Pewne zwycięstwo rezerw

02.09.2015 (22:46) | Pawlak | skomentuj (0)

Śląsk II Wrocław pokonał 3:0 (2:0) w dzisiejszym spotkaniu KS Stilon Gorzów Wielkopolski. Hat-tricka dla rezerw zaliczył Mariusz Idzik. Pomimo przerwy w Ekstraklasie Arkadiusz Bator nie mógł liczyć na wsparcie piłkarzy z I drużyny. Śląsk po 5 spotkaniach ma na swoim koncie 8 punktów i zajmuje 9. miejsce w tabeli.    [więcej]

Kiełb najlepszy w Krakowie

02.09.2015 (16:27) | AO | skomentuj (1)

Piłkarzem Meczu z Wisłą został Jacek Kiełb, który potrzebował na to zaledwie 45 minut. Strzelec drugiego gola uzyskał prawie połowę głosów (48%). Za jego plecami uplasowali się Robert Pich (15%), który więcej o miano najlepszego gracza Śląska już niestety nie powalczy, a także Dudu Paraiba (9%). Dziękujemy za oddane głosy.

Co słychać u zgód?

02.09.2015 (10:56) | Adrian Dana | krakow.sport.pl; ofensywni.przegladsportowy.pl; mi | skomentuj (0)

Motor Lublin liderem, zmiana trenera w Lechii Gdańsk oraz kolejne zwycięstwo Miedzi Legnica pod wodzą Ryszarda Tarasiewicza.   [więcej]

Grali młodzi

02.09.2015 (07:48) | Jacko | skomentuj (0)

Przedstawiamy kolejny raport z występów młodych graczy Śląska. Zainaugurowały rozgrywki Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy i Młodzików. Tradycyjnie przypominamy i zachęcamy do przesyłania wyników na mail jacko@slasknet.com lubn gg 1501365.   [więcej]

Oceny: Defensywa tylko w teorii

02.09.2015 (01:09) | sawyer | skomentuj (2)

Paweł Zieliński w meczu z Wisłą wszedł na boisko w 26 minucie, gdy kontuzji doznał Dudu i zaliczył zdecydowanie najgorszy występ w barwach Śląska. Nie potrafił poradzić sobie z doskonale dysponowanym Guerrierem i powinien szybko wymazać ten wieczór z pamięci. Dziennikarze wyróżnili właściwie tylko Jacka Kiełba, który tym razem dał bardzo dobrą zmianę i zdobył swoją pierwszą ligową bramkę dla WKS-u.    [więcej]

Stilon na drodze rezerw

02.09.2015 (00:19) | sawyer | skomentuj (0)

Śląsk II Wrocław po raz kolejny wystąpi przed własną publicznością. Przy Oporowskiej podopieczni Arkadiusza Batora zmierzą się ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.    [więcej]

Chłodnym okiem: Bogaci kupują, maluczcy wygrywają

01.09.2015 (19:39) | Adam Osiński | skomentuj (8)

Przerwa na mecze reprezentacji zawsze sprzyjała roszadom na trenerskich stołkach, a że teraz zbiegła się w czasie z końcem okienka transferowego, to na przełomie sierpnia i września było (jest) w klubach naprawdę ciekawie. Dotyczy to głównie Lechii, która znowu jest na ustach całej Polski – gdańszczanie rzutem na taśmę nie tylko sprowadzili piłkarzy o mocnych nazwiskach, ale i trenera z kraju mistrzów świata. Co prawda Thomas von Heesen był nieco lepszym piłkarzem niż szkoleniowcem, tak przynajmniej wskazują suche fakty, ale na naszą ekstraklasę to futbolowy guru, więc piłkarzy biało-zielonych powinien rozstawiać po kątach. Jerzy Brzęczek ponoć tego nie potrafił lub nie chciał, dlatego Lechia mimo dużego potencjału i jeszcze większych aspiracji wygrała tylko jeden z siedmiu meczów.    [więcej]

Porażka oldbojów na inaugurację ligi

01.09.2015 (07:34) | Jacko | skomentuj (0)

W I kolejce ligi oldbojów Śląsk przegrał z Polonią Jaszowice po dobrym meczu 2:4 (0:2). Ostatnio wiele się zmieniło w najstarszej drużynie. Oldboje mają zostać włączeni w struktury Śląska. Udział w rozgrywkach zapowiada kilku znanych i do niedawna czynnych zawodników.   [więcej]

Trwa głosowanie na Piłkarza Meczu

31.08.2015 (22:30) | Pawlak | skomentuj (5)

Wrocławianie przegrali spotkanie z Wisłą Kraków, ale oddali serce na boisku i zdobyli dwie bramki. Kto zaprezentował się najlepiej? Zachęcamy do oddania głosu na swojego faworyta. Można to zrobić TUTAJ.

Śląsk Wrocław PRO: Podsumowanie 2. tygodnia

31.08.2015 (18:38) | Pawlak | pro.slaskwroclaw.pl | skomentuj (0)

Po dwóch ligowych kolejkach aż 16 drużyn ma na swoim koncie komplet punktów. Drużyną tygodnia zostało Alpine Stars, które pokonało mistrza Car-Zone. Na wyróżnienie zasługuje na pewno Dominik Rekosz z Casus Finance, którego debiutujący zespół wciąż nie stracił bramki. Z kolei najlepszym zawodnikiem został Radosław Parossa z INSS-POL.    [więcej]

Pich w 1. FC Kaiserslautern?

31.08.2015 (07:40) | Pawlak | przegladsportowy.pl | skomentuj (27)

Poniedziałek to ostatni dzień okienka transferowego. We Wrocławiu okaże się czy do końca roku zawodnikiem Śląska pozostanie Robert Pich. Skrzydłowego chce pozyskać 1. FC Kaiserslautern, a klub jest w stanie przyjąć ich ofertę.    [więcej]

Weekend juniorów

30.08.2015 (23:22) | Jacko | skomentuj (8)

Trzy zwycięstwa, remis i trzy porażki - oto bilans juniorów Śląska w ten weekend. Niestety pierwsze drużyny mają jeszcze gorszy bilans: wygrana, remis i 2 porażki.   [więcej]