Sa Pinto: Cieszymy się z trzech punktów

16.03.2019 (23:29) | Banan | skomentuj (5)
Sa Pinto: Pierwsze 15 minut było słabe, mecz nie był zbyt piękny, było dużo strat, ale podczas pierwszej połowy zaczęliśmy grać naszą grę, przeważaliśmy, zdominowaliśmy przeciwnika. Brakowało tylko decyzji o strzałach w polu karnym. Nie pamiętam, czy Śląsk oddał jakiś strzał.


 

Po strzeleniu z rzutu karnego powinniśmy podwyższyć prowadzenie. Jednak mentalnie i fizycznie zespół przeżywał pojedynek przeciwko Rakowi Częstochowa. Graliśmy dobrze w ofensywie, pragmatycznie w końcówce spotkania. Cieszymy się z trzech punktów, to był ważny mecz dla nas.

W ostatnich minutach Śląsk zaryzykował, o wyniku mógł zadecydować stały fragment gry. Żeby ustrzec się przed takimi nerwowymi końcówkami, musimy wykorzystywać swoje szanse na podwyższenie prowadzenia.


Czy rozmawiał pan z Cafu o czerwonej kartce?
Rozmawiałem z piłkarzem i widziałem powtórkę. To był przypadek, Cafu próbował coś powiedzieć, nie zasłużył na czerwoną kartką. Mam nadzieję, że klub odwoła się.

Śląsk miał spore problemy ze znalezieniem kogoś na lewą obroną, czy nakazał pan swoim zawodnikom grę tamtą stroną?
Wiedzieliśmy, że Śląsk ma problemy po obu stronach obrony – Celeban to środkowy obrońca, a nie boczny, Broź to prawy obrońca, a nie lewy. Oczywiście staraliśmy się to wykorzystać, dobrze na prawej stronie wyglądała współpraca Vesovicia z Medeirosem. Brakowało nam ostatniego podania, nie mogliśmy tej przewagi wykorzystać. Nasza strategia była perfekcyjna, wiedzieliśmy, co mamy robić. Brakowało nam efektywności w polu karnym.

KOMENTARZE
~Jap(2019-03-23 15:49:52)
Sedziowie z varu zrobili im 3 pkt i koniec w temacie.
~WKS_Glasgow(2019-03-17 15:01:50)
Sa pindo jak zwykle odplynal i oglądał inny mecz
~Paw(2019-03-17 14:26:42)
Celeban jak był w dobrej formie to grał z powodzeniem na środku obrony. Od jakiegoś czasu Piotrek robi sporo błędów i z tego powodu wystawianie go na środku obrony to zbyt duże ryzyko.
~Rambo(2019-03-17 09:52:40)
Nawet sa pinto wie ze celeban nie jest prawym obrońca
~Komando(2019-03-16 23:33:05)
Trener nie slaska powiedział gdzie miejsce celebana i broza
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane