Sędziuje: Szymon Marciniak Widzów: 12000 Aura: ciepło
Zagłębie Lubin:(stroje: pomarańczowo-białe) Isailović - Rymaniak, Horvath, Reina, Kocot - Abwo, Osmanagić (87 Błąd), Hanzel, Pawłoski (69 Wilczek) - Plizga, Traore Trener: Jan Urban
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Socha, Celeban, Pawelec, Spahić - Madej, Elsner, Łukasiewicz, Mila (76 Sztylka) - Jezierski (46 Sobota), Szewczuk (80 Diaz) Trener: Orest Lenczyk

Zagłębie Lubin: Ptak, Głąb, Dinis, Kapias, Wilczek, Dabrowski, Rakels
Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Diaz, Dudek, Sztylka, Sobota, Gancarczyk, Ćwielong

90+5 min. - Koniec meczu! Wygrywamy Derby Dolnego Śląska!
90+5 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońcy Śląska wyjaśniają sytuację.
90+4 min. - Zbyt mocna przerzutka Celebana na lewo Soboty.
90+3 min. - Naciski Śląska na gospodarzy.
90+1 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył aż 5 minut.
90+1 min. - Po dośrodkowaniu Plizgi, piłkę wybija Sztylka.
90 min. - Wejście nakładką Elsnera w Plizgę 25m od bramki Kelemena.
89 min. - Uderzenie z dystansu Elsnera, piłka wpadła do siatki, ale oddał strzał po gwizdku, przez co otrzymał żółtą kartkę.
88 min. - Zmiana w Zagłębiu. Błąd zastępuje Osmaganicia.
87 min. - Żółta kartka dla Wilczka, który został upomniany za groźny faul na Sobocie.
86 min. - Faul Pawelca na Abwo.
85 min. - Plizga strzelał bezpośrednio na bramkę Śląska, na szczęście fenomenalny wybił piłkę poza bramkę!
83 min. - Rzut wolny dla Zagłębia 25m od bramki Kelemena.
81 min. - Dośrodkowanie Plizgi, główkuje Wilczek, ale na szczęście prosto w Kelemena.
80 min. - Trzecia zmiana w Śląsku. Diaz za Szewczuka.
78 min. - Podanie do Szewczuka, który znalazł się na pozycji spalonej.
77 min. - Faul Hanzela na Szewczuku. Po chwili zawodnik Zagłębia zostaje upomniany żółtą kartką za dyskusję z sędzią.
76 min. - Zmiana w Śląsku. Sztylka za Milę.
74 min. - Uderzenie Madeja z prawej strony z zaskoczenia, ale Isailović na posterunku.
71 min. - Uderzenie z ostrego kąta Abwo, Kelemen wypuszcza piłkę przed siebie, a po chwili Celeban wybija piłkę daleko od własnego pola karnego.
70 min. - Uderzenie Horvatha z 40m prosto w Pawelca.
69 min. - Zmiana w Zagłębiu. Wilczek wchodzi za Pawłoskiego.
69 min. - Pawłoski podaje wzdłuż bramki, Spahić uprzedza Abwo i wybija piłkę tuż przy słupku bramki Kelemena.
67 min. - Na boisku leży Abwo po starciu ze Spahiciem.
65 min. - Plizga dośrodkowuke w pole karne, na szczęście obrońcy Śląska na raty wybijają poza pole karne.
64 min. - Zagranie Mili w pole karne do wbiegającego Łukasiewicza, który jednak nie zdołał oddać strzału.
63 min. - GGGGGOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL Uderzenie Mili z rzutu wolnego z 30m na bramkę Zagłębia, piłkę piąstkuje przed siebie Isailović, a znajdujący się 3m od bramki Celeban pewnie wbija piłkę do bramki!
62 min. - Źółtą kartką zostaje upomniany Hirvath, po faulu na Sobocie, który przeprowadzał groźną ofensywną akcję Śląska.
59 min. - Uderzenie Plizgi z narożnika pola karnego trafia w głowę Celebana.
58 min. - Plizga w polu karym próbuje podawać do Pawłoskiego, jednak uprzedził go Pawelec, który wybija piłkę poza pole karne Śląska.
56 min. - Niekonwencjonalne podanie Mili do Spahicia, który nie zdążył przyjął piłki, która wyszła na aut.
55 min. - Rzut wolny dla Śląska po faulu na Szewczuku 35m od bramki Zagłębia.
53 min. - Faul Pawelca na Traore.
52 min. - Na boisko znalazły się race. Sędzia przerwał na chwilę spotkanie.
51 min. - Uderzenie z dystansu Elsnera ponad poprzeczką.
50 min. - Dośrodkowanie Mili, po chwili piłkę otrzymuje Madej, ten wbija piłkę w pole karne, ale tam Elsner nieudanie główkuje.
49 min. - Faul Reiny na Szewczuku.
48 min. - Nieudane podanie Madeja do Szewczuka.
46 min. - Szewczuk do Mili i zaczynamy.
46 min. - Zmiana w Śląsku. Sobota za Jezierskiego.

Piłkarze wracają na boisko. Za chwilę rozpocznie się II połowa.

Koniec nudnej I połowy.

45 min. - Pierwsza połowa potrwa o 1 minutę dłużej.
41 min. - Spahić udaną interwencją przerywa akcję Zagłębia.
40 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego, najwyżej do piłki skoczył Spahić, ale piłka po jego uderzeniu poleciała obok bramki.
39 min. - Dośrodkowanie Mili z lewej strony, Kocot wybija piłkę na róg.
38 min. - Uderzenie Madeja z dystansu bardzo niecelne.
37 min. - Podanie na środek boiska do Plizgi, który z 25m uderza płasko w środek bramki Kelemena, który nie miał żadnych problemów ze złapaniem piłki.
35 min. - Zespołowa akcja Śląska zakończona nieudanym podaniem Mili do Jezierskiego.
32 min. - Kolejna akcja gospodarzy, ale tym razem sytuację wyjaśnia Pawelec.
31 min. - Po wrzutce w pole karne Śląska bezproblemowo piłkę chwyta Kelemen.
29 min. - Jezierski po przejęciu piłki na lewym skrzydle wbiegł w pole karne, aby po chwili... podać do bramkarza gości.
28 min. - Po dośrodkowaniu Plizgi z rzutu wolnego nikt nie przeciął lotu piłki, która wyleciała poza boisko.
27 min. - Wielkie szczęście Śląska. Po zagraniu Abwo, zostaje zablokowany strzał Plizgi, po chwili dobijał Osmaganić, ale piłka poszybowała obok słupka.
26 min. - Jezierski z lewej strony wbija piłkę w pole karne, tam piłkę podawali sobie wzajemnie Mila z Elsnera, jednak bez efektu.
25 min. - Długie podanie Mili do Szewczuka, piłkę przejmuję Rymaniak, który po chwili zostaje sfaulowany przez napastnika WKS-u.
24 min. - Po dośrodkowaniu Plizgy, Spahić wybija piłkę głową.
23 min. - Akcja Zagłębia lewą stroną, po interwencji Sochy, Kocot wywalczył rzut rożny.
21 min. - Strzał Pawłoskiego zza pola karnego, na szczęście Spahić oddala zagrożenie.
20 min. - Dośrodkowanie Plizgy zbyt mocne, po chwili piłkę przejmuje Pawłoski, jednak jego strzał z 15m okazał się niecelny.
18 min. - Było groźnie! Długie podanie Mili do wybiegającego z prawej strony Madeja, ten uderza z pierwszej piłki, ale futbolówka poleciała tuż przy dalszym słupku bramki.
17 min. - Zbyt mocne podanie Plizgy na skrzydło do Abwo.
16 min. - Madej zagrywa do Sochy, który jednak nie zdołał przyjąć piłki przy linii końcowej.
14 min. - Dobra zespołowa akcja Śląska, zakończona podaniem na czystą pozycję do Szewczuka, który według sędziego znalazł się na pozycji spalonej.
12 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego piłka ląduje prosto w rękawicach Isailovicia.
11 min. - Faul Pawłoskiego na Szewczuku.
10 min. - Długie wrzucenie piłki Sochy w pole karne, jednak Zagłębie przejęło piłkę w powietrzu.
9 min. - Dośrodkowanie Osmanagicia z rzutu wolnego, piłka poszybowała wzdłuż bramki Kelemena, jednak nikt nie przeciął jej lotu aż wyszła ona poza linię końcową.
8 min. - Długie podanie Mili do Jezierskiego, ale Kocot przejmuje piłkę.
7 min. - Dośrodkowanie Plizgy z rzutu wolnego, Traore przyjął piłkę w polu karnym, ale na szczęście nie zdołał oddać strzału.
5 min. - Faul Sochy w środku pola na Osmanagiciu.
4 min. - Dośrodkowanie w pole karne, na szczęście Spahić powstrzymuje ofensywną akcję Zagłębia.
2 min. - Zbyt mocne podanie Abwo do Osmanagicia i od bramki rozpocznie Kelemen.
1 min. - Sędzia rozpoczął mecz.

Trójka sędziowska wprowadziła piłkarzy obydwu klubów na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Wierzysz w zwycięstwo Śląska? Zatypuj i wygraj pieniądze!

Zachęcamy do korzystania z naszej relacji LIVE, w której opiszemy przebieg meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław a Zagłębiem Lubin.