Strzelcy: Sobolewski (sam) 2', Gikiewicz 64'
Sędziuje: Paweł Gil Widzów: 8500 Aura: ciepło
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Pawelec, Celeban, Fojut, Spahić (58' Gikiewicz) - Socha, Łukasiewicz, Kaźmierczak, Mila, Gancarczyk (85' Madej) - Ćwielong (83' Sobota) Trener: Orest Lenczyk
Wisła Kraków:(stroje: czerwone) Pareiko - Cikos (68' Rios), Chavez, Jaliens, Paljić - Kirm, Jirsak (68' Garguła), Sobolewski, Melikson, Siwakow (46' Żurawski) - Małecki Trener: Robert Maaskant

Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Elsner, Madej, Sobota, Diaz, Szewczuk, Ł. Gikiewicz
Wisła Kraków: Jovanović, Wilk, Garguła, Branco, Burliga, Rios, Żurawski

90+4 min. - Sędzia kończy spotkanie. Śląsk wygrywa 2:0
90+2 min. - Strzał Kirma z pierwszej piłki. Futbolówka przelatuje wysoko nad bramką
90+1 min. - W zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł Małecki, ale jego uderzenie nie mogło zaskoczyć Kelemena
90 min. - Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry
89 min. - Na boisku z bólu zwija się Gikiewicz
89 min. - Kontra Śląska. Sobota zagrywa jednak nie dokładnie do Mili
87 min. - W świetnej sytuacji znalazł się Madej, ale wdał się w kiwkę z obrońcami Wisły i stracił piłkę
85 min. - Uderzenie Meliksona wysoko nad poprzeczką
85 min. - Ostatnia zmiana w Śląsku. Madej pojawia się na murawie za Gancarczyka
84 min. - Prostopadłe podanie Mili do Gikiewicza, który znajdował się na spalonym
83 min. - Zmiana w zespole Śląska. Sobota wchodzi za Ćwielonga
81 min. - Rios w walce z Fojutem wywalczył rzut rożny
79 min. - Pomimo prowadzenia 2:0 Śląsk nadal skupia się wyłącznie na obronie i wyprowadzaniu co jakiś czas kontr
79 min. - Dośrodkowanie Jailensa, ale znów wybijają obrońcy
77 min. - Kolejne zamieszanie w polu karnym Śląska. Celeban wybija piłkę
74 min. - Socha uprzedza Żurawskiego i wybija piłkę poza boisko
73 min. - Kelemen interweniuje głową poza polem karnym zatrzymując groźną akcję Wisły
72 min. - Uderzenie z ostrego kąta Riosa. Piłka przelatuje nad poprzeczką
70 min. - Dobra okazja dla Wisły, jednak uderzenie Kirma zablokował Fojut
68 min. - Dwie zmiany w Wiśle. Za Cikosa Rios a za Jirsaka Garguła
67 min. - Prostopadłe podanie Mili do Gikiewicza. Ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Pareiką i trafił prosto w bramkarza
67 min. - Po wrzutce z rzutu rożnego Gikiewicz wybija piłkę głową
66 min. - Dośrodkowanie Żurawskiego zablokowane przez Fojuta. Korner dla Wisły
63 min. - Goool!!!! Śląsk wychodzi z kontrą 3 zawodników na bramkarza Wisły. Mila zagrywa do Gancarczyka, ten ogrywa do Gikiewicza, który z kilku metrów umieszcza piłkę w siatce

Zapraszamy do obejrzenia filmu nakręconego przed rozpoczęciem dzisiejszego meczu http://www.youtube.com/watch?v=ON3yWIMEtyo

61 min. - Zbyt mocne podanie na skrzydło Kaźmierczaka do Ćwielonga
60 min. - Bardzo nieudane uderzenie Meliksona
58 min. - Zmiana w Śląsku. ZA Spahicia wchodzi Gikiewicz
58 min. - Ładna akcja Kirma w rogu boiska. Po chwili na bramkę Wisły uderzał Małecki ale trafił w Żurawskiego
57 min. - Świetna okazja Śląska. Mila odegrał do Ćwielonga, który z ostrego konta uderzył obok długiego słupka Pareiko
56 min. - Dośrodkowanie Małeckiego, Fojut wybija poza pole karne
55 min. - Żółtą kartką ukarany Sebastian Mila
55 min. - Pierwsza akcja Śląska w tej połowie zakończona strzałem Spahicia zza pola karnego. Futbolówkę łapie Pareiko
54 min. - Nieudany przerzut piłki Meliksona do Cikosa. Piłka wyleciała poza boisko
53 min. - Wstrzelenie piłki w pole karne przez Małeckiego. Przejmuje Fojut
52 min. - Zablokowane uderzenie Jirsaka
51 min. - Po dośrodkowaniu Małeckiego w dobrej sytuacji znalazł się Kirm, ale nie zdołał skierować strzałem głową futbolówki do siatki Śląska
49 min. - Tak jak w pierwszej połowie, tak od pierwszych minut drugiej Wiślacy mają przewagę i utrzymują się długo przy piłce. Jednak z ich prób ataków niewiele wynika
46 min. - Dośrodkowanie z lewej strony Meliksona. Spahić wybija piłkę
46 min. - Mila podaje do Ćwielonga i rozpoczynamy drugą część spotkania.

W Wiśle jedna zmiana. Za Siwakowa wchodzi Żurawski

Zawodnicy są już na boisku. Za chwilę druga połowa spotkania

Pierwsza połowa pod dyktando Wisły. Śląsk oprócz szczęśliwej bramki w 2 minucie i dwóch niezłych kontr rozpaczliwie się broni.

45+1 min. - Sędzia kończy pierwszą część spotkania
45 min. - Sędzia dolicza minutę
45 min. - Kirm dogrywa do Małeckiego, którego uderzenie blokuje Fojut
45 min. - Strzał Kirma z rzutu wolnego. Piłkę łapie Kelemen
44 min. - Faul Sochy na linii pola karnego
43 min. - Kontra Śląska. Mila podaje piłkę do Gancarczyka, jednak zbyt mocno i piłkę łapie Pareiko
43 min. - Dośrodkowanie Meliksona. Fojut wybija piłkę głową
40 min. - Wrzutka Pajicia, Siwakow na szczęście kiksuje
39 min. - Dośrodkowanie Kirma, ale walkę w powietrzu z Małeckim wygrywa Fojut
38 min. - Kontra Śląska. Mila podaje do Gancarczyka, który znajduje się na spalonym
37 min. - Wiślacy zamknęli Śląsk na polu karnym
36 min. - Po wrzutce w pole karne dobra interwencja Fojuta który uprzedził Siwakowa i nie pozwolił mu oddać strzału
33 min. - Uderzenie Mili z pierwszej piłki bardzo niecelne
33 min. - Tempo gry wyraźnie spadło. Wisła próbuje atakować pozycyjnie a Śląsk się skupił na defensywie
32 min. - Potężne uderzenie Jirsaka. Kelemen z trudem piąstkuje piłkę poza boisko
29 min. - Po dośrodkowaniu Palicia Fojut wybija piłkę przed pole karne pod nogi Sobolewskiego. Ten próbuje uderzać, ale jego strzał zablokowany zostaje przez jednego z obrońców
28 min. - Wrzutka do Kaźmierczaka, który składał się do strzału przewrotką. Jednak znajdował się na spalonym
37 min. - Zagranie ręką Siwakowa
25 min. - Po dośrodkowaniu z prawej strony piąstkuje Kelemen, Piłkę głową uderzał Jirsak. Fojut wybił piłkę z linii bramkowej
24 min. - Wisła długo utrzymuje się przy piłce. ZAwodnicy Śląska bezradnie biegają
23 min. - Kirm przed polem karnym Śląska podaje do...Fojuta
20 min. - Strzał Gancarczyka z 20 metrów nad poprzeczką
20 min. - Prostopadłe podanie Cikosa, piłki nie przejął jednak ani Małecki ani Siwakow
19 min. - Uderzenie Kirma, piłkę łapie Kelemen
17 min. - Kolejna akcja Wisły. Płaskie uderzenie Jirsaka zostało zablokowane. Piłka trafiła do Jaliensa, który uderzył na bramkę, ale to uderzenie też zostało zablokowane
16 min. - Po dośrodkowaniu Meliksona piłkę głową wybija Łukasiewicz
15 min. - Pawelec nieprzypisowo zatrzymuje Meliksona i zostaje upomniany żółtą kartką
15 min. - Po dośrodkowaniu Mili piłkę przyjął Spahić, który ponownie wrzucił ją w pole karne. Futbolówka trafiła do Kaźmierczka, który uderzył na bramkę. Lot piłki zmienił jeszcz Socha, ale ostatecznie piłkę złapał Pareiko
13 min. - Zaskakujący strzał Cikosa, piłkę z trudem wybija Kelemen. Rzut rożny dla Wisły
10 min. - Po dośrodkowaniu Siwakowa piłkę wybijają obrońcy. Po chwilę piłkę dobijał Sobolewski, ale nie trafił w bramkę
10 min. - Dośrodkowanie Mili, futbolówkę łapie Pareiko
9 min. - Faul Chaveza na Gancarczyku przy linii bocznej boiska
7 min. - Podanie Meliksona w głąb pola karnego, ale Fojut przejmuje piłkę
6 min. - Po wrzutce Mili zamieszanie w polu karnym. Bliski oddania strzału był Ćwielong, ale uprzedził go Pareiko
5 min. - Rzut wolny dla Śląska około 30 metrów od bramki Pareiko
5 min. - Kelemen pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Kirma
4 min. - Rajd prawym skrzydłem Małeckiego powstrzymany przez Spahicia
2 min. - GOL!!!! Kaźmierczak dostaje świetną piłkę w polu karnym i uderza na bramkę Wisły. Futbolówka odbija się od jednego z obrońców i wpada do siatki Białej Gwiazdy
1 min. - Na murawie leży Gancarczyk poturbowany przez obrońcę Wisły
1 min. - Małecki podaje do Jirsaka i Wiślacy rozpoczynają pierwszą część spotkania

Prezes Ekstraklasy S.A. Andrzej Rusko wręczył nagrodę najlepszego piłkarza marca Kaźmierczakowi i najlepszego trenera Lenczykowi

Przed meczem Przemysławowi Kaźmierczakowi i trenerowi Orestowi Lenczykowi wręczone zostaną nagrody

Zawodnicy wychodzą na murawę.

Piłkarze czekają w tunelu na wejście na murawę.

Zawodnicy obydwu drużyn rozgrzewają się na murawie. Za kilkanaście minut sędzia Gil rozpocznie wielkie piłkarskie święto

Wierzysz w zwycięstwo Śląska? Zatypuj i wygraj pieniądze!

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Wielkie święto dla kibiców! Śląsk Wrocław w dzisiejszym meczu podejmie Wisłę Kraków. Liczymy, że piłkarze WKS-u zrehabilitują się za ostatni wynik i walcząc o 3pkt dostarczą nam wspaniałego widowiska.

Autor relacji: Pawlak/Delin