Strzelcy: Fojut 12' (sam.), Polczak 15' - Sotirović 10', Diaz 34', 51'
Sędziuje: Paweł Pskit (Łódź) Widzów: 2500 Aura: słonecznie, ciepło
Cracovia:(stroje: biało-czerwone) Cabaj - Janus, Polczak, Jarabica, Sasin - Pawlusiński (46' Sacha), Radomski, Szeliga(67 Krzywicki), Ntibazonkiza - Klich - Ślusarski(82' Dudzic) Trener: Rafał Ulatowski
Œlšsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Wołczek, Spahić, Fojut, Celeban - Ćwielong (64' Madej), Mila, Kaźmierczak, Sobota (87' Gancarczyk)- Diaz, Sotirović (74' Gikiewicz) Trener: Ryszard Tarasiewicz

Cracovia: Merda, Łuczak, Sacha, Suvorov, Wasiluk, Krzywicki, Dudzic
Œlšsk Wrocław: Kaczmarek, Madej, Socha, Gikiewicz, Sztylka, Szewczuk, Gancarczyk

95 min. - Sędzia kończy mecz. Śląsk wywozi z Krakowa 3 pkt!!!
95 min. - Kontra Cracovii. Po błędzie Fojuta Dudzic nie zdołał celnie dośrodkowanać w pole karne
94 min. - Polczak faulowal w środku pola Kaźmierczaka i został ukarany przez sędziego żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną. Cracovia kończy mecze w osłabieniu
92 min. - Dobre zagranie Madeja na skrzydło do Mili. Pomocnik Śląska zdecydował się na dośrodkowanie, ale było one zbyt mocne
92 min. - - Kontra Śląska. Diaz wypuścił w pole karne Gikiewicza. Cabaj uprzedził jednak napastnika Śląska
91 min. - Krzywicki decyduje się na strzał zza pola karnego. Piłka przelatuje daleko od bramki
90 min. - Sędzia dolicza 5 minut
90 min. - Śląska gra w 10. Daleka wrzutka w pole karne Klicha. Keleman łapie piłke
89 min. - Na boisku lezą Spahić oraz Ntibazonkiza.
88 min. - Ntibazonkiza mijał zawodników Śląska jak tyczki. Ostatecznie zatrzymał się na ostatnim w polu karnym Spahiciu
87 min. - Ostatnia zmiana w drużynie Śląska. Z boiska schodzi Sobota a w jego miejsce wchodzi Gancarczyk
85 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Klicha. Krzywicki glową trafił w jednego z obrońców Śląska
83 min. - Zderzenie w polu karnym Krzywickiego z Celebanem. Obywaj zawodnicy opatrywani na boisku
82 min. - Ostatnia zmiana w Cracovii. Za Ślusarskiego wchodzi Dudzic
82 min. - Dośrodkowanie Celebana, Jarabica wybija piłkę głową
80 min. - Kolejna akcja Śląska. Po dośrodkowaniu Madeja jeden z obrońcoów wybił piłke przed pole karne. Dopadł do niej Kaźmierczaka, który zdecydował się na strzał.
79 min. - Kolejna dobra akcja Śląska. Sobota zagrał w pole karne do Diaza, ten zdecydował się na strzał. Znów zabrakło jednak trochę szczęścia
76 min. - Spahić ukarany żółtą kartą za dyskusje z sędzią, gdyż nie zgadzał się z decyzją sędziego, że faulował Ślusarskiego
74 min. - Druga zmiana w Śląsku. Za Sotirovicia wchodzi Gikiewicz
74 min. - Ślusarski w polu karnym fauluje Spahicia
72 min. - Strzał z rzutu wolnego Ntibazonkizy prosto w mur
70 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłkę głową uderzał Sotirović. Piłkę z trudem wybił Cabaj.
69 min. - Polczak faulował wychodzącego na dobrą pozycję Celebana i zawodnik Cracovii ukarany żółtą kartką
68 min. - Po dośrodkowaniu Klicha piłkę na bramkę Śląska głową uderzał Polczak. Keleman nie miał problemów ze złapaniem piłki
67 min. - Druga zmian w Cracovii. Na boisko za Szeligę wchodzi Krzywicki
67 min. - Strzał Ntibazonkiza zza pola karnego nad poprzeczką
66 min. - Wrzucenie w pola karne piłki przez Kaźmierczaka. Futbolowka trafiła na głowę Celebana, który oddał strzał, ale Cabaj nie miał problemów z interwencją
65 min. - Ładna akcja Śląska. Celeban zagrał w pole karne do Diaza, ten odegrał do Soboty, który z kilku metrów nie trafił w bramkę.
64 min. - Pierwsza zmiana w Śląsku. Za Ćwielonga wchodzi Madej
63 min. - Strzał zza pola karnego Soboty w środek bramki
62 min. - Dośrodkowanie Klicha, Spahić dobrze wybija piłkę
62 min. - Madej gotowy do wejścia na boisko.
61 min. - Dośrodkowanie Jarabicy w pole karne. Piłkę łapie Kelemen
59 min. - Świetna akcja Saidiego, który minął Ćwielonga i wrzucił piłkę w pole karne do Klicha. Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej zawodnika Cracovii
58 min. - Dośrodkowanie Diaza zablokowane przez Polczaka. Rzut rożny dla Śląska
56 min. - Ćwielong fauluje Sache na wysokości pola karnego Śląska
54 min. - Szybko wykonany rzut rożny Cracovii. Spahić zablokował strzał jednego z zawodników gospodarzy
54 min. - Keleman z Wołczkiem źle pilnowali piłkę wychodzącą poza boisko i Cracovia wywalcza rzut rożny
53 min. - Brzydki faul Radomskiego w środku pola na Ćwielongu
51 min. - Goool!! Celeban z boku boiska ładnie dośrodkował do Diaza, ten z kilku metrów pokonał Cabaja. Śląsk znów wychodzi na prowadzenie
50 min. - Dośrodkowanie Mili, piłkę przed pole karne wybił obrońca. Dopadł do niej Sotirović, wyłożył sobie piłkę i minimalnie chybił.
48 min. - Dośrodkowanie Ślusarskiego. Sacha przedłużal głową do Klicha, który z kilku metrów z pierwszej piłki trafił w słupek
47 min. - Dośrodkowanie Mili na głowę Celebana. Ten nie zdołał jednak skierować piłki do siatki Cabaja
46 min. - W przerwie meczu trener Ulatowski przeprowadził jedną zmianę. Za Pawlusińskiego wszedł Sacha
46 min. - Klich podaje do Ślusarskiego i rozpoczynamy drugą część spotkania

Zawodnicy wychodzą na boisko. Za kilka chwil sędzia rozpocznie drugą część spotkania

Mecz bardzo nierówny. Obydwa zespoły miały okresy przewagi, które wykorzystali zdobywając po 2 bramki.

45 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania
45 min. - Dalekie wrzucenie z autu w pole karne przez Celebana. Diaz zdecydował się na strzał z półprzewrotki i minimalnie chybił
44 min. - Ćwielong bardzo ładnie przedzierał się lewą stroną, ale po jego wstrzeleniu piłki w pole karne żaden z zawodników Śląska nie zdołał zamknąc tej akcji
43 min. - Diaz zdecydował się na strzał z połowy boiska. Piłka poleciał nad bramką Cabaja
41 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Mili. Piłkę w głową zgrywa Kaźmierczak prosto na głowę Diaza, który z ostrego kąta uderza na bramkę. Cabaj wybija piłkę poza boisko
40 min. - Ciekawie rozegrany rzut wolny Śląska. Mila odegrał przed pole karne do Soboty, ten zdecydował się na techniczny strzał. Uderzenie z trudem broni Cabaj
40 min. - Na 25 metrze z boku boiska faulowany Sotirović. Do piłki podchodzi Mila
37 min. - W starciu z Kaźmierczakiem na murawę padł Polczak
36 min. - Klich ukarany żółtą kartką za faul na Sobocie
34 min. - Goool. Remis. Mila zagral na bok do Soboty, ten minął obrońcę i dośrodkował prosto w pod nogi Diaza, który z kilku metrów pokonał Cabaja.
32 min. - Wrzutka Wołczka w pole karne prosto na głowę Diaza, który minimalnie chybił
30 min. - Sędzia dopatrzył się złego wybicia z autu przez Wołczka
29 min. - Uderzenie Sotirovicia z rogu pola karnego. Piłka po ziemi poleciała w boczną siatkę.
28 min. - Jedna z niewielu akcji Śląska w ostatnim czasie. Po dośrodkowaniu Celebana futbolówkę przed pole karne wybił jeden z defensorów Cracovii. Do futbolówki dopadł Mila i zdecydował się na strzał. Piłka minimalnie minęła bramkę Cabaja
26 min. - Po dwójkowej akcji Ślusarskiego z Klichem ten drugi wrzucił piłkę w pole karne, jednak futbolówkę głową wybija Fojut
24 min. - Wstrzelenie piłki w pole karne przez Saidiego, jednak nikt nie zamykał ten akcji.
24 min. - Dośrodkowanie Janusa, Kelemen piąstkuje piłkę
23 min. - Niesygnalizowany strzał Mili. Piłka poszybowała nad poprzeczka bramki Cabaja
21 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu wolnego. Piłkę głową uderzał Celeban, ale Cabaj nie miał problemów z interwencją.
20 min. - Dalekie wybicie Kelemena do Diaza, który jednak faulowany. Rzut wolny dla Śląska z 35 metrów
19 min. - Indywidualna akcja Soboty. Pomocnik Śląska zatrzymany przez defensora gospodarzy
15 min. - W ogromnym zamieszeniu w polu karnym piłka trafiła do Polczaka, który pięknym strzałem pokonał Kelemena. 2:1 dla gospodarzy
15 min. - Mocne uderzenie z dystansu Sidiego minimalnie obok bramki Kelemena
12 min. - Remis. Fojut niefortunnie wybił piłkę spod nog Ślusarskiego i umieścił piłkę we własnej bramce. Przy tym strzale Kelemen był bezradny
10 min. - Przechwyt na 40 metrze Sotirovicia. Napastnik Śląska od razu zdecydował się na strzał trafiając w okienko bramki Cracovii
8 min. - Zespołowa akcja Śląska. Po kilkunastometrowym rajdzie Sotirovicia piłka jak po sznurku leciała między zawodnikami Śląska i ostatecznie Sobota oddał niecelny strzał
6 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Pawlusińskiego, piłkę głową uderzał Saidi, lecz tuż nad poprzeczką
6 min. - Rzut wolny dla Cracovii z 30 metrów po faulu Ćwielonga
6 min. - Saidi powstrzymany przez jednego z obrońców Śląska przed polem karnym wrocławian
4 min. - Długie podanie Kaźmierczaka do Diaza. Napastnik Śląska powstrzymany przez Radomskiego
2 min. - Przerzucenie piłki Kaźmierczaka do Celebana, ten wywalczył rzut z autu.
1 min. - Diaz do Sotirovicia i rozpoczynamy spotkanie

Piłkarze obydwu drużyn wychodzą na boisko. Za kilka chwil sędzia rozpocznie mecz

Podczas przedmeczowej rozgrzewki wraz z pierwszą jedenastką grzeje się Dariusz Sztylka.

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Przed nami pierwsze wyjazdowe spotkanie Śląska. Tym razem podopieczni Ryszarda Tarasiewicza podejmą na stadionie Hutnika Cracovię. Liczymy na pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie oraz piękne gole!

Autor relacji: Delin