Strzelcy: Ubiparip 42, Kriwiec 30 - Mila 22, Sztylka 52
Sędziuje: Hubert Siejewicz Widzów: 21 975 Aura: ciepło
Lech Poznań:(stroje: niebieskie) Kotorowski - S. Gancarczyk, Wołąkiewicz, Bosacki, Kikut - Stilić (60 Ślusarski), Kriwiec, Djurdjević (60 Murawski), Injac, Wilk (79 Mikołajczak) - Ubiparip Trener: Jose Bakero
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Pawelec, Fojut, Celeban, Socha - Kaźmierczak, Sztylka, Ćwielong (40 Sobota), Mila, M. Gancarczyk (78 Madej) - Ł. Gikiewicz (82 Jezierski) Trener: Orest Lenczyk

Lech Poznań: Burić, Murawski, Ślusarski, Mikołajczak, Możdżeń, Golla, Kamiński
Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Łukasiewicz, Dudek, Szewczuk, Jezierski, Madej, Sobota

90+4 min. - Koniec meczu. Śląsk remisuje 2:2.
90+3 min. - Strzał Soboty z ... 60 metrów.
90+2 min. - Czerwona kartka dla Wołąkiewicza za faul na Sobocie.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty.
89 min. - Uderzenie Ślusarskiego z 10m bardzo niecelne.
88 min. - Dośrodkowanie w pole karne, piłka wybija Pawelec na rzut rożny.
87 min. - Bardzo nieudany strzał Kaźmierczaka 40m od bramki Lecha.
86 min. - Co za pech! Dwie genialne szanse Śląska na zdobycie bramki. Najpierw Madej uderzał z 16m na długi róg, piłka odbiła się od poprzeczki, a niewiele później uderzał z ostrego kąta Sobota, ale piłka ponownie odbiła się od słupka.
83 min. - Wrzutka w pole karne, ale Sobota niestety minął się z piłką, po chwili przejął Mila, ale nie udało mu się odegrać od partnerów.
83 min. - Żółta kartka dla Wołąkiewicza na faulu na Jezierskim.
82 min. - Zmiana w Śląsku. Jezierski za kontuzjowanego Gikiewicza.
81 min. - Faul Celebana 20m od bramki Kelemena.
79 min. - Zmiana w Lechu. Mikołajczak za Wilka.
78 min. - Zmiana w Śląsku. Madej wchodzi za Gancarczyka.
78 min. - Dośrodkowanie do Ubiparipa, który znalazł się na pozycji spalonej.
76 min. - Rajd środkiem boiska Gancarczyka, który wszedł między dwóch obrońców Lecha i następnie stracił piłkę.
75 min. - Zakotłowało się w polu karnym Śląska po wykonaniu rzutu rożnego. Na szczęście wszystkie uderzenia gospodarzy zostały zablokowane.
72 min. - Piekielnie mocne uderzenie Kriwca tuż obok bramki Kelemena.
70 min. - Faul Ubiparipa na Gancarczyku.
69 min. - Było groźnie. Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Kaźmierczak, ale piłka wylądowała tuż nad bramką.
67 min. - Po kolejnym rogu groźnie dośrodkowywał Kriwiec, ale lot piłki przerwał Kelemen.
66 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował obrońca gospodarzy, ale piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego zawodnika Śląska.
65 min. - Zamieszanie w polu karnym zakończone wybiciem piłki na rzut rożny dla Lecha.
64 min. - Po wrzutce z autu, główkować próbował Kaźmierczak, ale piłkę złapał Kotorowski.
63 min. - Strzał Murawskiego broni na szczęście Kelemen.
62 min. - Faul Pawelca na Wilku.
60 min. - Zmiana w Lechu. Ślusarski za Stilicia, a Murawski za Djurdjevicia.
56 min. - Uderzenie z dystansu Marka Gancarczyka - piłka ląduje nieco ponad bramką gospodarzy.
54 min. - Faul Sztylki na Kriwcu.
52 min. - GOOOOOLLLLLLLLL Po dośrodkowaniu Mili, źle główkował obrońca Lecha, piłka dotarła do Sztylki, który bez zastanowienia oddał strzał i zdobył bramkę!
52 min. - Dośrodkowanie Mili, Injac wybija na rzut rożny.
51 min. - Piłka po uderzeniu Gikiewicza zza pola karnego poszybowała wysoko ponad bramką Lecha.
50 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłkę bez problemów chwyta Kotorowski.
49 min. - Idealna wrzutka do Ubiparipa, który jednak źle złożył się do strzału i piłkę opanował Kelemen.
48 min. - Faul Injacia na Mili.
46 min. - Rozpoczęła się II połowa spotkania.

