Cholewiak: Zrobiłem wszystko, żeby pomóc drużynie

17.08.2019 (18:31) | Pawlak | skomentuj (5)
Prezentujemy poniżej wypowiedź Mateusza Cholewiaka po meczu Śląska Wrocław z Cracovią.


 

Czy byłeś zaskoczony, że zdołałeś wygrać ten bramkowy pojedynek? Patrząc z trybun to była taka pozycja nie do wygrania. Byłeś za nim, a piłka była taka, że większość piłkarzy by nie dobiegło.
Mateusz Cholewiak:Ja wierzyłem, że dobiegnę. Ponadto później pojawiłem się na boisku. Nie byłem zmęczony, a obrońca Cracovii już trochę miał ten mecz w nogach. Cieszę się, że udało mi się wygrać ten pojedynek bo był on bardzo ważny w kontekście zdobycia bramki. Udało się strzelić. Najważniejsze jest zwycięstwo i bardzo się z niego cieszę.

Co trener Ci mówił gdy wchodziłeś na boisko?
Wchodziłem na boisko przy wyniku 1:1. Trener powiedział, że trzeba pomóc. Zrobiłem wszystko, żeby pomóc drużynie.

Jak Wy funkcjonujecie jako drużyna? Bo to jest takie wrażenie, że jak drużynie fajnie idzie, to dobrze byłoby w niej grać. Jak wygląda Wasza rywalizacja? Wygląda to tak, jakby nikt się nie obrażał, że nie gra. Wszyscy ciągną chyba ten wózek w jedną stronę.
Jesteśmy profesjonalistami. Nie ma miejsca na obrażanie. Każdy ciężko trenuje, żeby grać. Ci zawodnicy, którzy wchodzą z ławki pokazują, że zrobią wszystko, żeby pomóc.

Ile Tobie się wydawało, że trwało to sprawdzanie VARu w ostatniej minucie meczu?
Faktycznie trwało to trochę długo. Nie mniej nie było mowy o karnym bo widziałem, że ręka była przy ciele. Ważne, że trzy punkty zostają we Wrocławiu bo graliśmy przed własną publicznością.

Robiliście sobie jakieś wyścigi na dystanse kto jest najszybszy?
Każdy się rozwija w tym w czym jest najlepszy. Na to zwracamy uwagę. Ale nie ścigaliśmy się między sobą.

Dzisiaj na stadion przyszło całkiem sporo fanów.
Tak, przyszło prawie 17 tysięcy kibiców. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu będzie ich jeszcze więcej. Ich wsparcie jest nam potrzebne.

KOMENTARZE
~Radek(2019-08-17 20:40:15)
GOL stadiny Świata. Nie dosyć że orginalny to jeszcze z trudnej pozycji i w Ważnym momęcie To się nazywa wejście smoka
~jzw(2019-08-17 20:10:41)
Brawo Mateusz..gol stadiony świata. Brawo cały WKS.. i nie zatrzymujemy sie. Hej Śląsk!
~Jack(2019-08-17 20:05:11)
Mateusz - ja Ci tej bramki nigdy nie zapomnę:)
~corben dallas(2019-08-17 18:54:10)
Taką bramę widzi się na żywo raz w życiu! Coś przepięknego! Ale muszę wtrącić w sprawie Chrapka. Jego zjazd jest nieprawdopodobny. To jest niemożliwe, aby fizycznie tak dołować. On ma problemy emocjonalne. Może w rodzinie coś nie tak? Może pora wprowadzić psychologa? On jest zdołowany,
~kibol(2019-08-17 18:49:43)
Silna ławka rezerwowych, złożona z piłkarzy, z których każdy jest na poziomie pierwszej 11, to gwarancja zwycięstw. Szkoda, tylko, że Łyszczarz nie dobił dobrze strzału Płachety. Brawo, tak właśnie wygrywa się rywalizację na swojej pozycji (Musonda powinien był w tym meczu być zmiennikiem Cholewniaka, a nie na odwrót, wtedy już w 1 połowie mecz byłby rozstrzygnięty).
DODAJ KOMENTARZ
Czy wiesz, że wszystkie nowo dodane komentarze muszą zostać zaakceptowane przez redakcję.

Nie chcesz czekać? Zarejestruj się na forum kibiców Śląska Wrocław a następnie podczas dodawania komentarza podaj swój login i hasło.

Koniecznie przepisz tekst z obrazka!
Nick*:
Hasło:
Adres e-mail:
Treść komentarza*:
* - pola wymagane