Plan przygotowań CLJ

10.07.2019 (10:10) | Jacko | skomentuj (1)
W poniedziałek przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli zawodnicy rezerw oraz juniorzy starsi AP Śląsk. Poniżej przedstawiamy plan przygotowań juniorów.


 

W nadchodzącym sezonie w CLJ-U18 nie będzie już możliwa gra czterema zawodnikami ze starszych roczników. Najstarszym uprawnionym do gry rocznikiem będzie więc 2002. Wicemistrzowie Polski, podopieczni trenera Pietraszewskiego, mają w planach obóz w Trzebnicy w dniach 21-27 lipca.

Znany jest też plan sparingów. Śląsk rozegra pięć gier kontrolnych. 13 lipca zagra ze Slavią Praga na wyjeździe, tydzień później z Wisłą Kraków u siebie, 23 lipca z GKS-em Mirków, a 3 sierpnia z seniorami Pogoni Oleśnica. Zaplanowany jest także sparing 27 lipca, lecz do ustalenia pozostaje przeciwnik młodych piłkarzy Śląska.

Liga startuje 10 sierpnia. Dokładny terminarz nie jest jeszcze znany.

KOMENTARZE
kazo(2019-07-11 15:32:28)
Zróbcie takie zestawienie zawodników z poprzedniego sezonu - kto wtedy grał, a kto teraz już się nie będzie łapał (a kto zostanie). Jak mocno zmieni się kadra?
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane