Na Dolnym Śląsku rządzi Śląsk!

10.06.2019 (00:51) | jacko | Fot. Wojskowy Śląsk FB | skomentuj (0)
Mijający weekend był bardzo udany dla młodych zawodników Śląska. Juniorzy młodsi oraz trampkarze AP Śląsk zapewnili sobie tytuły mistrzowskie w swoich kategoriach lig wojewódzkich.


 

O szczegółowych wynikach napiszemy w osobnym cotygodniowym raporcie, ale już wiadomo, że na cztery ligi wojewódzkie zawodnicy AP Śląsk i WKS Śląsk triumfowali w trzech, a w czwartej wywalczyli wicemistrzostwo. Jeśli do tego dodamy wicemistrzostwo Polski juniorów starszych AP Śląsk, III miejsce w swojej grupie juniorów młodszych AP Śląsk (tu triumfowało Zagłębie), awans do półfinału MP trampkarzy AP Śląsk (pierwszy półfinał wygrany) oraz wygraną w IV lidze rezerw i poważne szanse na awans do III ligi, śmiało można powiedzieć, że na Dolnym Śląsku rządzi Śląsk!

W Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych WKS Śląsk (trener Maligranda) już wcześniej zapewnili sobie I miejsce i awans do Makroligii Juniorów Starszych.

W I Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych AP Śląsk (trener Bielski) pokonał w ostatniej kolejce lidera Chrobrego Głogów aż 5:0 i rzutem na taśmę wyprzedził go w tabeli. IV miejsce zajął WKS Śląsk (trener Król)

W I Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy AP Śląsk (trener Bednarek) rozgromił Zagłębie Lubin 10:0 i na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnił sobie mistrzostwo ligi.

W I Wojewódzkiej Lidze Młodzika AP Śląsk I (trener Domagalski) wywalczył tytuł wicemistrzowski. AP Śląsk II (trener Blecharz) grający rocznikiem młodszym zajęli dobre V miejsce.

KOMENTARZE
Nie skomentowano jeszcze tego newsa.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane