Strzelcy: Robak(k) 28, 49, 76 Sernas 70, 73 - Ćwielong 32, Sobota 89
Sędziuje: Sebastian Jarzębak Widzów: 9000 Aura: ciepło
Widzew Łódź:(stroje: czerwone) Mielcarz - Broź, Ukah, Szymanek, Dudu - Oziębała (65 Grischok), Pinheiro, Panka, Lisowski (46 Grzelczak) - Sernas, Robak (87 Grzeszczyk) Trener: Andrzej Kretek
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Celeban, Pawelec, Spahić, Wołczek - Ćwielong (75 Sobota), Kaźmierczak, Mila, Madej (82 Gancarczyk) - Diaz, Sotirović Trener: Ryszard Tarasiewicz

Widzew Łódź: Kaniecki, Budka, Grischok, Grzelak, Grzeszczyk, Kuklis, Grzelczak
Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Fojut, Gancarczyk, Sobota, Sztylka, Gikiewicz, Szewczuk

90+3 min. - Koniec meczu.
90+3 min. - Gancarczyk uderzał z dystansu. Minimalnie jednak przestrzelił.
90+1 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 3 minuty.
90+1 min. - Ładny strzał zza pola karnego oddał Sernas. Piłka niewiele ponad bramką.
90 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pewnie chwyta Mielcarz.
89 min. - GOOOOLLLLLLLLLL! Sobota z 25m niespodziewanie oddał strzał z dystansu i zdobył bramkę dla WKS-u!
87 min. - Ostatnia zmiana w Widzewie. Za Robaka wchodzi Grzeszczyk.
86 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkuje Pawelec, ale znowu łapie Mielcarz.
86 min. - Faul na Wołczku.
85 min. - Sernas do Robaka, który był bliski strzelenia kolejnej bramki, na szczęście Kelemen zdołał chwycić piłkę.
84 min. - Wrocławianie ciągle walczą i atakują. Szanse na odrobienie strat przy obecnej skuteczności są niestety nikłe.
83 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Celeban, w ostatniej chwili łapie Mielcarz.
82 min. - Zmiana w Śląsku. Gancarczyk wchodzi za Madeja.
80 min. - Diaz z ponad 30m oddał mocny strzał z dystansu - Mielcarz chwyta bez problemu.
79 min. - Robak znowu był bliski przejęcia piłki w polu karnym. Na szczęście Spahić wybił piłkę.
76 min. - Nokaut. 5:1. Sernas do Grzelczaka, ten odegrał do Robaka, który strzelił praktycznie do pustej bramki.
75 min. - Zmiana w Śląsku. Sobota zmienia Ćwielonga.
73 min. - 4:1. W polu karnym z piłką znalazł się niepilnowany Sernas, który zdobył czwartą bramkę dla Widzewa.
72 min. - Uderzenie Kaźmierczaka obok bramki Mielcarza.
70 min. - 3:1. Strata Spahicia, piłkę po chwili przejmuje Sernas, który zdobywa bramkę dla gospodarzy.
68 min. - Kaźmierczak do Wołczka, który okiwał Brozia, ale obrońca Śląska w polu karnym gospodarzy nie zdołał podać żadnemu swojemu koledze.
67 min. - Robak strzał zza pola karnego. Piłka po rykoszecie poleciała ponad bramką Kelemena.
65 min. - Zmiana w Widzewie. Grischok wchodzi za Oziębałę.
65 min. - Robak do Sarnasa, ten do Oziębały, który strzela z prawej strony. Kelemen udaną interwencją wybija piłkę poza bramką WKS-u.
64 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mili główkował Kaźmierczak - prosto w bramkarza.
62 min. - Zagranie Panki do Sarnasa, który jednak nie zdołał w polu karnym Śląska przyjąć piłki.
60 min. - Ćwielong decyduje się na strzał zza pola karnego. Jego uderzenie było zdecydowanie zbyt lekkie aby mogło zagrozić Mielcarzowi.
59 min. - Ładna akcja Widzewa. Odegranie w pole karne do Dudu, ale Spahić wybija piłkę poza boisko.
58 min. - Na murawie opatrywany jest przez lekarzu Pinheiro.
57 min. - Madej do Ćwielonga, ten do Mili, który odgrywa do Diaza, ten znowu do Ćwielonga ale ten nie zdołał oddać strzału. Wszystko to działo się w polu karym Widzewa.
56 min. - Madej do Ćwielonga, który dośrodkował w pole karne, tam główkował Sotirović, ale znowu prosto w bramkarza.
55 min. - Piłka po strzale Sotirovicia poleciała wysoko ponad bramką Widzewa.
54 min. - Kolejna szansa Diaza, który strzelał zza pola karnego, ale niestety prosto w Mielcarza.
53 min. - Było groźnie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Diaz strzelił prosto w słupek.
52 min. - Świetną okazję do strzelenia bramki miał Diaz, który strzelił prosto w bramkarz z 10m.
51 min. - Faul Kaźmierczaka na Pinheiro.
49 min. - Niestety Widzew prowadzi. Bardzo ładne podanie do wychodzącego Oziębały, który strzelił prosto w Kelemena. Po chwili do piłki doszedł Robak, który strzelił bramkę.
48 min. - Robak odgrywa w polu karnym do Sarnasa, który oddał bardzo groźny strzał. Kelemen uratował Śląsk od straty bramki.
47 min. - Madej nie zdołał opanować piłki po długim przerzucie z prawej strony.
46 min. - Sędzia rozpoczął II połowę.
46 min. - Zmiana w Widzewie. Za Lisowskiego wchodzi Grzelczak.

Jesteśmy świadkami wyrównanego spotkania, które z pewnością może się podobać kibicom. Szkoda straconej bramki, po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziego. Na szczęście wrocławianom udało się szybko wyrównać. Szczególne uznanie dla Piotra Ćwielonga, który wydaje się jednym z najlepszych zawodników WKS-u w dzisiejszym spotkaniu.

45+1 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry I połowy doliczył 1 minutę.
45 min. - Doszło do starcia pomiędzy Dudu a Sotiroviciem, w którym mocniej ucierpiał zawodnik gospodarzy.
44 min. - Bardzo nieudany strzał Kaźmierczaka z ponad 35m.
43 min. - Na pozycji spalonej znalazł się Diaz.
42 min. - Na szczęście kapitan Śląska jest już gotowy do gry.
41 min. - Wrocławianie wybijają piłkę z powodu Mili, który przewraca się z bólu na murawie.
40 min. - Mila z rzutu wolnego krótko do Spahicia, który strzela z 30m - ale obok bramki.
39 min. - Uderzenie z 25m Panki - na szczęście ponad bramką.
37 min. - Przerzut na prawo do Sotirovicia, który po chwili stracił piłkę na rzecz obrońcy.
36 min. - Po wyrzucie piłki z autu przez Piotra Celebana piłkę chwycił Mielcarz.
34 min. - Tym razem Kaźmierczaka sfaulował Oziębała.
32 min. - 1:1! Kaźmierczak wrzuca piłkę w pole karne, gdzie znalazł się Ćwielong. Piłkarz Śląska oddał piękny strzał z pierwszej piłki!
30 min. - Potężne uderzenie Kaźmierczaka. Piłka ląduje nieco ponad poprzeczką bramki.
29 min. - Faul Panki na Kaźmierczaku.
28 min. - Marcin Robak zdobywa bramkę dla Widzewa. Pozostaje mały niesmak po decyzji sędziego.
27 min. - Sędzia dyktuje rzut karny po tym jak Sarnas upadł na murawę, który był w pobliżu Spahicia. Bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego.
27 min. - Widzew stał się groźniejszy. Kolejne uderzenie na bramkę - na szczęście bramkarz Śląska stoi na posterunku.
26 min. - Robak w pole karne do Lisowskiego, ten źle przyjmuje i piłkę wybija Pawelec.
25 min. - Znów zmuszony do interwencji Marian Kelemen, który złapał piłkę po uderzeniu Robaka.
24 min. - Piłkę w polu karym otrzymał Przemysław Kaźmierczak, który stojąc tyłem do bramki próbował uderzać - zrobił to jednak bardzo niecelnie.
23 min. - Do piłki w polu karnym Śląsk wybiegł Kelemen, który w ostatniej chwili ubiegł Lisowskiego.
22 min. - Na uderzenie z dystansu zdecydował się Sarnas, ale Kelemen łapie futbolówkę.
21 min. - Po trzecim dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońcy Śląska wybijają piłkę poza pole karne.
20 min. - Wołczek wybija piłkę na rzut rożny.
19 min. - Spahić dalekim wybiciem oddala zagrożenie z własnego pola karnego.
18 min. - Robak wbiegł z piłką w pole karne WKS-u, ale jednak jego płaskie uderzenie nie mogło zagrozić Kelemenowi.
17 min. - Bardzo ładne zagranie Mili do wychodzącego Madeja, jednak piłkę szybciej przejął Mielcarz.
15 min. - Gra się nieco wyrównała. Obie drużyny próbują skonstruować sobie groźną sytuację ofensywną. Piłka toczy się jednak głównie w środkowej części boiska.
13 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę z małymi trudnościami chwyta bramkarz Śląska.
12 min. - Znakomite zagranie do Sernasa, który wyszedł sam na sam. Dogonił go Celeban, który zmusił Litwina do popełnienia błędu. Było groźnie.
11 min. - Strzał Sotirovicia zablokowany. Gospodarze skonstruowali szybką kontrę, ale dośrodkowanie Lisowskiego okazało się bardzo niedokładne.
10 min. - Na pozycji spalonej znalazł się Marcin Robak.
9 min. - Pawelec ucierpiał trochę przy wysokim wybiciu piłki. Na szczęście obyło się bez groźnej kontuzji.
8 min. - Madej wypuszcza Celebana, którego uprzedził Mielcarz. Piłkarze Śląska częściej posiadają piłkę.
7 min. - Celeban do Ćwielonga, który ominął Szymanka, ale po chwili stracił piłkę.
6 min. - Odważne wejście Madeja, który ominął w polu karnym Widzewa dwóch zawodników, odgrywał do partnerów, ale obrońcy gospodarzy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.
5 min. - Dośrodkowanie w pole karne Śląska do Robaka, który zdołał główkować, ale bardzo niecelnie.
4 min. - Po dośrodkowaniu Dudu z rzutu rożnego piłkę poza pole karne wybijają obrońcy Śląska. Po chwili zawodnik gospodarzy oddał płaski strzał z dystansu - ale Kelemen bez problemu łapie piłkę.
3 min. - Spahić okiwał Robaka przerywając akcję gospodarzy.
3 min. - Śląsk w natarciu. Kapitan WKS-u ponownie oddał strzał z dystansu - tym razem niecelnie.
2 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówkę pewnie chwyta Mielcarz.
2 min. - Pierwsza akcja Śląska. Mila po otrzymaniu piłki w środku pola zdecydował się na strzał z dystansu. Mielcarz został zmuszony wybić piłkę na rzut rożny.
1 min. - Diaz do Sotirovicia i zaczynamy!

Trójka sędziowska wprowadziła piłkarzy obydwu klubów na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Do małego opóźnienia doszło podobno z powodu ubrania złych getrów przez zawodników Śląska.

Piłkarze obydwu klubów przeprowadzają przedmeczową rozgrzewkę.

W zespole Widzewa pojawi się dzisiaj Marcin Robak, który powrócił po długiej kontuzji.

W wyjściowej 11. znalazł się Vuk Sotirović, który wrócił po niedawnym urazie. Od pierwszej minuty zagra dzisiaj również Łukasz Madej.

Czas na kolejną wygraną! Tym razem podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zmierzą się w Łodzi z Widzewem. Liczymy na 3pkt!