Strzelcy: Socha (s) 8, Sikorski 21, Bonin 69 - Elsner 39
Sędziuje: Dawid Piasecki Widzów: 7218 Aura: ciepło
Górnik Zabrze:(stroje: czerwone) Stachowiak - Bemben (90 Zahorski), Banaś, Danch, Magiera - Bonin (76 Przybylski), Marciniak, Kwiek (82 Nowak), Gasparik, Jeż - Sikorski Trener: Adam Nawałka
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Kelemen - Socha, Celeban, Pawelec (70 Diaz), Spahić (65 Sobota) - Gancarczyk, Łukasiewicz (26 Sztylka), Elsner, Ćwielong, Mila - Szewczuk Trener: Orest Lenczyk

Górnik Zabrze: Nowak, Jop, Gierczak, Wodecki, Przybylski, Zahorski, Nowak
Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Sobota, Madej, Vukelja, Jezierski, Sztylka, Diaz

90+4 min. - Koniec meczu.
90+1 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Elsner.
90 min. - Do regulaminowego czasu gry doliczone zostają 4 minuty.
90 min. - Ostatnia zmiana w meczu. Zahorski wchodzi za Bembena.
88 min. - Po dośrodkowaniu w pole karne Górnika Stachowiak na raty łapie piłkę.
86 min. - Kelemen wybiciem piłki poza linię końcową przerywa ofensywną akcję gospodarzy.
85 min. - Ni to strzał ni to dośrodkowanie Gancarczyka - Stachowiak zostaje zmuszony do wybicia piłki na rzut rożny.
84 min. - Uderzenie Mili zza pola karnego zostaje zablokowane i wychodzi na rzut rożny.
82 min. - Zmiana w Górniku. Nowak wchodzi za Kwieka.
80 min. - Dośrodkowanie Szewczuka przechwytuje Stachowiak.
78 min. - Dośrodkowanie do Sikorskiego, który na szczęście nie zdołał przyjąć piłki w polu karnym WKS-u.
77 min. - Bardzo ładne uderzenie Diaza, niestety piłka odbija się od poprzeczki.
76 min. - Zmiana w Górniku. Przybylski wejdzie za Bonina.
75 min. - Zespołowa akcja Śląska, niestety żaden wrocławianin nie zdołał oddać strzału.
74 min. - Uderzenie Diaza z dystansu obok bramki Stachowiaka.
73 min. - Podanie Gasparika w pole karne, jednak Kelemen chwyta piłkę.
70 min. - Zmiana w Śląsku. Diaz za Pawelca.
69 min. - Gol dla Górnika. Ładne wypuszczenie skrzydłowego na lewą stronę, ten oddaje piłkę w polu karnym do Bonina, który zdobywa bramkę dla gospodarzy.
66 min. - Podanie Ćwielonga do Szewczuka, który niestety znalazł się na pozycji spalonej. Po chwili za dyskusję z sędzią żółtą kartką zostaje upomniany Sobota.
65 min. - Zmiana w Śląsku. Sobota za Spahicia.
64 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z piłką minął się Elsner.
63 min. - Zespołowa akcja Śląska zakończona strzałm Garncarczyka z ostrego kąta, Stachowiak wybija piłkę poza linię końcową.
61 min. - Znowu bliski szczęścia był Sikorski, ale Kelemen pokazał swoją klasę.
60 min. - W świetnej sytuacji bramkowej znalazł się Sikorski, którego uderzenie z 10m zakończyło się wylotem piłki ponad poprzeczką.
59 min. - Tym razem żółtą kartką zostaje upomniany Adam Danch za faul na Szewczuku.
58 min. - Gasparik podaje do Jeża, który strzela obok bramki Śląska.
57 min. - Żółtą kartką został upomniany Dariusz Sztylka za faul w środku pola.
56 min. - Podanie na lewo do Dancha, ten uderza na bramkę Kelemena, ale jego uderzenie było zbyt słabe aby zaskoczyło naszego bramkarza.
54 min. - Znowu nieudane uderzenie Mili bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką Stachowiaka.
53 min. - Kolejne dośrodkowanie Mili z rzutu rożnego, Socha jednak jej nie sięgnął.
49 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego obrońcy Górnika oddalają zagrożenie. Po chwili na pozycji spalonej znalazł się Celeban.
48 min. - Drybling Ćwielonga przez całe boisko zakończył się wywalczeniem rzutu rożnego.
47 min. - Po wrzutce w pole karne piłka wyszła poza linię końcową. Od bramki Kelemen.
46 min. - Jeż do Sikorskiego i rozpoczęła się II połowa.

Piłkarze powrócili na boisko. Za chwilę rozpocznie się II połowa.

45+1 min. - Koniec I połowy.
45+1 min. - Po dośrodkowaniu Sebastiana Mili piłkę chwycił Stachowiak.
45 min. - Do regulaminowego czasu gry I połowy zostaje doliczona 1 minuta.
45 min. - Ładne podanie do rozpędzonego Sikorskiego, który na szczęście nie zdołał oddać strzału 16m od bramki Śląska.
44 min. - Wrzutka z lewej strony w pole karne Śląska, na szczęście żaden zawodnik gospodarzy nie przeciął lotu piłki.
42 min. - Mila z rzutu wolnego podaje na lewo do Ćwielonga, który nie zdążył dobiec do piłki.
41 min. - Faul Sikorskiego na Pawelcu.
39 min. - GOOOOOOOLLLLLLLLL Przepiękne uderzenie Elsnera z 30m! Bramka kolejki!
37 min. - Bardzo nieudane uderzenie Mili bezpośrednio z rzutu wolnego.
35 min. - Ładna akcja gospodarzy. Wrzutka do Sikorskiego, który wychodził na czystą pozycję, ale okazało się, że podczas przyjęcia piłki napastnik Górnika faulował obrońcę WKS-u.
32 min. - Ładne uderzenie Magiery z rzutu wolnego, piłka poszybowała na szczęście nad spojeniem bramki Kelemena.
30 min. - Faul Sztylki 25m od bramki Kelemena.
29 min. - Uderzenie Mili z 35m na bramkę gospodarzy, piłkę w polu karnym podbił Garncarczyk, w konsekwencji czego piłka poleciała obok bramki.
28 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońcy Górnika wybijają piłkę aż do.... Kelemena.
27 min. - Drybling Ćwielonga na lewej stronie, obrońcy Górnika zostali zmuszenie do wybicia piłki na rzut rożny.
26 min. - Zmiana w Śląsku. Sztylka wejdzie za Łukasiewicza.
25 min. - Faul Sikorskiego na Celebanie.
24 min. - Spahić blokuje uderzenie Banasia.
23 min. - Źółtą kartką zostaje upomniany Gancarczyk za faul na pomocniku Górnika.
21 min. - Padła kolejna bramka. Kelemen nieudolnie wypuścił piłkę z rąk, futbolówką z 1m dobił do bramki Sikorski.
18 min. - Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego - ponownie Stachowiak chwyta piłkę.
14 min. - Po wrzutce w pole karne uderzał Szewczuk, jednak Bonin zdołał oddalić zagrożenie.
12 min. - Na strzał z dystansu zdecydował się Adam Marciniak, piłka na szczęście poleciała obok słupka bramki Kelemena.
11 min. - Na spalonym znalazł się Daniel Sikorski.
8 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bramkę samobójczą zaliczył Tadeusz Socha.

Powracamy po problemach technicznych związanych z brakiem internetu na stadionie.

6 min. - Wrzutka Mili, tym razem zdołał uderzyć Szewczuk, jednak Stachowiak stał na posterunku.
4 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego główkować próbował Elsner, ale uprzedził go Stachowiak.
4 min. - Świetna piłka ze środka pola do wychodzącego na czystą pozycję Sebastiana Mili, kapitan Śląska przyjął piłkę, ale nie zdołał oddać strzału.
3 min. - Bardzo spokojny początek spotkania. Minęły 2 minuty, żadnego strzału, żadnego faulu.
1 min. - Mila do Szewczuka i zaczynamy.

Trójka sędziowska wprowadziła piłkarzy obydwu klubów na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Piłkarze obydwu drużyn przeprowadzają właśnie przedmeczową rozgrzewkę. Właśnie zakończyła grać zabrzańska orkiestra dęta.

Wierzysz w zwycięstwo Śląska? Zatypuj i wygraj pieniądze!

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Walczymy o zwycięstwo! Wierzymy, że po 28. kolejce Ekstraklasy wrocławianie dalej będą wiceliderem tabeli ekstraklasy, prawda?

Autor relacji: Pawlak/AdamO