Mączyński: Jeśli sędzia ma taką możliwość to niech korzysta z VAR-u

17.03.2019 (12:22) | Dominik Szpik | skomentuj (0)
Pierwsze 20 minut było wyrównane może z delikatną przewagą Legii. Mecz był stykowy bardziej na bezbramkowy remis. Przypadkowa bramka zdecydowała o zwycięstwie. - komentował na gorąco p meczu Krzysztof Mączyński.


 

Mieliście pretensje o rzut karny?

Oczywiście, że mieliśmy. Czemu sędzia nie skorzystał z VAR-u skoro miał taką możliwość? Wiemy dobrze, że sędziował VAR był pan Frankowski i to nie pierwszy raz, kiedy się pomylił. Jeśli sędzia ma taką możliwość to niech korzysta z VAR-u, bo piłka nawet nie zmieniła toru lotu. We Wrocławiu mieliśmy kilka takich sytuacji, kiedy sędziowie nie dawali nam karnych, więc co decyduje, że raz ten rzut karny jest, a raz go nie ma. Z informacji, które ja otrzymałem na gorąco po meczu, nie koniecznie ten karny musiał być.

W doliczonym czasie VAR okazał się dla was nieszczęśliwy.

To prawda natomiast uważam, że przede wszystkim to Arek wygrał pozycję w tej sytuacji. Gdy obrońca atakuje od tylu wślizgiem, to jest akcja ratunkowa. Sędzia twierdzi, że najpierw była piłka. Szkoda niestety ja tego nie zmienię.

Dlaczego tak późno zaczęliście atakować?

W drugiej połowie na pewno po stracie bramki Legia nie zagroziła nam w ogóle. Dążyliśmy do strzelenia bramki, lecz niestety się nie udało. Wiedzieliśmy gdzie gramy. Legia to bardzo dobry zespół i dzisiaj byli lepsi o tą jedną bramkę.

Jakie odczucia po powrocie na Łazienkowską?

Trener uczulał mnie, żebym nie zwracał uwagi na różne zaczepki i tak zrobiłem. To moja praca. Dzisiaj jestem w Śląsku i temat Legii jest dla mnie zamknięty.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane