Sędziuje: Marcin Borski (Warszawa) Widzów: 7000 Aura: chłodno
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Socha, Celeban, Fojut, Spahić - Sobota, Sztylka, Kaźmierczak, Mila, Ćwielong (72 Ćwielong) - Ł. Gikiewicz (72 Jezierski) Trener: Orest Lenczyk
Cracovia:(stroje: biało-czerwone) Kaczmarek - Jarabica, Nawotczyński, Trivunović (20 Puzigaca), Struna - Ntibazonkiza, Klich, Radomski, Giza (61 Bartczak) - Surovov (79 Krzywicki), Dudzic Trener: Jurij Szatałow

Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Pawelec, Elsner, Madej, Szewczuk, Gancarczyk, Jezierski
Cracovia: Gąsiński, Puzigaca, Bartczak, Szeliga, Sacha, Krzywicki, Suart

90+3 min. - Koniec meczu. 0:0.
90+3 min. - Mila krótko do Kaźmierczaka, ten strzela, zmienia kierunek lotu Fojut, ale Kaczmarek piąstkuje nad bramką.
90+1 min. - Mila zbyt lekko uderzał zza pola karnego aby zaskoczyć Kaczmarka,
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu trwania spotkania.
89 min. - Podanie do Krzywickiego, który znalazł się na pozycji spalonej,
87 min. - Źółta kartka dla Spahicia, który faulem przerwał akcję Cracovii, Ten sam kartonik otrzymał również Radomski,
83 min. - Jezierski do Sztylki, ten do Madeja, który odgrywa do Mili, ale Kaczmarek łapie,
81 min. - Żółtą kartką zostaje ukarany Dudzic.
79 min. - Zmiana w Cracovii. Krzywicki wchodzi za Suvorova.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym można zobaczyć, jaka atmosfera towarzyszy meczowi FILM - doping <--- KLIKNIJ

77 min. - Kontra Ntibazonkizy, który przebiega 25m z piłką i strzela prosto w Kelemena,
75 min. - Udana interwencja Fojuta kończy akcję Cracovii.
72 min. - Dwie zmiany w Śląsku. Jezierski za Gikiewicza, a Madej za Ćwielonga.
71 min. - Po dośrodkowaniu Mili nieudanie główkował Fojut.
69 min. - Mila Sprytnie w pole karne do Gikiewicza, ale napastnik WKS-u został uprzedzony przez Kaczmarka.
68 min. - Lob Mili nie sprawia problemów bramkarzowi Cracovii.
87 min. - Uderzenie Spahicia z 25m, ale Kaczmarek wybija na rzut rożny. Po chwili zza pola karnego uderza Mila, ale Kaczmarek znów nie daje się zaskoczyć,
66 min. - Klich decyduje się na uderzenie z 20m, ale Kelemen bez problemów broni.
65 min. - Sobota na 20m. do Mili, ale ten prosto w obrońcę gości
64 min. - Mila do Soboty, ten do Ćwielonga, który strzela z 10m obok bramki. Ale sędzia i tak sygnalizuje pozycję spaloną.
63 min. - Surovov oddaje mocny strzał ale minimalnie niecelnie.
62 min. - Mila fauluje Surovova 23m od bramki Kelemena.
61 min. - Druga zmiana w Cravovii. Bartczak wchodzi za Gizę.
60 min. - Faul Soboty na Ntibazonkizie.
59 min. - Podanie Mili do Ćwielonga, który oddaje zbyt lekki strzał aby pokonać Kacmarka.
57 min. - Uderzenie Fojuta, zostaje zablokowane, dośrodkowuje po chwili Sobota, ale goście przejmują piłkę,
57 min. - Ładna interwencja Kelemena, który wybił piłkę po efektwnym wyskoku.
55 min. - Dośrodkowanie Mili, ale bezbłędny Kaczmarek łapie futbolówkę,
53 min. - Sobota do Gikiewicza, który uderza z ostrego kąta, ale Kaczmarek wybija na rzut rożny.
50 min. - Mila leży na murawie. Konieczna jest interwencja lekarzy.
49 min. - Faul Gizy na Sobocie.
48 min. - Kaźmierczak odgrywa do Sztylki, który oddaje płaskie, niecelne uderzenie.
47 min. - Wrzutkę Puzigacy z autu chwyta Kelemen.
46 min. - Ćwielong do Mili i zaczynamy.

Zawodnicy wrócili na murawę, Za chwilę rozpocznie się II połowa,

Śląsk atakuje i konstruuje wiele ofensywnych akcji, niestety brakuje skuteczności, Miejmy nadzieję, że uda się to zmienic w II połowie. Jest spora szansa na zwycięstwo!

45+2 min. - Koniec I połowy.
45+2 min. - Socha do Soboty, który celnie uderza głową ale Kaczmarek łapie.
45 min. - Sędzia dolicza 2 minuty do I połowy spotkania.
44 min. - Niecelny strzał Kaźmierczaka z 30m.
43 min. - Nawotczyński wybijając piłkę na aut przerywa ofensywną akcję Śląska.
43 min. - Żółtą kartką został ukarany Tadeusz Socha za faul na zawodniku Cracovii.
42 min. - Wrzutka Soboty, strzelać próbował Ćwielong, ale w niebepieczny sposób piłkę w ostatniej chwili wybił Radomski.
40 min. - Bardzo niecelne uderzenie Klicha 10m obok bramki Kelemena.

Sebastian Mila rozgrywa dzisiaj swój 150. mecz w Ekstraklasie!

36 min. - Fatalne dośrodkowanie Struny z prawej strony boiska - przy piłce Śląsk.
33 min. - Próba błyskotliwego zagrania Mili do Celebana, ale obrońca WKS-u nie zdążył dobiec do futbolówki.
32 min. - Ćwielong - Mila - Spahić - Gikiewicz, ale ten ostatni nie trafił. Było groźnie.
31 min. - Mila podaje do Ćwielonga, ten odgrywa do Kaźmierczaka, który strzela obok bramki.
30 min. - Sprytne zagranie Mili do Soboty, który jednak nie opanował piłki w polu karnym.
29 min. - Faul na Gikiewiczu 40m od bramki rywali.
26 min. - Żółta kartka dla Waldemara Soboty po tym, jak po faulu, po gwizdku kopnął piłkę,
25 min. - Sobota do Ćwielonga, który przewraca się z piłką w polu karnym, ale sędzia nie decyduje się na rzut karny.
24 min. - Wrzutka Mili w pole karne, ale Kaczmarek wyprzedza wrocławian.
22 min. - Gikiewicz nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym.
21 min. - Mila faulowany przez Radomskiego przy linii bocznej boiska.
21 min. - Bardzo niecelne uderzenie Celebana z 35m.
19 min. - Zmiana w Cracovii. Puzigaca zamiast Trivunović.
17 min. - Sobota ośmieszał obrońców Cracovii w narożniku boiska, ale po chwili stracił piłkę,
16 min. - Sobota do Gikiewicza, ale napastnik Śląsk nie przyjąłk piłki przed polem karnym.
15 min. - Mila dośrodkowuje z rzutu rożnego, uderza Sobota, ale jego uderzenie zostaje wybite, dobija Ćwielong, ale niestety niecelnie.
14 min. - Kontra Spahicia, podanie wzdłuż linii bramkowej, lekki strzał Gikiewicza, ale Kaczmarek wybija na róg,
13 min. - Mila z rożnego, krótko do Ćwielonga, który dośrodkowuje, Kaźmierczak główkuje ale ponad bramką,
11 min. - Fatalne podanie Ćwielonga do... obrońcy Cracovii.
10 min. - Szarża Soboty w środku pola, który w daje się w drybling, upada na boisko, ale gwizdek sędziego milczy.
9 min. - Mila dośrodkowuje z rzutu wolnego, Kaźmierczak główkuje, ale Kaczmarek łapie piłkę.

Marian Kelemen rozgrywa dzisiaj swój 30. mecz w Śląsku Wrocław!

6 min. - Strata Spahicia i kontratak Cracovii, ale Celeban radzi sobie z Surovovem i odbiera mu piłkę,
4 min. - Giza podaje na skrzydło do Ntibazonkizy, którego ubiega Spahić.
2 min. - Sobota do Ćwielonga, który strzela, dobija Gikiewicz, ale niestety Kaczmarek łapie.
1 min. - Cracovia rozpoczęła spotkanie.

KIbice skandują "Gomuła na prezydenta!"

Trwa minuta ciszy ku pamięci Gomuły, zmarłego kibica Śląska Wrocław.

Trójka sędziowska wprowadza zawodników na boisko. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Bramki dzisiejszego rywala Śląska będzie bronić Wojciech Kaczmarek - były bramkarz WKS-u, który odszedł z naszego zespołu podczas minionego okienka transferowego.

Zawodnicy obu drużyn zakończyli już przedmeczową rozgrzewkę.

Wiosnę czas rozpocząć! Zachęcamy do korzystania z naszej relacji LIVE, w której opiszemy mecz Śląska Wrocław z Cracovią. Emocje gwarantowane!

Autor relacji: Pawlak/Jacko