Nielegalne zakłady – sprawa w toku

12.07.2019 (11:12) | Drom | skomentuj (2)
Tuż po ostatnim meczu poprzedniego sezonu gruchnęła informacja o tym, że Adam Gilarski, Rzecznik Dyscyplinarny PZPN, wszczyna postępowanie wyjaśniające w związku z informacjami o podejrzanych (nietypowych) próbach dokonania zakładów bukmacherskich na zdarzenia meczowe, w trakcie spotkania pomiędzy drużynami Śląska Wrocław oraz Arki Gdynia, w szczególności otrzymywane przez zawodników żółte i czerwone kartki.


 

Był to jedyny komunikat w tej sprawie, choć od meczu minęły już prawie dwa miesiące. Zapytaliśmy zatem, na jakim etapie jest ta sprawa. – Informuję, iż w przedmiotowej sprawie nadal toczy się prowadzone przez Policję postępowanie sprawdzające. Wniosek Rzecznika Dyscyplinarnego skierowany do Komendy Głównej Policji został przesłany do KWP we Wrocławiu, która obecnie prowadzi to postępowanie. Na chwilę obecną trudno przewidzieć kiedy zakończone zostaną czynności sprawdzające – wyjaśnił nam Adam Gilarski.

Niewiele więcej do przekazania ma policja. – W Wydziale d/w z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu prowadzone są czynności sprawdzające w tej sprawie. Na podstawie analizy zgromadzonych w toku prowadzonych działań materiałów podjęte zostaną dalsze decyzje merytoryczne – przekazał kom. Kamil Rynkiewicz z KWP we Wrocławiu.

Pozostaje zatem czekać na dalszy rozwój wypadków, a kolejny mecz z Arką w weekend 26/27 października.

KOMENTARZE
~Werim(2019-07-12 20:46:30)
Zaś przekręt
~Niklot(2019-07-12 14:43:03)
Znajomi z Gdańska mówili, że miał wykupione wczasy i musiał zdążyć na samolot...
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane