Strzelcy: Mila 90+4(k), Madej 85 - Madera 55, Dzalamidze 73
Sędziuje: Szymon Marciniak (Płock) Widzów: 8500 Aura: ciepło
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Gancarczyk, Celeban, Fojut, Pawelec - Sobota (56 Madej), Sztylka, Kaźmierczak, Mila, Ćwielong (71 Szewczuk) - Jezierski (46 Ł. Gikiewicz) Trener: Orest Lenczyk
Widzew Łódź:(stroje: białe) Mielcarz - Bruno (89 Bieniuk), Broź, Dudu, Szymanek - Madera, Budka, Żigajevs (62 Oziębała), Panka, Durić (46 Dzalamidze) - Sernas Trener: Czesław Michniewicz

Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Elsner, Łukasiewicz, Madej, Dudek, Szewczuk, Ł. Gikiewicz
Widzew Łódź: Kaniecki, Ukah, Dzalamidze, Bieniuk, Riski, Grzelczak, Oziębała

90+4 min. - Koniec meczu. 2:2!
90+4 min. - GOOOOOOOLLLLLLL Mila pewnie zdobywa bramkę. Mamy remis!
90+4 min. - Karny dla Śląska na koniec meczu!
90+3 min. - Faul na Celebanie 30m od bramki gości.
90+1 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Dzalamidze za kopnięcie piłki po gwizdku sędziego.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty.
89 min. - Zmiana w Widzewie. Bieniuk wchodzi za Bruno.
87 min. - Dośrodkowanie w pole karne, gdzie fatalnie główkował Dzalamidze.
86 min. - Nieudane dośrodkowanie Madeja, piłka wychodzi poza linię końcową.
85 min. - GGGGOOOOOOOOLLLLLLL Podanie do Madeja, który z lewej strony oddaje strzał i pokonuje Mielcarza!
84 min. - Po raz kolejny na pozycji spalonej znalazł się Gikiewicz.
83 min. - Prostopadłe podanie do Oziębały, który w ostatniej chwili został powstrzymany przez Fojuta.
81 min. - Gancarczyk zdołał przerwać akcję gości efektownym odebraniem piłki Pance.
79 min. - Uderzenie Mili zza pola karnego, piłka trafiła w Gikiewicza, który znalazł się na pozycji spalonej.
78 min. - Dośrodkowanie w pole karne, gdzie na spalonym znalazł się Gikiewicz.
77 min. - Faul na Madeju 30m od bramki gości.
75 min. - Podanie Kaźmierczaka do Mili, który zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, w skutek czego stracił piłkę.
73 min. - Indywidualna akcja Dzalamidze, któy minął kilku piłkarzy Śląska i zdobył bramkę.
71 min. - Zmiana w Śląsku. Szewczuk wchodzi za Ćwielonga.
70 min. - Śląsk w natarciu - niestety brakuje skuteczności.
68 min. - Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Broź. Piłka po jego uderzeniu poszybowała daleko od bramki Kelemena.
66 min. - Niesygnalizowany strzał Dudu z lewej strony boiska, piłka jednak poszybowała obok słupka bramki Śląska.
65 min. - Mila do Gancarczyka, który dośrodkowuje z prawej strony, jednak niestety znów zabrakło piłkarza, który by przeciął lot piłki.
64 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Sztylka strzelał z linii pola karnego, ale niestety obok bramki.
64 min. - Uderzenie Gancarczyka zza pola karnego, bramkarz niepewnie interweniuje, ale niestety nikt nie dobił piłki.
63 min. - Po dośrodkowaniu Mili pilkę piąstkuje Mielcarz.
62 min. - Zmiana w Widzewie. Oziębała za Żigajevsa.
62 min. - Dośrodkowanie Budki, piłkę chwyta Kelemen.
61 min. - Kontra gości, bardzo groźnie uderzał Sernas, jednak na szczęście piłka odbiła się od poprzeczki.
59 min. - Strzał Mili zza pola karnego, jednak bez problemów broni Mielcarz.
56 min. - Zmiana w Śląsku. Madej wchodzi za Sobotę.
56 min. - Mila zostaje sfaulowany 30m od bramki gości.
55 min. - Dośrodkowanie z rzutu rożnego, celnie główkuje Madera, który zdobywa bramkę.
55 min. - Po ponownym krótkim rozegraniu rzutu wolnego na strzał zdecydował się Panka. Piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.
54 min. - Strzał Sernasa z rzutu wolnego zostaje zablokowany.
53 min. - Kolejny rzut wolny dla Widzewa w okolicach pola karnego Śląska.
52 min. - Po krótkim wykonaniu rzutu wolnego uderzał Sernas, piłkę przejął Sobota, który niefortunnie wybił piłkę pod nogi Dzalamidze. Jego strzał był jednak bardzo niecelny.
51 min. - Fojut został ukarany żółtą kartką za faul przed własnym pole karnym. To jego trzecia żółta kartka w tym sezonie.
50 min. - Piłkę przed polem karnym otrzymał Sobota, który zamiast oddać strzał zdecydował się podawać do Mili, który nie przyjął piłki.
49 min. - Akcja Widzewa zakończona strzałem Dalamidze, które zostało zablokowane przez Gancarczyka.
47 min. - Bardzo nieudana wrzutka Budki, od bramki rozpocznie Kelemen.
46 min. - Sernas do Dzalamidze i zaczynamy.
46 min. - Zmiana w Śląsku. Łukasz Gikiewicz za Jezierskiego.
46 min. - Zmiana w Widzewie. Dzalamidze wchodzi za Duricia.

Piłkarze powrócili na boisko. Za chwilę II połowa.

Zwycięstwo w dzisiejszym meczu zapewni Śląskowi pozycję wicelidera przynajmniej do jutra.

45+1 min. - Koniec I połowy.
45+1 min. - Na uderzenie z 25m zdecydował się Panka, ale Kelemen bez problemów łapie piłkę.
45 min. - Strata Gancarczyka w środku boiska, goście przerzucili piłkę do Sernasa, który na szczęście nie zdołał oddać strzału.
44 min. - Szarża Gancarczyka prawą stroną zakończona stratą piłki 25m od bramki gości.
43 min. - Podanie w pole karne, tam jednak żaden zawodnik Śląska nie zdołał przeciąć lotu piłki.
41 min. - Gra toczy się głównie w środku pola. Mecz jest wyrównany z małym wskazaniem na Śląsk.
38 min. - Żółtą kartką zostaje ukarany Żigajevs za faul na Pawelcu.
36 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Madera.
35 min. - Dośrodkowanie w pole karne z lewej strony, na szczęście Celeban oddala zagrożenie.
33 min. - Uderzenie głową w polu karnym Jezierskiego, ale Mielcarz nie ma problemów z chwytem piłki.
32 min. - Uderzenie Panki z lewej strony pola karnego, tym razem celne, ale Kelemen łapie futbolówkę.
30 min. - Płaskie uderzenie z dystansu Panki, piłka ląduje daleko od bramki Śląska.
28 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Gancarczyka, w walce o piłkę w polu karnym fauluje Kaźmierczak.
26 min. - Po wrzutce Pawelca z autu piłkę głową uderzyło kilku zawodników, aż za boczną linię piłkę wyrzucił Broź.
25 min. - Kaźmierczak przerzuca piłkę do Ćwielonga na lewą stronę, ten dośrodkowuje, ale goście przechwytują piłkę.
24 min. - Indywidualna akcja Soboty, który jednak stracił piłkę w narożniku boiska.
23 min. - Żółtą kartką został upomniany Piotr Ćwielong, który dotknął piłkę ręką.
21 min. - Prostopadłe podanie do nabiegającego Ćwielonga, jednak Dudu przejmuje piłkę.
20 min. - Faul przy linii bocznej. Gancarczyk poturbował Brozia.
18 min. - Durić do Sernasa, który strzela z 15m, ale obok bramki.
18 min. - Podanie do Jezierskiego, który strzela z ostrego kąta, ale Mielcarz łapie piłkę.
17 min. - Uderzenie Soboty z rzutu wolnego prosto w mur obrońców Widzewa.
16 min. - Faul na Mili tuż przed polem karnym. Rzut wolny dla Śląska.
15 min. - Kontra Śląska, Ćwielong wypuszcza po lewej stronie Sobotę, który wbiega do środka i uderza zza pola karnego prosto w Mielcarza.
14 min. - Uderzenie Dudu, piłka po rykoszecie wylatuje na rzut rożny.
13 min. - Starcie Pawelca z Budką, sędzia dyktuje rzut wolny dla Widzewa 25m od bramki Kelemena.
12 min. - Zespołowa akcja Śląska zakończona strzałem Soboty z 30m, jednak piłka po jego uderzeniu poszybowała wysoko ponad bramką.
11 min. - Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, gdzie Kaźmierczak główkuje, ale niestety niecelnie.
11 min. - W środku pola ręką zagrał Panka.
10 min. - Długie podanie do wybiegającego Sernasa, na szczęście Kelemen łapie piłkę.
9 min. - Szymanek przerywa dobrze zapowiadającą się akcję Śląska.
8 min. - Prostopadłe podanie Sztylki, jednak nikt z zawodników Śląska nie pobiegł w kierunku lotu piłki.
6 min. - Jezierski powrócił na boisko z opatrunkiem na głowie.
5 min. - Niecelne podanie do Sernasa, piłka ląduje w rękach Kelemena.
5 min. - Mocny strzał Kaźmierczaka z rzutu wolnego, ale wprost w Mielczarza. Z boku boiska opatrywany jest Jezierski, który prawdopodobnie ma rozcięty łuk brwiowy.
4 min. - Jezierski faulowany przed polem karnym, będzie dobra okazja do strzału!
3 min. - Piłka po strzale Pawelca z ponad 20-stu metrów przelatuje obok słupka bramki Widzewa.

Ze względu na chorobę Sochy i kontuzję Wołczka trener Lenczyk na prawej obronie postawił dziś na Marka Gancarczyka. W ataku gra Remigiusz Jezierski.

1 min. - Mecz rozpoczęty.

Wierzysz w zwycięstwo Śląska? Zatypuj i wygraj pieniądze!

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Niech wspaniała serii Śląska trwa. Wierzymy, że podopieczni Orest Lenczyka są w stanie zdobyć komplet punktów w najbliższym meczu z Widzewem Łódź!

Autor relacji: Pawlak/Delin