Strzelcy: Borysiuk 7 - Kaźmierczak 27, Mila 49
Sędziuje: Dawid Piasecki Widzów: Aura: chłodno
Legia Warszawa:(stroje: białe) Skaba - Rzeźniczak, Astiz, Komorowski, Wawrzyniak - Manu, Borysiuk (68 Wolski), Vrdoljak, Radović (46 Ogbuke), Kucharczyk - Hubnik (59 Chinyama) Trener: Maciej Skorża
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Socha, Fojut (56 Łukasiewicz), Celeban, Pawelec - Gancarczyk (78 Sobota), Sztylka (39 Gikiewicz), Kaźmierczak, Mila, Ćwielong - Szewczuk Trener: Orest Lenczyk

Legia Warszawa: Antolović, Gol, Kelhar, Kneżević, Wolski, Ogbuke, Chinyama
Śląsk Wrocław: R.Gikiewicz, Sobota, Madej, Diaz, Łukasiewicz, Elsner, Ł.Gikiewicz

90+5 min. - Koniec meczu. ŚLĄSK WYGRYWA Z LEGIĄ 2:1!
90+5 min. - Rozpaczliwe ataki Legii, ale wrocławianie skutecznie się bronią.
90+4 min. - Pawelec wybija Manu piłkę na rzut rożny.
90+3 min. - Strzał Ogbuke z ostrego kąta, ale na szczęście chwyta Kelemen.
90+1 min. - Żółtą kartką został upomniany Wolski za faul na Ćwielongu.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 5 minut.
89 min. - Faul Gikiewicza na Vrdoljaku.
88 min. - Kucharczyk ominął zawodnika Śląska, a następnie bardzo niecelnie ni to strzelał, ni podawał.
87 min. - Dośrodkowanie Wolskiego nie sprawia żadnych problemów Kelemenowi.
86 min. - Po dośrodkowaniu Wolskiego piłkę po sporym wyskoku chwyta Kelemen.
85 min. - Uderzenie Vrdoljaka zostaje zablokowane przez Milę.
84 min. - Po dośrodkowaniu Wolskiego, piłkę tuż przed bramką uderza Komorowski, trafia w Kelemena, a na dodatek był na spalonym.
83 min. - Faul Mili na Vrdoljaku.
81 min. - Trwa ofensywa Legii. Narazie bezskuteczna.
80 min. - Szczęście Śląska. Kelemen wychodzi daleko od bramki, piłka przypadkowo ląduje pod nogami Chinyamy, ale na szczęście piłka po jego uderzeniu ląduje prosto w Kelemena.
79 min. - Piłka po uderzeniu Kaźmierczaka z rzutu wolnego ląduje ponad poprzeczką bramki.
78 min. - Zmiana w Śląsku. Sobota wchodzi za Gancarczyka.
76 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Manu za faul na Gancarczyku.
75 min. - Odegranie wzdłuż bramki Kelemena do Kucharczyka, ale Pawelec w ostatniej chwili wybija piłkę z dala od własnego pola karnego.
74 min. - Zamieszanie w polu karnym Śląska. Na szczęście każde dośrodkowanie zostaje wybite przez obrońców WKS-u.
72 min. - Dobra interwencja Fojuta, który w ostatniej chwili odbiera piłkę Chinyamie.
71 min. - Przemysław Kaźmierczak przestrzelił rzut karny. Wysoko i sam w środek, był to bardzo nieudane strzał.
70 min. - Rzut karny dla Śląska! Faul Rzeźniczaka na Ćwielongu w polu karnym Legii.
69 min. - Na murawie leży Fojut. Przerwa w grze.
68 min. - Uderzenie Vrdoljaka zostaje zablokowane przez Sochę. Zmiana w Legii. Wolski za Borysiuka.
67 min. - Faul Sochy na Vrdoljaku przerywa kontrę Legii.
66 min. - Po wrzutce Pawelca z autu Astiz wybija na rzut rożny.
65 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Gikiewicz wybija na kolejny róg. Po jego wykonaniu piłkę chwyta Kelemen.
64 min. - Socha wybija piłkę na rzut rożny.
62 min. - Wrzutka z lewej strony w pole karne Śląska, wybijają wrocławianie, ale piłka odbija się po drodze od zawodnika gospodarzy poza linią bramkową i piłkę ma Śląsk.
60 min. - Faul Chinyamy na Łukasiewiczu w polu karnym Śląska.
59 min. - Zmiana w Legii. Chinyama wchodzi za Hubnika.
58 min. - Socha zbyt długo zwlekał z oddaniem piłki jednemu ze swoich kolegów, przez co Kucharczykowi udaje się uzyskać piłkę, ale po chwili obrońcy Śląska kończą ofensywną akcję Legii.
56 min. - Zmiana w Śląsku. Łukasiewicz wchodzi za Szewczuka.
55 min. - Po dośrodkowaniu Komorowskiego, główkował Hubnik, a po rykoszecie obrońcy Śląska wychodzi znowu na rzut rożny.
54 min. - Kucharczyk po minięciu Celebana wbiegł z piłką w pole karne, próbował odegrać, ale Fojut wybija piłkę na rzut rożny.
53 min. - Bardzo dalekie uderzenie Komorowskiego, bardzo wysoko nad bramką Kelemena.
51 min. - Odegranie do Gikiewicza, który znalazł się na pozycji spalonej.
50 min. - Faul Vrdoljaka na Gikiewiczu.
49 min. - GGGGGGGOOOLLLLLLĆwielong odgrywa głową do Mili, który uderza precyzyjnie przy prawym słupku i pokonuje Skabę!
47 min. - Dośrodkowanie Wawrzyniaka, po której Komorowski główkuje w słupek, następnie Wawrzyniak do Komorowskiego, który strzela z 6m prosto w Kelemena. Sporo szczęścia mieli wrocławianie.
47 min. - Fojut zagrywa piłkę ręką 30m od bramki Śląska.
46 min. - Rozpoczęła się II połowa spotkania.
46 min. - Zmiana w Legii. Ogbuke wchodzi za Radovicia.

Wrocławianie nie poddali się po szybko straconej walki i starają się zrobić wszystko aby nie przegrać tego spotkania. Zwycięstwo? Wszystko jest ciągle możliwe!

45+1 min. - Podanie do Gikiewicza, który szybko oddaje płaski strzał, który nie sprawia żadnych problemów Skabie.
45 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry I połowy doliczył 1 minutę.
45 min. - Socha do Gikiewicza, ale Komorowski odbiera mu piłkę.
44 min. - Celne uderzenie Sochy na bramkę, ale zdecydowanie zbyt słabe.
43 min. - Ofensywa na bramkę Śląska, ale defensywa wrocławian działa obecnie bez zarzutu.
41 min. - Świetne podanie Radovicia do Manu, który znalazł się w sytuacji sam na sam, ale na szczęście Kelemen zdążył go uprzedzić i złapał piłkę.
40 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłkę wybijają obrońcy Legii, po chwili uderza Socha, ale zdecydowanie zbyt lekko aby zagrozić Skabie.
39 min. - Zmiana w Śląsku. Gikiewicz wchodzi za Sztylkę.
38 min. - Do wejścia na boisku przygotowuje się Łukasz Gikiewicz.
38 min. - Po wrzutce Borysiuka piłkę chwyta Kelemen.
37 min. - Po dośrodkowaniu Borysiuka piłkę wybija Socha.
36 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Sztylka za faul na Kucharczyku przy narożniku pola karnego.
35 min. - Podanie do Ćwielonga, który niestety na spalonym, a mogło być groźnie.
34 min. - Techniczne uderzenie Borysiuka z rzutu wolnego nie sprawia problemów Kelemenowi.
33 min. - Faul Mili na Borysiuku 30m od bramki Kelemena. Rzut wolny dla Legii.
32 min. - Piłka po dośrodkowaniu Borysiuka z rzutu rożnego ląduje prosto w rękawicach Kelemena.
30 min. - Próba wrzucenie piłki przez Manu, ale Socha wybija piłkę na rzut rożny.
28 min. - Faul Astiza na Szewczuku.
27 min. - GOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLMamy remis! Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego, do piłki dochodzi po chwilki Sztylka, który wrzuca piłkę w pole karne, a tam z ostrego kąta przepięknego gola zdobywa Przemysław Kaźmierczak!
26 min. - Dalekie dośrodkowanie Borysiuka z rzutu wolnego, po chwili Kelemen jednak łapie futbolówkę.
24 min. - Wrzutka Mili w pole karne, po odbiciu piłki przez jednego z obrońców, z przewrotki próbował uderzyć Celeban, ale zrobił to bardzo nieudanie.
22 min. - Wrzutka Komorowskiego z lewej strony boiska, główkuje Wawrzyniak, który na szczęście minimalnie się myli.
20 min. - Podanie do Mili, który jak się okazało po dłuższej chwili, znalazł się na pozycji spalonej.
19 min. - Manu do Radovicia, ten odgrywa znowu do Manu, ale zawodnik Legii znalazł się na pozycji spalonej.
18 min. - Drybling Ćwielonga przy bocznej linii boiska, po którym pomocnik Śląska dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale tam Skaba z łatwością łapie piłkę.
16 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Kaźmierczak za faul na Vrdoljaku.
15 min. - Dwójkowa akcja ofensywna Legii. Manu odgrywa do Hubnika w pole karne Śląska, ten z powrotem do Manu, który strzela jednak bardzo niecelnie.
14 min. - Po dośrodkowaniu Borysiuka piłkę głową uderza Kaźmierczak i wybija piłkę, gdzie dobiega do niej Ćwielong i Borysiuk, po chwili ten drugi fauluje skrzydłowego Śląska.
13 min. - Podanie w polu karnym Śląska do Hubnika, ale na szczęście Celeban wybija piłkę na rzut rożny.
11 min. - Zamieszanie w polu karnym Śląska. Kelemen wślizgiem próbuje odzyskać piłkę, jednak jej nie łapie. Na szczęście opanowuje ją Pawelec, który oddala zagrożenie z własnego pola karnego.
9 min. - Sztylka zdecydował się na bardzo dalekie uderzenie na bramkę Legii, które miało zaskoczyć Skabę, ale jednak bramkarz gospodarzy bez problemów chwyta futbolówkę.
7 min. - 1:0. Socha źle odgrywa piłkę głową w głąb pola, gdzie dochodzi do niej Borysiuk, który oddaje strzał i zdobywa bardzo ładną bramkę dla gospodarzy.
4 min. - Ostre wejście Komorowskiego w Sztylkę. W wydarzeniu tym głównie ucierpiał jednak zawodnik Legii.
3 min. - Pawelec odbiera piłkę Radoviciowi, a następnie Fojut oddala zagrożenie, kiedy do uderzenie przymierzał się Vrdoljak.
2 min. - Faul Szewczuka na Borysiuku.
1 min. - Mila do Szewczuka i zaczynamy.

Rozpoczęcie spotkania zostanie poprzedzone minutą ciszy związaną z tragicznymi wydarzeniami, jakie zaszły dzisiaj w Japonii.

Trójka sędziowska wprowadziła piłkarzy obydwu klubów na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Trener Skorża dokonał tylko jednej zmiany w składzie - Cabrala zastąpił Borysiuk.

Trener Lenczyk mocno zaskoczył wszystkich kibiców, wystawiając w ataku w pierwszym składzie Tomasza Szewczuka, który zastąpił Łukasza Gikiewicza. Na prawej flance miejsce Waldemara Soboty zajął Marek Gancarczyk.

Wierzysz w zwycięstwo Śląska Wrocław? Postaw na swój zespół! Kurs na wygraną wrocławian w bet-at-home.com wynosi aż 5,60! Zarejestruj się i wygraj pieniądze!

Czas wywalczyć pierwsze wiosenne zwycięstwo! Wyjazdowe spotkanie z Legią z pewnością nie będzie należeć do łatwych. Po ostatnim spotkaniu z Jagiellonią wierzymy, że wrocławianie są w dobrej formie i zrobią wszystko aby wywieźć z Warszawy komplet punktów.