Strzelcy: Wołczek 57' (sam.), Markiewicz 84' - Gikiewicz 90
Sędziuje: Robert Małek (Zabrze) Widzów: Aura: słonecznie
Korona Kielce:(stroje: żółto-czerwone) Małkowski - Markiewicz, Hernani, Stano, Golański (69' Nowak) - Korzym(46' Kaczmarek), Jovanović (88' Malarczyk), Vuković, Sobolewski - Niedzielan, Edi Trener: Marcin Sasal
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Celeban, Spahić, Fojut, Wołczek - Madej (75' Gancarczyk), Kaźmierczak, Mila(82' Ćwielong), Sobota - Sotirović, Diaz(85' Gikiewicz) Trener: Paweł Barylski

Korona Kielce: Cierzniak, Gajtkowski, Kaczmarek, Maliszewski, Nowak, Tataj, Malarczyk
Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Pawelec, Socha, Ćwielong, Gancarczyk, Sztylka, Gikiewicz,

90+3 min. - Sędzia kończy spotkanie
90+3 min. - Honorowe trafienie Gikiewicza. Po dośrodkowaniu Celebana napastnik Śląska nie dał szans Małkowskiemu
90+1 min. - Fatalny strzał Ediego z pierwszej piłki.
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry
89 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego Ediego. Piłke piąstkuje Kelemen
88 min. - Trzecia zmiana w zespole gospodarzy. Malarczyk wejdzie na boisko za Javonovicia
87 min. - Ostry wślizg Wołczka. Obrońca Śląska ukarany drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką
84 min. - Gol dla Korony. W doskonałej sytuacji znalazł się Niedzielan ale trafił prosto w Kelemena. Do piłki dobiegł jednak Markiewicz i podwyższył prowadzenie gospodarzy.
83 min. - Kolejna kontra Śląska. Gancarczyk przebiegł 50 metrów i piłką i niedokładnie podał do Diaza.
82 min. - Zmiana. Za Milę wchodzi Ćwielong.
81 min. - Gancarczyk przebiegł z piłka całe boisko i zakończył akcję niecelnym strzałem zza pola karnego.
78 min. - Fantastyczna szansa Korony. Strzał z dystansu Kaczmarka. Kelemen wybił piłkę do góry. Doszedł do niej Niedzielan i z kilku metrów do pustej bramki trafił w słupek
77 min. - Kontratak Śląska, jednak w polu karnym zderzyli się Diaz z Sotiroviciem i ostatecznie nic z tego nie wyszło
77 min. - Kolejny korner dla Korony.Dośrodkowanie Sobolewskiego. Piłkę wybija Sobota
75 min. - Pierwsza zmiana w Śląsku. Gancarczyk wchodzi za Madeja
74 min. - Krzysztof Wołczek ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem liniowym
73 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłkę głową zgrywał Kaźmierczak, ale nikt nie zdołał skonczyć tej akcji
73 min. - Stano wślizgiem zatrzymuje szarżującego Sobotę. Rzut rożny dla WKS-u
72 min. - Spahić powstrzymał groźną akcję gospodarzy
69 min. - Druga zmiana w Koronie. Za Golańskiego wchodzi Nowak
69 min. - Kolejne dośrodkowanie Mili z rzutu rożnego i znów piłkę wybija Stano
68 min. - Strzał Diaza z rzutu wolnego. Piłka odbiła sie od muru i wyszał poza boisko
67 min. - Diaz faulowany kilka metrów od pola karnego. Będzie dobra okazja dla zespołu Pawła Barylskiego
66 min. - Kaczmarek uniemożliwił oddanie strzału Vukowi
65 min. - Diaz wywalczył rzut rożny.
65 min. - Dośrodkowanie Mili z 40 metrów. Piłkę głową wybija Stano
63 min. - Zablokowane dośrodkowanie Kaczmarka. Rzut rożny dla Korony
61 min. - Celeban ukarany żółtą kartą za faul na Sobolewskim.
58 min. - Kolejna dobra akcja Korony. Tym razem dobrze zachował się Wołczek i powstrzymał Kaczmarka.
57 min. - Gol dla Korony. Po dośrodkowaniu Ediego piłkę głową do własnej siatki skierował Wołczek.
56 min. - Faul Madeja na Sobolewskim w rogu boiska.
55 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu wolnego. Sotirović zdecydował się na strzał przewrotką i minimalnie chybił.
51 min. - Podanie na skrzydło do Niedzielana. Ten na pozycji spalonej.
47 min. - Kolejna okazja Sotirovicia i znów napastnik Śląska nie zdołał pokonać Małkowskiego
46 min. - Diaz do Sotirovicia i rozpoczęliśmy drugą część spotkania.
46 min. - W przerwie meczu Marcin Sasal zdecydował się na jedną zmianę. Korzyma zmienił Kaczmarek

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Obydwa zespoły miały okazję na zdobycie gola. Najbliżej szczęścia był Sotirović, ale z kilku metrów nie zdołał pokonać Małkowskiego.

45+1 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania
45+1 min. - Po dośrodkowaniu Mili w zamieszaniu w polu karnym piłka wychodzi poza boisko. Kolejny rzut rożny dla Śląska.
45 min. - Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry
45 min. - Rajd Soboty zakończony zablokowanym dośrodkowaniem. Korner dla zespołu Pawła Barylskiego
44 min. - Rzut rożny dla Korony. Piłkę po wrzutce Ediego pewnie złapał Kelemen
38 min. - Jovanović przedarł się środkiem i zagrał na skrzydło do Ediego. Ten jednak znajdował się na pozycji spalonej
37 min. - Prostopadłe podanie Mili do Diaza, ten zdecydował się na strzał zza pola karnego. Jego uderzenie jednak było niecelne.
30 min. - Vuković ukarany żółta kartką za dyskusje z sędzia
30 min. - Świetna kontra Śląska zakończona strzałem Sotirovicia z kilku metrów prosto w bramkarza.
26 min. - W ciągu minuty kielczanie trzy razy dośrodkowywali piłkę w pole karne Śląska i za każdym razem trafiała ona na głowę jednego z defensorów WKS-u
25 min. - Wstrzelenie piłki w pole karne przez Sotirovicia z rzutu wolnego. Golański wybija piłkę poza boisko
24 min. - W odpowiedzi Śląsk. Świetne podanie Mili do Sotirovicia, który z kilku metrów nie zdołał pokonać Małkowskiego
23 min. - Dobre podanie Jovanovicia do Ediego. Ten w sytuacji sam na sam nie trafił w bramkę.
22 min. - Strzał Diaza zza pola karnego. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką
19 min. - Długie podanie z linii defensywnej do Jovanovicia. Ten jednak nie zdołał opanowac futbolówki i opuściła ona boisko
17 min. - Wślizg Fojuta w nogi Ediego. Obrońca Śląska ukarany żółtą kartką
15 min. - Wrzutka Soboty. Diaz próbował uderzać klatką piersiowa, ale nie zdołał skierować piłki w kierunku bramki
14 min. - Dośrodkowanie Ediego w pole karne. Niekryty Golański z pierwszej piłki minimalnie chybił
13 min. - Dośrodkowanie w pole karne. Piłkę wybija jeden z obrońcow
12 min. - Dośrodkowanie Mili z 30 metrów. Piłkę głową wybija jeden z obrońców
10 min. - Bardzo ładny strzał Ediego. Napastnik Korony minimalnie chybił
10 min. - Prostopadłe podanie Mili w pole karne. Madej zgrywa piłkę głową do Diaza. Ten z trudej pozycji uderza. Małkowski z trudem wybija piłkę poza boisko
9 min. - Kolejne długie podanie do Niedzielana i znów szybciej do piłki dobiegł Kelemen
8 min. - Kontra Śląska zakończona niecelnym strzałem Soboty z rogu pola karnego.
6 min. - Dośrodkowanie Markiewicza. Fojut uprzedza Jovanovicia
5 min. - Długie podanie w pole karne do Niedzielana. Napastnika gospodarzy uprzedził golkiper Śląska
3 min. - Wrzutka w pole karne Golańskiego do Ediego. Ten drugi znajdował się na pozycji spalonej.
2 min. - Strzał Ediego z rzutu wolnego z 30 metrów. Piłka minęła boczny słupek bramki Kelemena
1 min. - Niedzielan podaje do Ediego i rozpoczynamy spotkanie

Spotkanie poprzedza minuta ciszy.

W zeszłym sezonie mecz Śląska w Kielcach również sędziował Robert Małek. Czerwoną kartką został wtedy ukarany Piotr Celeban, a spotkanie skończyło się wynikiem 1:1

Piłkarze wychodza na boisko

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

To z pewnością trudny okres dla Śląska Wrocław. Głównym powodem jest mała liczba punktów, drugim - zawieszenie Ryszarda Tarasiewicza. Miejmy nadzieję, że wrocławianom uda się poprawić nastroje dzięki zwycięstwu z Koroną!