Strzelcy: Mila 11', Szewczuk 51', Diaz 52' i 90' - Żewłakow 14', Nowak 40'
Sędziuje: Robert Małek Widzów: 50 Aura: słonecznie
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Socha, Celeban, Pawelec, Spahić (46. Ćwielong), Łukasiewicz, Elsner, Gancarczyk, Mila, Madej (46. Diaz), Szewczuk (75. Sztylka) Trener: Orest Lenczyk
GKS Bełchatów:(stroje: białe) Sapela - Fonfara, Drzymont, Lacić, Popek (58. Małkowski), Nowak, Komołov, Mysiak, Cetnarski (71. Kuświk) , DaSilva, Żewłakow Trener: Maciej Bartoszek

Śląsk Wrocław: Gikiewicz, Sztylka, Dudek, Ćwielong, Vukelja, Jezierski, Diaz
GKS Bełchatów: Budziłek, Baran, Bocian, Wróbel, Małkowski, Zawodziński, Kuświk

Sędzia kończy spotkanie! Śląsk wygrywa 4:2!

90+1 min. - Za zdjęcie koszulki Diaz otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. A to dlatego, że chwilę przed bramkową akcją faulował Lacicia.
90 min. - Kontra Śląska! Gancarczyk do Diaza i ten spokojnie pokonuje Sapelę!!
89 min. - Kelemen łapie dośrodkowanie. Śląsk coraz bliżej celu.
86 min. - Kombinacja Diaza z Milą. Rzut rożny. Piłka wraca do Mili i uderza z prostego podbicia. Piłkę dobija jeden z graczy Śląska, ale jest na spalonym.
85 min. - Mila nie w tempo do Ćwielonga, a mogło być groźnie.
83 min. - Rajd Gancarczyka. Skrzydłowy Śląska zamiast strzelać zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.
81 min. - Sztylka technicznie uderza, ale Lacić podbija piłkę głową na rzut rożny.
79 min. - Ależ szansa Nowaka! Małkowski zagrywa piłkę za plecy Pawelca, ale Nowak nie najlepiej przyjął piłkę i Kelemen zdążył z interwenją.
78 min. - Faul w ofensywie Fonfary. Śląsk czujnie się broni.
76 min. - Zawodziński za Komołowa
75 min. - Sztylka zmienia Szewczuka.
74 min. - Ładny pozycyjny atak Śląska. W polu karnym pogubił się jednak Ćwielong.
71 min. - Bartoszek stawia wszystko na jedną kartę. Kuświk za Lacicia.
69 min. - Mila wrzuca z wolnego. Piłka muska głowę Celebana i wychodzi poza boisko przy długim słupku.
66 min. - Rajd Szewczuka. Czujnie Lacić. Teraz w ataku pozycyjnym gra Bełchatów.
64 min. - Sędzia gwiżdże wątpliwy faul Elsnera. Goście zamykają Śląsk w hokejowym zamku. W końcu Żewłakow uderza obok bramki.
63 min. - Kontra Bełchatowa! W ostatniej chwili interweniuje Celeban i uprzedza Nowaka.
61 min. - Celeban przyjął na ciało strzał Cetnarskiego i odczuł to.
59 min. - Małkowski wchodzi za Popka. I będzie grał na Marka Gancarczyka. Trudny egzamin czeka gracza WKS-u.
57 min. - Mila z rzutu wolnego świetnie wrzuca w pole karne. Obrońcy wychodzą obronną ręką dosyć szczęśliwie.
56 min. - Żewłakow mimo asysty Celebana oddaje strzał z półobrotu. Kelemen spokojnie broni.
55 min. - Śląsk gra znakomicie po przerwie. Bełchatowianie dostali dwa ciosy obuchem w łeb! Zmiany Oresta Lenczyka wypaliły!
52 min. - Diaz!!! Pokonuje Sapelę w sytuacji sam na sam. Argentyńczyk wykorzystuje fatalne podanie wszerz boiska Lacicia.
51 min. - GOOOOOOLL! GAncarczyk na głowę Szewczuka i ten pewnie pokonuje Sapelę! 2:2.
48 min. - Mila zagrywa dobrą piłkę do Ćwielonga, ale ten jest blokowany. Po rzucie rożnym Mili źle w piłkę trafia Łukasiewicz i Sapela nie ma problemów.
47 min. - Śląsk na wskroś ofensywnie. Za Spahicia i Madeja weszli Ćwielong i Diaz.
46 min. - Piłkarze grają. Żewłakow uderzył groźnie z dystansu, Kelemen sparował piłkę przed siebie, ale był asekurowany.

Piłkarze Bełchatowa są już na murawie. Do wejścia szykuje się też Ćwielong.

W dwóch poprzednich meczach udało się zamaskować brak Jarosława Fojuta. Tym razem jest inaczej.

Zaczęło się znakomicie. Gdy Mila strzelił gola z rzutu karnego wydawało się, że Śląsk będzie grał swoją piłkę, a gościom trudno będzie sforsować zasieki gospodarzy. Niestety, dwa fatalne błędy w defensywie poskutkowały bramkami dla Bełchatowa.

45 min. - Kelemen łapie wrzutkę Nowaka. Po chwili Sapela interweniuje poza polem karnym. Wydaje się, że Mila mógł go uprzedzić.
45 min. - Żewłakow zgrywa piłkę na prawe skrzydło do Fonfary. Jego strzał paruje na róg bramkarz WKS-u.
41 min. - Bełchatów kontroluje mecz i gra piłką na połowie gospodarzy.
40 min. - Piłka w pole karne do Nowaka, który przepchnął Pawelca i posłał piłkę obok Kelemena. Przegrywamy.
38 min. - Świetna piłka z głębi pola Łukasiewicza do Mili, ale kapitan Śląska źle się do niej ustawił i nie najlepiej zgrał głową.
37 min. - Strzał Szewczuka z 20 metrów spokojnie łapie Sapela.
34 min. - Komołow fatalnie dośrodkowuje. Chwilę później faul w walce powietrznej Szewczuka na Drzymoncie.
32 min. - Nowak pada w polu karnym. Sędzia Małek pozostaje niewzruszony, choć goście protestują. Żółta kartka dla Cetnarskiego.
30 min. - Elsner w polu karnym sprytnie podcina piłkę do Szewczuka, lecz dobrze interweniuje Drzymont.
29 min. - Strzał Gancarczyka zablokowany. Rzut rożny, ale gracze z Bełchatowa wyjaśniają sytuację.
28 min. - Madej świetnie mija Da Silvę i podaje do Szewczuka, który w polu karnym gubi piłkę.
26 min. - Da Silva głęboko w pole karne do Żewłakowa, który kryty przez Celebana uderza niecelnie.
25 min. - Orest Lenczyk pokrzykuje na Mariusza Pawelca. Śląsk atakuje. Mila jest ponownie faulowany.
21 min. - Strata Pawelca w środku pola. Nowak zbyt mocno jednak dośrodkowuje do Cetnarskiego. Od bramki Kelemen.
20 min. - Socha do Gancarczyka, lecz jego dośrodkowanie jest zbyt wysokie.
19 min. - MIla fatalnie rozgrywa rzut wolny z Szewczukiem. Kontrę GKS-u powstrzymał Pawelec.
18 min. - Tym razem Popek brutalnie wchodzi w Gancarczyka.
16 min. - Mysiak za faul w środku pola na Mili.
14 min. - Nowak wrzuca piłkę z prawej strony wprost na głowę nieobstawionego Żewłakowa. Kelemen bez szans. 1:1.
12 min. - Żółtą kartkę za rękę w polu karnym po dośrodkowaniu Gancarczyka do Szewczuka dostał Fonfara.
11 min. - Mila strzela w jeden róg, Bartoszek rzuca się w drugi! 1:0 dla Śląska!
10 min. - Karny dla Śląska! Piłka zagrana ręką!
9 min. - Śląsk w pierwszych minutach nie potrafi przedostać się pod pole karne gości.
4 min. - Bełchatowianie w ataku pozycyjnym rozgrywają piłkę na własnej połowie
3 min. - Popek znalazł się w znakomitej sytuacji po rzucie rożnym, lecz uderzył głową tuż obok słupka.
2 min. - Faul Pawelca na Żewłakowie. Rzut wolny z 25 metrów. Kelemen fatastycznie broni strzał Cetnarskiego pod poprzeczkę!
1 min. - Zaczął Śląsk: Mila do Szewczuka.

W składzie Śląska brakuje poobijanego po meczu w Lubinie Waldemara Soboty.