Wiosenne karnety

14.01.2019 (15:22) | Dominik Szpik | slaskwroclaw.pl | skomentuj (1)
14 stycznia rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, czyli najlepszej i najtańszej formy dopingowania Śląska podczas meczów na Stadionie Wrocław.
Nasze karnety na rundę wiosenną (5 spotkań na Stadionie Wrocław) obejmują również mecze rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy (3 lub 4 spotkania przed własną publicznością, w zależności od układu tabeli).


 

Dla karnetowiczów przewidzieliśmy również specjalną promocję! Każdy, kto zakupi karnet na rundę wiosenną, lub posiada już takowy na cały sezon, może kupić kalendarz Śląska Wrocław na 2019 rok za jedyne 10 zł (cena regularna to 25 zł). Promocja obowiązuje tylko na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich oraz przy Oporowskiej. Liczba kalendarzy ograniczona.

Jesienią na mecze WKS-u przychodziło średnio 10 tysięcy kibiców, co było siódmym wynikiem w całej lidze. Mamy nadzieję, że to nie jest ostatnie słowo fanów Trójkolorowych i że coraz liczniej będziecie kibicować WKS-owi. Wiosną czeka nas m.in. derbowe starcie z Zagłębiem Lubin, "derby przyjaźni" z legnicką Miedzią oraz starcie z wicemistrzem Polski - Jagiellonią Białystok. Wasze wsparcie jest więc niezbędne! A najlepszym wyborem będzie karnet, dzięki któremu możecie nie tylko nie przegapić żadnego meczu i pomóc drużynie, ale również sporo zaoszczędzić.

Przygotowana jest również specjalna oferta karnetów do strefy VIP. Najlepsze miejsca do oglądania meczu, jedzenie i alkohol w cenie, możliwość zawarcia kontaktów biznesowych i wiele atrakcji dostępnych tylko w strefie VIP. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej możliwości. Szczegóły pod adresem mailowym: pgrembowska@slaskwroclaw.pl.

Karnety zakupić można w następujących punktach sprzedaży:

- Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-18, w soboty w godz. 10-15.

- Kasy Stadionu Wrocław od ul. Królewieckiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-18, w soboty w godz. 10-15 (OD 21 STYCZNIA).

- Wyspa Kibica w Arkadach Wrocławskich, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

- Polbus. Galeria Wroclavia (poziom 0), czynne codziennie w godz. 6-22.

- Vita-Sport, ul. Legnicka 55F, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, w pierwszą i ostatnią sobotę w miesiącu w godz. 9-13.

- Sklep Fan-Sport, ul. H. Pobożnego 13, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, w soboty w godz. 10-14.

- Sklep PIWOWAR, Pasaż Millenium, ul. Dzierżoniowska 5, Strzelin, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9.30-21, w niedziele w godz. 11-18.

Karnety nie będą sprzedawane w salonach Kolportera.

W kasach Stadionu Wrocław przy ul. Królewieckiej sprzedaż karnetów ruszy 21 stycznia.

Ważne! Do karnetu nie jest wymagana karta kibica.

Przypominamy, że posiadacze karnetów całosezonowych również są upoważnieni do oglądania meczów rundy finałowej z trybun wrocławskiego stadionu.

KOMENTARZE
~Valbon(2019-01-15 15:07:12)
A gdzie ceny?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane