''Na żywo'' z Podbeskidziem

12.08.2005 (23:38) | kubson | Drom | skomentuj (24)
Witam wszystkich obecnych podczas relacji LIVE z zawodów o mistrzostwo II ligi, pomiędzy drużynami
Śląska Wrocław, a Podbeskidziem Bielsko-Biała, rozgrywanych na stadionie przy ul.Oporowskiej, pierwszy gwizdek arbitra godz. 17:00.

Oto składy obu drużyn:
Śląsk: Janukiewicz - Wołczek, Ignasiak, Rudolf - Budka, Sztylka, Szewczyk, Dudek(46 Wielgus), Rosiński (66 Witkowski) - Ulatowski, Kowal(90 Flejterski).
Podbeskidzie: Merda - Gorszkow, Zięba, Jankowski - Masternak, Kowalczyk (60 Pater), Koman, Kołodziej (58 Raczka), Makuch - Gierczak, Podstawek (80 Górkiewicz).
Sędziuje: Robert Kubas (Rzeszow)
Pogoda: Niebo nad stadionem zakryte jest chmurami, na szczęście nie pada.
Widzow: ok 6,5tys

1min Rozpoczyna Podbeskidzie (białe stroje), Śląsk w strojach zielonych
3min0:1!!!!! Bramka dla Podbeskidzia, z rzutu rożnego dośrodkowuje Kołodziej, głową do bramki trafia Koman
7min Dobra akcja Podbeskidzia, przed szansą Makuch ale nie trafia w bramkę
9min Kołodziej z rzutu wolnego, Janukiewicz wybija piłkę na rzut roźny
11min Rosiński dośrodkowuje, ale brak zamknięcia akcji powoduje stratę szansy
13min Żółta kartka ukarany Ulatowski
15min Śląsk powoli otrząsnął się po stracie bramki
16min Z rzutu wolnego Rosiński, ale Merda piąstkuje.
17min Szewczyk strzela z dystansu, ale piłka opuszcza boisko.
20min Kontra w wykonaniu Wrocławian, niestety Dudek kiksuje przed polem karnym Podbeskidzia.

20min Kowal wbiega w pole karne gości, ale zostaje zatrzymany prze obrońców

24min Podstawek strzela, ale piłka przelatuje ponad wrocławską bramką
26min Identyczna sytuacja po przeciwnej stronie boiska, nad bramka strzela Sztylka
28min Prostopadle podanie Dudka do Ulatowskiego, strzał broni jednak Merda
28min Strzał Ulatowskiego minimalnie mija bramkę
30min Rosiński z 30 metrów nad bramką
31min Zięba otrzymuje żółtą kartkę
32min Kowal główkuje minimalnie nad bramką
33min Żółtą kartką ukarany został Ignasiak, zaraz po tym Kołodziej z rzutu wolnego strzela nad bramką Śląska.
36min Gierczak strzela z dystansu, piłka odprowadzona wzrokiem przez Janukiewicza opuszcza boisko.
40min Budka dośrodkowuje do Kowala, ten jednak główkuje niecelnie.
43min Kolejna żółta kartka dla piłkarza TSP, tym razem żółtko zobaczył Masternak.
44min Świetna okazja do wyrównania, jednak strzał Budki minimalnie obok bramki
45min Ignasiak popisuje się świetnym strzałem głowa, piłkę z linii bramkowej ledwo wybija Merda
45min+1 Niecelny strzal Sztylki
45min+2 KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY !!!
46min Zmiana w zespole Śląska, Dudka zmienia Wielgus
47min Sztylka nad poprzeczką
53min GOOOOOOL!!!!!! 1:1 Po indywidualnej akcji Ulatowskiego, slalomie miedzy obrońcami gości, pada wyrównanie !!!
57min GOOOL!!! 2:1 po dośrodkowaniu Wołczka i zamieszaniu w polu bramkowym, piłkę do siatki kieruje Wielgus!!!
59min Dwie następujące po sobie zmiany w ekipie TSP, Rączka zmienia Kołodzieja, a Pater wchodzi za Kowalczyka.
62min Ulatowski nad bramka gości
63min 2:2 Gierczak uderza na bramkę, Janukiewicz broni, ale w obliczu dobitki Makucha musi skapitulować
66min Mecz zaczyna się na nowo, zmiana w zespole Śląska, Rosińskiego zmienia Witkowski
70min Groźna kontra TSP, czterech podbeskidzian na trzech zawodników WKSu zakończona strzałem prosto w Janukiewicza, strzelcem Makuch
74min Sztylka niecelnie, piłka poza boiskiem
78min Budka strzela z 25m ale piłka minimalnie nad bramką.
80min Zmiana w szeregach Podbeskidzia, Górkiewicz wchodzi za Podstawka
86min GOOOOOL!!!!! Ulatowski wypuszcza Budkę, ten strzela płasko po ziemi, Merdzie nie pozostaje nic innego, jak wyciągnąć piłkę z siatki !!!
90min Zdaje się że to już ostatnia zmiana w drużynie Śląska, za Kowala wchodzi na boisko Flejterski
90min+2Drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną otrzymuje Masternak, Podbeskidzie kończy mecze w dziesiątkę
90min+3 Ostatni gwizdek sędziego Kubasa i KONIEC MECZU!!
Dziękuje wszystkim śledzącym relacje za obecność i niewątpliwe wsparcie duchowe dla naszych zawodników. Mecz, a zwłaszcza jego druga polowa stała na bardzo wysokim poziomie, potwierdza to duża ilość bramek i strzałów na bramkę, którymi można by ozdobić kilka widowisk piłkarskich. Przykrym aspektem była nerwowa i miejscami, bardzo brutalna gra Bielskich zawodników, czego dowodem jest sporo żółtych kartek, a w ostatnich minutach gry nawet czerwona. Zacięta gra w środku pola i szybkie zmiany ról (atakujących z broniącymi się) dostarczyła kibicom wielu mocnych wrażeń. Najważniejsze jednak jest to, że TWIERDZA WROCŁAW pozostała niezdobyta!!!, za co dziękujemy i gratulujemy naszym zawodnikom i trenerowi.HEJ SLASK!!!