Sędziuje: Radosław Trochimiuk Widzów: Aura:
Polonia Bytom:(stroje: czerwono-niebieskie) Gąsiński - Hricko, Hanek, Żytko, Mysona - Barcik, Sawala, Kobylik (90 Bażik), Jarecki, Bykowski (76' Radzewicz)- Podstawek( 64' Vascak) Trener: Jurij Szatałow
Śląsk Wrocław:(stroje: zielono-białe) Kelemen - Celeban, Fojut, Spahić, Wołczek - Socha (79' Szewczuk), Kaźmierczak, Sztylka, Ćwielong (46' Sobota), Mila - Sotirović (46' Gikiewicz) Trener: Orest Lenczyk

Polonia Bytom: Juszczyk, Chomiuk, Vascak, Bażik, Killar, Radzewicz, Tymiński
Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Diaz, Madej, Gikiewicz, Sobota, Szewczuk, Pawelec

90+3 min. - Sędzia kończy mecz. Kibice nie zobaczyli dzisiaj dobrego widowiska ani bramek.
90+3 min. - Dobra okazja Polonii. Po dośrodkowaniu Barcika Jarecki wygrał pojedynek główkowy z Wołczkiem i trafił w siatkę nad bramką
90+2 min. - Prostopadłe podanie Soboty, ale piłkę łapie Gąsiński
90+1 min. - Sztylka ukarany żółtą kartką za faul na Sawali
90+1 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłkę poza boisko wybija jeden z obrońców
90 min. - Gikiewicz wywalczył rzut rożny
89 min. - Szewczuk ukarany żółtą kartką za faul
88 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry
89 min. - Dośrodkowanie w pole karne Śląska. W walce o piłkę Hanek fauluje Kelemena
87 min. - Indywidualna akcja Soboty i znów górą obrońcy gospodarzy
86 min. - Dośrodkowanie Kobylika i wyskakujący Sawala minimalnie minął się z piłką.
84 min. - Kolejny strzał Kaźmierczaka z linii pola karnego. Gąsiński pewnie złapał piłkę
83 min. - Bardzo niecelne uderzenie Radzewicza z dystansu
80 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłkę głową uderzał Szewczuk, ale zbyt lekko aby zaskoczyć Gąsińskiego
79 min. - Tomasz Szewczuk wchodzi na boisko za Sochę
77 min. - Do wejścia na boisko gotowy jest Tomasz Szewczuk
77 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu rożnego, piłka po strzale Sztylki trafia w słupek
76 min. - Najlepsza okazja Śląska w tej części gry. Po dośrodkowaniu Soboty Gikeiwicz z kilku metrów probował pokonać Gąsińskiego, ale górą golkiper Polonii
75 min. - Wrzutka Hanka. Piłka wylatuje poza boisko
73 min. - Uderzenie Soboty zza pola karnego. Piłka przeleciała nad bramką
73 min. - Dośrodkowanie Kobylika, piłkę wybija Fojut
68 min. - Kolejna strata Soboty. Tym razem górą był Hanek
68 min. - Bezsensowny faul Gikiewicza. Zawodnik Śląska ma szczęście, że nie zobaczył żółtej kartki
65 min. - Faul Spahicia w rogu boiska na Hricko.
64 min. - Zmiana w Polonii. Za Podstawka wchodzi Vascak
64 min. - Mocny strzał Mili zza pola karnego tuż nad bramką Polonii
63 min. - Po dośrodkowaniu Mysony pojedynek główkowy z Fojutem wygrał Podstawek, ale jego uderzenie bez problemy obronił Kelemen
62 min. - Niezrozumienie Soboty z Gikiewiczem i bezpańską piłkę przejął golkiper Polonii
61 min. - Prostopadłe podanie Mili do Gikiewicza zbyt mocne i Gąsiński bez problemu przejmuje piłkę
59 min. - Świetny przechwyt Soboty, który zza pola karnego zdecydował się lobować Gąsińskiego. Po jego uderzeniu futbolówka przeleciała bardzo wysoko nad bramka golkipera gospodarzy
58 min. - Kolejne uderzenie Kaźmierczaka zza pola karnego i po raz kolejny futbolówka przelatuje daleko od bramki golkipera rywala
58 min. - W starciu z Fojutem faulował Podstawek
52 min. - Po dośrodkowaniu Kobylika ogromne zamieszanie w polu karnym Śląska. Piłka po uderzeniu Jareckiego trafiła w slupek i poleciała wzdluż linii bramkowej. Futbolówkę na szczęśce złapał Kelemen
52 min. - Barcik faulowany przez Spahicia w rogu boiska.
51 min. - Dobrze zapowiadająca się akcja Śląska zakończona złym podaniem Gikiewicza na skrzydło
49 min. - Uderzenie Bykowskiego z linii pola karnego. Futbolówkę łapie Kelemen
47 min. - Uderzenie Soboty zza pola karnego. Piłka odbija się jeszcze od nogi jednego z zawodników Polonii i Gąsiński bez problemu łapie futbolówkę
47 min. - Wołczek wyszedł z piłka poza linię końcową boiska. Od bramki rozpocznie Gąsiński
46 min. - Podstawek podaje do Bykowskiego i sędzia Trochimiuk rozpoczyna drugą połowę spotkania

W przerwie meczu Orest Lenczyk przeprowadził dwie zmiany. Za Ćwielonga na boisku pojawi się Sobota, a za Sotirovicia Gikiewicz

45+1 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania.
45+1 min. - Indywidualna akcja Spahicia, który wstarciu z Barcikiem pada w polu karnym. Zawodnik Śląska upomina się o rzut karny i zostaje ukarany żółtą kartką
45 min. - Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.
45 min. - W odpowiedzi rzut wolny dla Śląska z 30 metrów. Jednak dośrodkowanie Milowego przeciał Hricko.
44 min. - Po dośrodkowaniu Kobylika walkę o piłkę wygrał Podstawek ale nie zdołał skierować jej w kierunku bramki
44 min. - Kolejny rzut wolny dla Polonii z 25 metrów. Znów do piłki podchodzi Kobylik
42 min. - Dobrze rozegrany kontratak Śląska zakończony strzałem Kaźmierczaka z czystej pozycji z 15 metrów. Uderzenie pomocnika WKS-u niecelne.
40 min. - Ogromne zamieszanie w polu karnym Śląska po dośrodkowaniu Kobylika. Piłkarze Śląska kilkukrotnie wybijali piłkę z lini bramkowej. Ogromne szczęście podopiecznych Oresta Lenczyka.
39 min. - Socha fauluje Jareckiego około 25 metrów od bramki Kelemena
38 min. - Szylka przerywa dośrodkowanie piłki w pole karne Śląska
37 min. - Uderzenie Sawali z 35 metrów lekko i po ziemi. Piłka przeturlała się daleko od bramki Kelemena
36 min. - Dużo chaosu w grze obydwu drużyn. Obydwie drużyny mają problemy z rozegraniem piłki w środku pola.
35 min. - Świetna interwencja Celebana, który wybił piłkę spod nóg składającego się do uderzenia Podstawka
34 min. - Na boisku z bólu zwija się Sotirović
32 min. - Podstawek świetnie minął Podstawka, ale jego dośrodkowanie zostalo zablokowane przez wracającego defensora Śląska
31 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kobylika. Socha wybił zbyt słabo piłkę prosto pod nogi Barcika, który zdecydował się na strzał zza pola karnego. Futbolówka po jego uderzeniu przeleciała bardzo wysoko nad bramką Kelemena
29 min. - Gąsiński musiał dwukrotnie piąstkować piłkę po zamieszaniu w okolicach pola karnego.
29 min. - Dobry przechwyt Mili, ale jego podanie do Sotirovicia zostało przerwane przez obrońce gospodarzy
28 min. - Uderzenie Jareckiego z 35 metrów w środek bramki i Kelemen nie miał problemów ze złapaniem futbolówki
26 min. - Dośrodkowanie Jareckiego w pole karne. Fojut w ostatniej chwili wyprzedził Podstawka i wybił piłkę głową
25 min. - Świetna akcja Śląska. Socha z prawej strony świetnie zagrał w pole karne do Sotirovicia, ten wystawił futbolówkę Wołczkowi. Obrońca Śląska uderzył z pierwszej piłki i Gąsiński z największym trudem obronił to uderzenie. To była druga groźna akcja Śląska w tym meczu.
24 min. - Dośrodkowanie Barcika w pole karne. Piłkę przejął Podstawek, ale nie zdołał oddać strzału.
23 min. - Dośrodkowanie Mili z rzutu rożnego, piłkę wybijają obrońcy i Polonia wychodzi z kontratakiem.
22 min. - Sotirović uwolnił się od obrońcy i zdecydował się na strzał. Gąsiński czubkami palców wybija piłkę na rzut rożny
21 min. - Wrzutka Spahicia w pole karne. Piłkę zbyt mocno przyjął sobie Mila i ostatecznie z tej sytuacji nic nie wyszło
20 min. - Dośrodkowanie Sochy z prawej strony wprost w ręce Gąsińskiego
19 min. - Indywidualna akcja Ćwielonga. Pomocnik Śląska stracił jednak futbolówkę w starciu z obrońcami Polonii
17 min. - Dośrodkowanie w pole karne Jareckiego, jednak zbyt mocno aby któryś z zawodników mógł przejąć tą piłkę
15 min. - Bykowski ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Ćwielongu
13 min. - Przy tej akcji Spahić doznał urazu i został zniesiony z boiska i jest opatrywany poza linią końcową.
12 min. - Prostopadłe podanie Mili w pole karne do Śpahicia. Obrońcy gospodarzy się rozbiegli i Spahić znalazł się w świetnej sytuacji. Jego uderzenie z kilkunastu metrów było minimalnie niecelne.
11 min. - Prostopadłe podanie Mili do Ćwielonga. Piłkę przechwytuje wychodzący z bramki Gąsiński
8 min. - Dośrodkowanie futbolówki z rzutu rożnego Sebastiana Mili. Jedne z obrońców wybił piłkę przed pole karne prosto pod nogi Ćwielonga, który zdecydował się na strzał. Piłka po uderzeniu Pepe minęła linie boczną boiska
8 min. - Zespołowa akcja Śląska pod polem karnym Polonii, zakończona zablokowanym strzałem Kaźmierczaka zza pola karnego. Rzut rożny dla Śląska
4 min. - Dobry wślizg Wołczka powtrzymuje szarżującego lewą stroną Jareckiego.
3 min. - Dośrodkowanie w pole karne Spahicia, ale Gąsiński łapie bez problemu futbolówkę
1 min. - Ostre wejście Sochy, na szczęście sędzia nie pokazuje żółtej kartki.
1 min. - Sotirović podaje do Mili i rozpoczynamy spotkanie w Bytomiu

Piłkarze wychodzą na boisko. Wszyscy w okazjonalnych koszulkach z okazji walki z głodem na świecie

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Piłkarze Śląska jadą do 13. w tabeli Polonii Bytom. Wszyscy kibice liczą na drugie w obecnym sezonie zwycięstwo WKS-u.

Autor relacji: Delin