Tarasovs: Musimy walczyć dwa razy więcej

13.04.2019 (21:15) | Banan | skomentuj (6)
Igors Tarasovs: Mieliśmy swoje sytuacje w pierwszej połowie i powinniśmy je wykorzystać. To był taki mecz do pierwszego gola. Stworzyliśmy sobie trudną sytuację w tabeli i musimy teraz walczyć dwa razy więcej. Piłka nie chce wpaść po naszych strzałach, ciągle czegoś nam brakuje.


 

Strzał Jimeneza był bardzo precyzyjny, ale musimy przeanalizować, dlaczego on tak łatwo wszedł w pole karne. Wyglądało to na zbyt łatwe przepuszczenie go, ale musimy to najpierw obejrzeć. W końcówce chciałem zespół pobudzić, zmobilizować, zrobiliśmy trochę zamieszania, ale niestety piłka nie spadła pod nasze nogi.

KOMENTARZE
~jzw(2019-04-14 12:54:21)
Hej Śląsk! --Jednak boisko weryfikuje - gramy słabo i są tego skutki. Widać brak M.Radeckiego Chyba znowu pech...na prawej stronie obrony. Natomiast G.Zabrze, który w poprzedniej kolejce =przegrał swoje zwycięstwo = w ostatnich minutach z l.Wawa zrobił to samo Nam -teraz to górnicy strzelili w końcowym fragmencie gola. Ewidentnie grali z Nami w obronie stawiając autobus - i sam Robak nie mógł nic zrobić== Nie wiadomo dlaczego tak późno wyszedł drugi napastnik =--Teraz czas dla trenera.bo czeka Nas ekspresowa gra. Możliwości dużo nie ma na roszady = tzw świeży i b. chętny do do gry jest tylko Cholewiak i Pawelec oraz bramkarz..Nadzieja umiera ostania Hej Śląsk,
~Kibic(2019-04-14 12:24:44)
Pseudo piłkarzyki mogą zaliczyć kolejny sezon do udanych,najniszym nakładem sił otrzymywali co miesięczną pensje za udawanie ze się jest piłkarzem i ze się umie grać w piłkę.To jedenak nie wina wkładów lecz władz klubu ze pozwalają na taką patologie.Wielotysięczne co miesięczne pensje a tu nawet pierwszej 8 nie ma w jednej z najsłabszych lig Europy.Patologia pod wzgledem sportowym jak i prowadzenia klubu.Czas aby piłkarzyki przestały rządzić klubem.
wojak5036(2019-04-14 12:04:04)
Śląsk gra taką PADACZKĘ że nie da się tego oglądać To nie trener jest zły lecz piłkarze dają d...y Mam nadzieję że nie SZANTAŻUJĄ swoją beznadziejną kopaniną klubu o jakaś kasę Po sezonie trzeba pożegnać kilku piłkarzy min. Piecha , Robaka , Tarasovsa. Brozia. Pod znakiem.zapytania Picha , Čotre , Chrapka. Pozostawił bym Celebana mimo tego że ostatnio jego gra to porażka. Nie dopuszczam nawet myśli że Śląsk może spaść do I ligi
~Pawel(2019-04-13 22:31:51)
Znowu cos analizować, oglądać. Jesteście fatalni,patrzeć sie na to nie da.
Buserelin(2019-04-13 21:41:59)
Wy.....olic wszystkich zacząć od początku. Tęsknię za Wielkim Śląskiem
~Nilu(2019-04-13 21:27:37)
Nic nie gracie, zero,dno więc skończ pierniczyć Ślaskodnowa będzie ale w drugiej lidze i bez was.
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane