Chłodnym okiem: Przewidzieć przyszłość

17.08.2009 (16:48) | Adam Osiński | skomentuj (3)
Jeśli marzycie o tym, by szybko i bez wysiłku zdobyć duże pieniądze, powinniście czym prędzej udać się do bukmachera i prawidłowo obstawić wyniki meczów polskiej ekstraklasy. Nie zapomnijcie jednak zabrać ze sobą magicznej kuli lub innego atrybutu, który pomoże przewidzieć przyszłość i skreślić szczęśliwy kupon. Bez tego ani rusz. Nasza liga kieruje się bowiem swoją własną logiką, w której jedynym pewnikiem jest... brak logiki.


 

Wicemistrz z Warszawy nie pokonał pierwszoligowej i rozbitej Cracovii. A już wydawało się, że Legia po raz pierwszy za kadencji Jana Urbana ustabilizowała się i będzie punktować kolejnych rywali. I po raz kolejny okazało się, że jeszcze nie teraz, a może nawet nigdy. Z ławki grą Pasów dyrygował Orest – cudotwórca – Lenczyk i jeśli na siłę szukać logiki w tym bezbramkowym wyniku, to może właśnie osoba wiekowego szkoleniowca wiele wyjaśnia.

Lechia biła wszystkich. Wszyscy bili Odrę. Odra biła Lechię. I na tym powinien być koniec. W jaki sposób zespół z Gdańska wbił sześć goli w Sosnowcu? Bo Cracovia była słaba. Nic to, że ta sama Cracovia kilka dni później zastopowała Legię. A gdyby jeszcze Bartosz Ślusarski miał lepiej ustawiony celownik, to w niniejszym tekście należałoby postawić kilka dodatkowych znaków zapytania. Z tym jeszcze poczekamy, ale nie na długo. Zapewne do najbliższej kolejki.

Z trenerem na wylocie i dotychczas fartowną grą Polonia urządziła sobie strzelanie w meczu z drużyną, która sama zdążyła przyzwyczaić do rozstrzeliwania rywali. We Wronkach Kolejorz przegrał w końcówce, choć sam zwykł w ten sposób gnębić przeciwników. Na dodatek stracił cztery gole, a przecież trener Zieliński do gry defensywnej przykłada większą uwagę niż poprzednik. Z kolei Polonia, od kiedy jej prezes romansuje ze Smudą, funduje w końcówkach horrory niczym Lech pod batutą Franka. Jak widać gracze Czarnych Koszul na przyjście nowego bossa są już mentalnie przygotowani.

KOMENTARZE
Martinez(2009-08-18 00:46:53)
Niestety po pierwsze u " naziemnego" bukmahera nie obstawisz polskiej ektraklasy, bo sie Ektraklasa S.A nie zgodziła ( bo pewnie w łape nie dostali) aby ostawiać wyniki polskiej ektraklasy. Legia grała trochę osłabiona a Craxa z nowym trenerem , zbyt mały kurs na Legie i nikt tego za grubą kase nie odstawia, nie obstawia się meczów za grubą kase w niedziele bo ( wiadomo gdzie można niektórych piłkarzy spotkać, piłkarz też człowiek ) Pozostałe mecze z piątku i soboty do wytypowania.
~hazardzista(2009-08-17 19:59:23)
jest jednak pewna "stala", ktora obserwujemy na arenie miedzynarodowej, generalnie brak dobrych wyników. no i mozna byc pewnym ze doping bedzie na wysokim poziomie, szkoda tylko ze nie mozna obstawic.
pocisk19(2009-08-17 16:56:39)
magiczna kula numer 8 by się przydała;]
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane