Bartoń z kontraktem

14.06.2019 (17:20) | Daniel Żuliński | slaskwroclaw.pl | skomentuj (3)
Podopieczny Krzysztofa Wołczka z zespołu U-15, Marcin Bartoń podpisał pierwszy zawodowy kontrakt ze Śląskiem. Urodzony w 2004 roku napastnik parafował dziś trzyletnią umowę.


 

Bartoń jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników w swoim roczniku przez co trafił ostatnio do reprezentacji Polski U-15, prowadzonej przez Bartłomieja Zalewskiego.
Również na szczeblu krajowym młody napastnik imponuje skutecznością. W całym zeszłym sezonie zgromadził na swoim koncie 20 bramek, co w dużym stopniu przyczyniło się do zdobycia przez jego zespół mistrzostwa na szczeblu wojewódzkim.

Jest to bardzo dobra informacja w kontekście wczorajszych wydarzeń związanych z innym młodym talentem (Aleksander Paluszek), który niestety postanowił opuścić szeregi Trójkolorowych.
Tym większe brawa dla klubu za decyzję i miejmy nadzieje, że to początek odważniejszych ruchów względem naszej młodzieży.

KOMENTARZE
~Lef1(2019-06-15 05:46:30)
Ok a co z Joanem Romanem, Łukaszem Gikiewiczem, Tiago Alvesem i Tomasem Wagnerem. Wszyscy się zbroją a my albo oddajemy piłkarzy konkurencji albo nie przedłużamy umów obecnym. To pierwszy krok do ....... Pierwszej Ligi. Brawo działacze !!!!
~luk2902(2019-06-15 01:31:15)
No a za trzy lata pójdzie gdzieś bo zamiast ogrywać się w pierwszym zespole, fachowcy sprowadzą jakichś tarasovsow i dziadków przed emeryturą
~Romek(2019-06-14 22:03:29)
Naszą młodzież to wy niszczycie a w niczym nie pomagacie tylko kase robicie na kotraktach i to wszystko
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane