Relacja LIVE: Śląsk - Arka (sobota, 15:30)

18.05.2019 (08:52) | Pawlak | skomentuj (3)

KOMENTARZE
~jzw(2019-05-18 19:35:08)
fcb.wks =BYŁO = tylko o gazecie co płaci podatki w Niemczech i często pisze siejąc ferment na forach! =BYŁO= o łączeniu wszystkich fansWKS w ramach Pracy od Podstaw! A TU proszę tzw. uderz w stół a nożyce się odezwą - o polityce non stop ! . ====Wracając do poprawności.
Dzisiaj dobry mecz dla Nas 4-0 i brawa dla całego zespołu WKS - - oby tak w przyszłym sezonie hej Śląsk! .
~FCB.WKS(2019-05-18 13:26:14)
Ludzie skończcie z tą polityka!!! Oczywiście Niemcy są źli, oni tylko chcą rozwalić wszystko co w Polsce. Bo tak Ci łopata kładzie do głowy rządząca partia.
Sport jest dla ludzi którzy mają wiarę i politykę gdzieś. Jak JZW chcesz dobro ŚLĄSKA to skup się na klubie nie polityce, bo Ci mogę przypomnieć że to politycy syndyka z panami w sutannach a ich akcje ostro pikuja w dół.
SLASK WROCLAW ponad wszystko.
I trzeba zacząć od gabinetów, odbiurokratyzowac ,wyrzucic na zbyty pysk cale to konsorcjum, razem z akcjami od miasta sprzedac w prywatne rece.
A reszta się sama zacznie ukladac, bo prywatna osoba o swoje będzie dbać.
A stadion musi zostać, z tym że piłkarze muszą brać regularnie poziom europejskich pucharow i stadion sie zapelni sam, bez występów CLEO czy czegoś tam.
Dorzucić kilka imprez fajnych kapel i będzie to chodziło.
Warunek, jak najmniej osób mających się za dyrektorów. Gdzie Kucharek 6 tam nie ma co jeść, i tak tu jest gdzie Ham,Nowara,Holanowski i urzedasy, tam spadek zekstraklasy!!!!
~jzw(2019-05-18 10:00:44)
Kończy sie sezon b. trudny dla naszego klubu. Na szczęście opatrzność była z Nami. Dzisiaj Jest okazja by pokazać jedność fansWKS , czy TO na trybunie B, czy na trybunach C D A. Ostatnio pojawiła się inicjatywa łączenia kibiców piłki nożnej i koszykówki we Wrocławiu. Należy to przyjąć i wierzyć, że Ludzie Zasad są po obydwu stronach. Jest teraz czas Pracy od Podstaw. Należy wszystko zrobić by ponownie 40 tys fanWKS było na Stadio Wrocław = dlaczego nadal nie ma gł. sponsora stadionu= na meczu naszego WKS Śląsk Wrocław. Należy utrzeć nosa wrocławskim pseudokibicom = ostatnio w niem.gazecie wroc. znowu wrócił temat rozbiórki stadionu przy al.Śląska 1. A więc wszyscy na stadion, nawet zawałowcy = bo dzisiejszy pożegnalny mecz sezonu nie jest meczem walki o utrzymanie. Hej Śląsk!
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane