Strzelcy: Labukas 40, 44' - Kaźmierczak 28', 45'
Sędziuje: Szymon Marciniak Widzów: Aura: chłodno
Arka Gdynia:(stroje: niebiesko-żółte) Witkowski - Brumo, Budziński, Noll, Płotka - Rožić, Bożok, Zawistowski (90' Czoska), Ivanovski(59' Wilczyński) - Labukas, Mawaye (89' Duarte) Trener: Dariusz Pasieka
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Kelemen - Wołczek, Celeban, Fojut, Spahić (85' Jezierski) - Socha, Sztylka, Kaźmierczak, Mila - Sotirović (71' Sobota), Gikiewicz Trener: Orest Lenczyk

Arka Gdynia: Zoch, Siemiaszko, Czoska, Żołnierewicz, Duarte, Wilczyński
Śląsk Wrocław: Kaczmarek, Ćwielong, Sobota, Pawelec, Szewczuk, Madej, Jezierski

90+5 min. - Sędzia kończy mecz.
90+4 min. - Kontra Śląska. Sobota przebiegł z piłka prawie całe boisko ale przed polem karnym został zatrzymany przez Duarte
90+4 min. - Rzut wolny dla Arki z boku boiska na wysokości pola karnego.
90+3 min. - Dośrodkowanie Mili. Piłkę łapie Witkowski
90+3 min. - Za Gikiewicza wchodzi Pawelec
90+3 min. - Trzecia zmiana w Arce.Za Zawistowskiego wchodzi Czoska
90+2 min. - Dośrodkowanie Mili do Kaźmierczaka, ten wstrzela piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców wybija piłkę
90+1 min. - Sędzia dolicza 4 minuty
90+1 min. - W środku boiska faulowany Gikiewicz.
90 min. - Strzał Wilczyńskiego zza pola karnego bardzo niecelne
89 min. - Zmiana w Arce. Za Maweye wchodzi Giovanni Duarte.
88 min. - Niedokładne wstrzelenie piłki w pole karne Arki
87 min. - Na boisku leży Mawaye. Sędzia przerywa gre
85 min. - Ostre wejście Sztylki. Na szczęście sędzia nie pokazał zawodnikowi Śląska kartki
85 min. - Za kontuzjowanego Spahicia wchodzi Jezierski. Socha zostanie przesunięty do bloku defensywnego
84 min. - Indywidualna akcja Soboty, który przebiegł kilkadziesiąt metrów i odegrał w polu karnym do Gikiewicza. Ten jednak w starciu z oborńcami Arki stracił piłkę
83 min. - Bardzo mocne uderzenie Budzińskiego, jednak piłka przeleciała obok bramki Kelemena
83 min. - Obecnie Śląsk gra w 10. Nadal poza boiskiem Spahić
81 min. - Przy tej interwencji ucierpiał i z bólu zwija się Spahić
81 min. - Spahić przerywa podanie do Mawaye i wybija piłkę poza boisko
75 min. - Długie podanie do Soboty, wychodzący z bramki Witkowski źle odbił piłkę. Jednkaże zdązyli już wrócić obrońcy Arki i z sytuacji nic nie wyszło
75 min. - Dośrodkowanie Wilczyńskiego. Labukas nie opanował piłki i sytuację wyjaśnił Celeban.
74 min. - W pojedynku z obrońcami Arki Sobota nie zdołał opanować piłki.
73 min. - Dośrodkowanie Bożoka. Piłkę głową wybija Fojut
72 min. - W starciu z dwoma zawodnikami Śląska Mawaye wywalczył rzut rożny
72 min. - Wrzutka Sochy. Futbolówkę łapie Witkowski
71 min. - Pierwsza zmiana w Śląsku. Za Sotirovicia wchodzi Sobota
70 min. - Zbyt mocne prostopadłe podanie Mili do Gikeiwicza. Piłkę złapał Witkowski
68 min. - Uderzenie Wilczyńskiego z linii pola karnego. Futbolówka odbiła się od Spahicia i wyleciała poza boisko
66 min. - Prostopadłe podanie Mili do Sochy, który znalazł się sam na sam z Witkowskim. Obrońca Śląska uderzył prosto w golkipera Arki
66 min. - Dośrodkowanie Nolla w pole karne. Żaden zawodnik nie zdołał przeciąć tej piłki
64 min. - Po dwóch lekkich podaniach uderzał Noll na bramkę Śląska. Futbolówka poleciała bardzo daleko od bramki Kelemena
63 min. - Rzut wolny dla Arki po faulu Spahicia na Zawistowski około 20 metrów od bramki Kelemena
62 min. - Niedokładne zagranie Sochy do Gikiewicza i piłkę przejmują zawodnicy gospodarzy
60 min. - Budziński nieprzepisowo zatrzymuje Gikiewicza.Sędzia nie pokazał jednak żółtej kartki
59 min. - Zmiana w Arce. Za kontuzjowanego Ivanovskiego wchodzi na boisko Wilczyński
59 min. - Ambitną walką do końca Sotirović wywalczył rzut rożny
57 min. - Na boisku leży zwijający się z bólu Ivanovski
57 min. - Dobra akcja Śląska i pierwszy celny strzał WKS-u w tej części gry. Vuk odegrał na skraj pola karnego do Gikiewicza, którego uderzenie pewnie broni Witkowski
56 min. - Wrzutka Bożoka z linii końcowej boiska. Futbolówka wylatuje jednak poza boisko
55 min. - Wołczek faulował Nolla. Za to przewinienie żółta kartką ukarany Wołczek
54 min. - Dośrodkowanie Labukasa. W polu karnym o piłkę walczyli Zawistowski z Spahiciem, ale futbolówka wyleciała poza boisko.
53 min. - Dużo chaosu na boisku. Obydwa zespoły popełniają wiele błędów
52 min. - Fatalne dośrodkowanie Labukasa. Piłka przeleciała bardzo wysoko i daleko od bramki Kelemena
51 min. - Sotirović fauluje Brume w walce o piłkę w polu karnym Arki
51 min. - Rzut wolny dla Arki z 25 metrów.
49 min. - Kontra Śląska zakończona niedokładym dośrodkowaniem Spahicia.
47 min. - Dośrodowanie Mili. Piłke strzałem głową umieścił w siatce Fojut. Sędzia jednak dopatrzył się fauli obrońcy Śląska i bramki nie uznał
47 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego Gikiewicz z kilku metrów nie trafił w piłkę. Kolejny rzut rożny dla WKS-u

Na drugą część spotkania zawodnicy wychodzą w takich samych składach

45+2 min. - Kibicom gospodarzy dał się sprowokować Celeban. Za gesty które pokazał w kierunku sektora gospodarzy został ukarany żołtką kartką
45+2 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania
45+2 min. - Goooollllllllllll!!!!! Dośrodkowanie Mili. Piłka trafia na głowę Kaźmierczaka, który strzałem głową pokonuje Witkowskiego
45+1 min. - Gikiewicz faulowany 25 metrów od bramki Witkowskiego
45 min. - Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry
45 min. - Gol. Labukas pokonuje Kelemena i wyprowadza Arkę na prowadzenie
43 min. - Piłkę ręką w polu karnym przyjął sobie Spahić. Karny dla Arki.
43 min. - Strzał Roźicia z dystansu. Po rykoszecie piłkę bez problemu łapie golkiper Śląska
42 min. - Arkowcy nie rezygnują z ataków. Wrocławianie mocno cofnięci oczekują na koniec pierwszej połowy
40 min. - Bramka dla Arki! Sporo chaosu w polu karnym Śląska. Najpierw strzał Labukasa zablokowany. Futbolówka trafiła do Mavaye, którego strzał wybija przed siebie Kelemen. Piłka trafiła do Labukasa, który z ostrego kąta pokonał Kelemena. Remis.
39 min. - Strzał z dystansu Labukasa prosto w ręce Kelemena
38 min. - Arkowcy osiągają przewagę i co chwilę zagrażają bramce Kelemena. Na szczęście wszystkim akcją gospodarzy brakuje wykończenia
37 min. - Po dośrodkowaniu Labukasa Bożok decyduje sie na strzał, ale jego uderzeni zablokowane.
35 min. - Znów zamieszanie pod bramką Śląska. Tym razem sytuację wyjaśnił Kelemen wychodząc z bramki i łapiąc piłkę
33 min. - Piłkę pod polem karnym Śląska dostaje Mawaye i decyduje się odrazu na strzał. Jest on jednak zablokowany przez Fojuta
31 min. - Błąd całego bloku defensywnego Śląska. Na szczęście najpierw Labukas a po chwili Zawistowski nie wykorzystali tej sytuacji
30 min. - Zbyt mocne podanie Mili do Sotirovicia. Piłkę łapie Witkowski
30 min. - Prostopadłe podanie Mawaye do Ivanovskiego. Piłkę przeciął Celeban
28 min. - Kaźmierczak pewnie wykorzystał rzut karny. Śląsk wychodzi na prowadzenie
28 min. - Podanie Sotirovicia do Sochy, który z problemami opanował piłkę a pochwili faulowany przez Nolla. Karny dla Śląska
27 min. - Wrzutka Sotirovicia w pole karne do Sochy. Piłkę wybija obrońca
25 min. - Indywidualna akcja Mawaye, który minał dwóch obrońców Śląska, ale jego uderzenie zostalo zablokowane przez Fojuta. Po chwili próbowal także Ivanovski, ale strzał również zablokowany
23 min. - Sotirović pada w polu karnym. Gwizdek sędziego milczy.
21 min. - Na boisku po starciu z Mawaye leży Gikiewicz
21 min. - Dobre podanie Labukasa do Mawaye, który w pojedynku z Fojutem nie zdołał opanować piłki, która ostatecznie wyleciała poza boisko
20 min. - Mila podał do Kaźmierczka, który uderzył z pierwszej piłki. Piłka wyleciała na aut
19 min. - Socha faulowany 20 metrów od bramki Witkowskiego. Rzut wolny dla Śląska
18 min. - Wielkie zamieszanie w polu karnym Śląska. Strzał Bożoka z kilku metrów głową. Piłka przeleciała obok słupka
18 min. - Ostry wślizg Sztylki w Labukasa. Zawodnik Śląska ukarany żółtą kartką
17 min. - Dośrodkowanie Sochy z linii końcowej boiska. Piłka wyleciała jednak poza boisko
15 min. - Uderzenie Ivanovskiego z 30 metrów. Piłka przeleciała wysoko nad bramką Kelemena
11 min. - Strzał na bramkę Śląska Nolla, ten trafił w nogi Labukasa, a ten z zdecydował się na strzał, ale niecelny
13 min. - Świetna okazja Śląska. Długie podanie z pod własnego pola karnego. Mila przedłużył piłke głową do Sotirovicia, który z ostrego kąta zdecydował się na strzał, ale piłka przeleciała obok bramki
12 min. - Kontra Arki zakończona niedokładym podaniem Zawistowskiego. W walce o piłkę Labukas faulował jeszcze Wołczka
10 min. - Mocne dośrodkowanie Labukasa. Piłka przeleciała przez pola karne Śląska i trafiła do Bożoka, który zdecydował się na strzał. Dobrze broni Kelemen
9 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mili. Piłkę przedłużył głową Gikiewicz, która trafiła do Celebana. Ten jednak znajdował się na spalonym
7 min. - Zbyt mocne dośrodkowanie Labukasa. Od bramki rozpacznie Kelemen
4 min. - Długie podanie Mili na skrzydło do Spahicia. Witkowski wychodzi poza pole karne i przecina to podanie
2 min. - W rogu boiska Noll przegrał pojedynek z Sochą
1 min. - Prostopadłe podanie do Mili, który wychodził w sytuacji sam na sam. Sędzia dopatrzył się jednak pozycji spalonej
1 min. - Mila podaje do Gikiewicza i rozpoczynamy

Piotr Celeban wybiegł na boisko w masce ochronnej

Piłkarze są gotowi do wyjścia na boisko.

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Czy Śląskowi Wrocław uda się po raz kolejny osiągnąć swój dotychczasowy rekord pięciu wygranych z rzędu w Ekstraklasie? Najbliższym rywalem podopiecznych Orest Lenczyka będzie Arka Gdynia - wierzymy, że wygrana na ciężkim terenie jest możliwa!

Autor relacji: Delin