Zawodnicy powrócili już na boisko.

Po bardzo dobrym początku, w dalszej części spotkania do głosu doszli gospodarze. Gra Śląska daje jednak nadzieje, że wrocławianie zdołają odrobić straty w II połowie.

45+1 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Nieudany przechwyt Soboty, który zakończył się faulem na Wilku.
43 min. - Faul Sztylki na Djurdjeviciu.
41 min. - Bramka dla Lecha. Po świetnym uderzeniu Wołąkiewicza piłka odbiła się od poprzeczki, w polu karnym Śląska zrobiło się bardzo tłoczno, do piłki doszedł Ubiparip, który z kilku metrów zdobył bramkę.
40 min. - Zmiana w Śląsku. Sobota za Ćwielonga.
39 min. - Do wejścia na boisku przygotowuje się Waldemar Sobota.
37 min. - Faul Kaźmierczaka na Kriwcu.
35 min. - Mila na lewo do Gancarczyka, który odegrał w polu karnym do Pawelca, ale nie zdołał oddać strzału.
31 min. - Faul Ćwielonga na Kriwcu.
30 min. - Mamy 1:1. Ubiparip odgrywa do Kriwca, który będąc sam na sam strzałem głową pokonuje Kelemena, który był bez szans.
28 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę pewnie chwyta Kelemen.
27 min. - Stilić wrzucał piłkę w pole karne, tam niebezpiecznie interweniował Kelemen, po czym piłka wyszła na rzut rożny.
26 min. - Gancarczyk do Mili, który zamiast podawać do Gikiewicza próbował strzelać. Piłkę przejął Kotorowski.
23 min. - Piotr Ćwielong został upomniany żółtą kartką po faulu na Injaciu.
22 min. - GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLMila bez problemów pokonuje Kotorowskiego. Prowadzimy w Poznaniu!
21 min. - Odegranie do Gikiewicza, który zostaje sfaulowany w polu karnym. Karny dla Śląska!
20 min. - Po wrzutce z rzutu wolnego uderzał Wilk, ale zrobił to bardzo niecelnie.
19 min. - Faul Sztylki 35m od bramki Kelemena.
18 min. - Po dośrodkowaniu Wilka swojej szansy szukali Ubiparip oraz Stilić, jednak żadnemu z nich nie udało się oddać strzału.
17 min. - Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce.
16 min. - Gikiewicz zdecydował się na strzał z dystansu, zrobił to jednak bardzo niecelnie.
15 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego napastnik Lecha ponownie próbował uderzać, ale nie sięgnął futbolówki.
14 min. - Dośrodkowanie z lewej strony Gancarczyka, tam próbował główkować Ubiparip, ale wrocławianie opanowali sytuację.
12 min. - Dośrodkowanie Wilka na głowę Ubiparipa, który jednak nie sięgnął piłki. Było groźnie.
11 min. - Dośrodkowanie do Wilka, który znalazł się na pozycji spalonej.
9 min. - Przechwyt Śląska, próba prostopadłego podania do Gikiewicza - w ostatniej chwili piłka została przejęta przez Lechitów.
6 min. - Przerzut Kaźmierczaka na prawą stronę do Gancarczyka, ale piłka przypadkowo odbiła się od Mili i trafiła pod nogi Kriwca.
4 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłka odbiła się od Kaźmierczaka, po chwili doszedł do niej Ćwielong, który oddał płaski strzał, ale został on zablokowany.
3 min. - Ofensywny rajd Sochy prawą stroną, obrońca Śląska został jednak sfaulowany. Będzie szansa ze stałego fragmentu gry.
2 min. - Daleki wrzut z autu Pawelca na bramkę, do piłki doszedł Kaźmierczak, który oddał strzał, ale wprost w bramkarza Lecha.
1 min. - Sędzia rozpoczął mecz.

Trójka sędziowska wprowadziła piłkarzy obydwu klubów na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Już za chwilę rozpocznie się mecz!

Wiesz jaki będzie wynik? Sprawdź się i wygraj wielkie pieniądze! Zachęcamy do rejestracji i typowania!

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Nie jesteśmy przesądni. Walczymy o 13. mecz bez porażki z rzędu. Ba! Więcej, walczymy o zwycięstwo! Wierzymy, że wrocławian stać na przywiezienie 3 pkt z Poznania.

Autor relacji: Pawlak/mkvsk