 (13:12) | peciaq | wroclaw.onet.pl | skomentuj (1)
Do końca stycznia spółka Grzegorza Ślaka Wratislavia-Biodiesel ma czas na dojście do porozumienia z wrocławskim magistratem. Jeśli do niego nie dojdzie, sprawa trafi do sądu. Miasto ma już przygotowany pozew.


 

W lutym zeszłego roku magistrat wezwał Grzegorza Ślaka do zapłaty 10,3 miliona złotych. Spółka nie przekazała pieniędzy, mimo wygrania przetargu. Niedługo później miasto prowadziło z biznesmenem rozmowy mające na celu sfinalizowanie transakcji lub zawarcie ugody, jednak kwestie te nie zostały wyjaśnione do dziś.

Według portalu Onet.pl negocjacje potrwają do końca miesiąca. Jeśli w tym terminie nie zostanie zawarta ugoda, sprawa trafi do sądu. Jak mówi rzecznik prezydenta Wrocławia Arkadiusz Filipowski, pozew jest już przygotowany, jednak nie zostały ujawnione jego szczegóły. Kwota, której miasto będzie żądać od spółki Wratislavia-Biodiesel, nie jest zatem znana.

KOMENTARZE
~Gabik(2019-01-09 16:46:24)
A niby skąd miałoby to wciągnąć Śląsk do sądu?
Przecież spór będzie między miastem a spółką Ślaka...
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane