Grali juniorzy, trampkarze i młodzicy

27.04.2008 (00:30) | Jacko | wlasne | skomentuj (0)

Kolejne mecze rozegrali młodzi zawodnicy Śląska. przypominam o przesyłąniu wyników na mail bratekac@poczta.onet.pl lub gg 1501365

Juniorzy młodsi kl terenowa

8029969 23:11:17
Na polach marsowych Śląsk Wrocław rocznik 1992 liga terenowa wygrala 3-2 z Energetykiem Siechnice bramki strzelili: Radek Niełacny, Krystian Maksymiuk i Armand Siwik

Trampkarze
Śląsk I wygrał 4:0 z polarem bramki szczelali po 2 Szurek i Sobierajski
Liga trampkarzy: KS Łozina 2:3 (1:0) Śląsk II Wrocław
W tym spotkaniu młodzi gracze WKSu musieli sobie radzić bez trzech postawowych zawodników- Marcina Przybylskiego (mecz w roczniku 1995), Patryka Kruka (brak badań) oraz Mariusza Speiny (grypa). Już na początku meczu dobrą sytuacje miał Mikołajczyk, ale jego strzał lewą nogą obronił bramkarz Łoziny. Po okresie "badania" się zespoły ruszyły do ataku. Konkretnie uczynili to gospodarze, którzy mieli znaczną przewagę optyczną w 1 częsci gry i udokumentowali to bramką. Później jeszcze z linii bramkowej piłkę wybił Aleks Flendrich. Po przerwie gracze Śląska zaczęli od szturmowania bramki Łoziny. Już w pierwszej akcji 2 połowy z dystansu uderzył Adrian Repski, piłka odbiła sie od słupka, a skuteczną dobitką z ostrego kąta popisał sie Leszek Mikołajczyk. Chwilę później Śląsk miał rzut rożny. Dośrodkowanie Tomasza Szkody przedłużył jeszcze Maciej Milejski, a akcję fantastycznym uderzeniem z przewrotki sfinalizował Tomasz Zając. Po upływie zaledwie jednej minuty znów rzut rożny bił Szkoda, a tym razem bramkę zdobył Emil Żelazny. Tak więc pierwsze 5 minut drugiej połowy to 3 bramki dla WKSu. Po okresie nudnej gry gospodarze wyszli z kontrą, a bramkarz Śląska Antoni Cichy wyszedł z bramki i sfaulował pędzocego na bramkę napastnika Łoziny. Naszczęście sędzia, który w tym meczu był aż do przesady skrupulatny, nie wyrzucił go z boiska. Jednak z rzutu wolnego uderzył pomocnik KS Łozina i zdobył ładną bramkę. Po nerwowej końcówce graczom WKSu udało się jednak utrzymać wynik i są coraz bliżej 3 (stawianego sobie jako cel) miejsca.

Skład Śląska : Cichy - Teodorowicz, Milejski, Flendrich, Śniatała - Jadach (Żelazny), Lis, Repski, Zając - Szkoda, Mikołajczyk

Bramki dla Śląska: Leszek Mikołajczyk, Tomasz Zając i Emil Żelazny

Młodzicy
BR>Wynik Śląsk V - Śląsk II 3:5

Skład: Mikołajek Olaf, Piotrek Gorczyca, Dawid Cychol, Michał Dudek,
Konrad Hylewicz, Przemek Ujas, Szemis
Arek, Marcin Sikora, Adrian Jagła, Patryk Zagórowicz, Kuba Cieślik, Marcin Przybylski(c), Grzesiek Pawełek.

Bramki: 2-Zagórowicz, 2-Przybylski, Ujas.

Dzięki tej wygranej Śląsk II nadal jest liderem
grupa I: Śląsk I- Polar 9:0 (6:0). Mecz bez większej historii. Zdecydowana przewaga Śląska we wszystkich elementach gry. Ale istotne dla tego zespołu było przełamanie strzeleckiej niemocy z kilku poprzednich meczów.Egzamin strzelecki zdali: Aleks Tomkowiak x4 (w jednej połowie meczu!) oraz Tomek Lisicki, Daniel Łuczak, Wojtek Maciński, Mateusz Derkacz i Maks Dawidow. Skład Śląska I: Kornel Sagan( Sebastian Wojtala)- Rafał Mikła, Piotrek Świderski (Przemek Ziemba), Kamil Wrótny, Kamil Mankiewicz, -Konrad Omieljaniuk (c) (Wojtek Maciński), Tomek Lisicki (Mariusz Szpyra),Maks Dawidow , Patryk Hłobaż (Radek Tryba)- Daniel Łuczak (Mateusz Derkacz),Aleks Tomkowiak (Bartek Banat). Orliki
Śląsk I - Polar 1:1