Karnety już w sprzedaży!

14.06.2019 (08:41) | Pawlak | slaskwroclaw.pl | skomentuj (4)
Śląsk Wrocław uruchomił sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020. Kampania promocyjna rusza z hashtagiem #KarnetToWięcej.


 

Tym razem posiadacze karnetów nie będą potrzebować Kart Kibica. Dostępne będą w trzech wersjach: papierowego biletu, karty lub elektronicznej w telefonach.

Tradycyjnie najtaniej mają ci, którzy posiadali abonament w zeszłym sezonie. Obowiązuje on na wszystkie domowe spotkania Śląska w ekstraklasie oraz pierwsze rundy Pucharu Polski. Ci, którzy przedłużają karnety mają zarezerwowane miejsca do 22 lipca (początku sezonu).

Nawet 4 razy w ciągu rundy można przepisać bilet na inną osobę.

Główne atrakcje dla karnetowiczów:

- Posiadacze karnetów są jako pierwsi informowani o najważniejszych wydarzeniach z życia klubu. Część z was z pewnością widziała już maile dotyczące transferów, które docierały do karnetowiczów przed oficjalnym ogłoszeniem nowego piłkarza Śląska. A to jeszcze nie koniec! 
 
- Dla pierwszych piętnastu kibiców, którzy zdecydują się na kupno karnetu, przygotowaliśmy coś specjalnego - możliwość wzięcia udziału w sesji fotograficznej z całą drużyną Śląska Wrocław! Zasiądź między trenerem a kapitanem, poczuj się częścią zespołu i zdobądź niezapomnianą pamiątkę na całe życie.  
 
- Na meczach Śląska tylko dla karnetowiczów udostępnimy "Kanapę Kibica", czyli specjalne miejsca tuż obok ławki rezerwowych. Z takiej perspektywy mecz przeżywa się jeszcze mocniej!  
 
- Posiadacze karnetów będą mogli wziąć udział w specjalnie organizowanych spotkaniach z piłkarzami i trenerami Śląska.  
 
- Przewidziane są również zniżki oraz możliwość pierwszeństwa przy zakupach lub zapisach na wydarzenia, organizowane przez klub.  
 
- Szykujemy też inne niespodzianki, o których poinformujemy w późniejszym terminie. 

Można też kupić karnety tylko na rundę jesienną.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

KOMENTARZE
~Handlowiec(2019-06-16 10:47:50)
Patrząc czysto handlowo: Jeszcze nie wiadomo jakiej jakości będzie produkt, a ceny wciąż te same. Na razie zanosi się na kota w worku.
~Tomko(2019-06-14 19:23:06)
Ja kupiłem dziś przy Oporowskiej w kasie jako kontynuacja bez problemu.
Na moje pytanie jak wygenerować karnet na smartfonie Panny w kasie nie za bardzo wiedziały jak odpowiedzieć.....
~Jack(2019-06-14 16:25:46)
A mnie chcą sprzedać karnet (przedłużenie) w cenie nowego? Ja pier.....był miesiąc do przygotowania się i sprawdzenia czy wszystko jest ok, no to jak to w Śląsku zawsze musi być nienormalnie!!!!!!! Poza tym nie można uzyskać informacji w jaki sposób karnet ma być "wgrany"??? na smartphone-a...żenada
~W.B.(2019-06-14 13:53:09)
Póki co przez internet nie da się kupić, mają jakiś probelm z przyjmowaniem przelewów. Już 3 razy anulowali moją rezerwację ze względu na brak płatności mimo, że pieniądze z konta poszły. Zniknęły nawet przyciski do kupna karnetów ze swojego konta na stronie i mają wrócić dopiero kiedy rozwiąże się sytuacja z przelewami.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane