Strzelcy: Janoszka 42 - Ćwielong 4, Elsner 32
Sędziuje: Hubert Siejewicz (Białystok) Widzów: 4000 Aura: ciepło
Ruch Chorzów:(stroje: niebieskie) Pesković - Jakubowski (71 Nykiel), Djokić, Grodzicki, Szyndrowski - Lisowski, Komac, Malinowski (46 Jankowski), Janoszka, Grzyb - Piech (61 Olszar) Trener: Waldemar Fornalik
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) Kelemen - Gncarczyk, Celeban, Spahić, Socha (85 Wołczek) - Sobota, Sztylka, Elsner, Mila, Ćwielong (89 Madej) - Diaz (58 Szewczuk) Trener: Orest Lenczyk

Ruch Chorzów: Perdijic, Nykiel, Jankowski, Zieńczuk, Stawarczyk, Pulkowski, Olszar
Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Szewczuk, Vukelj, Wołczek, Madej, Dudek, Jezierski

90+1 min. - Koniec meczu!
90 min. - Mila w pole karne do Szewczuka, który główkuje ale ponad bramką.
89 min. - Zmiana w Śląsku. Madej wchodzi za Ćwielonga.
89 min. - Kontra Śląska. Mila podaje do Celebana, piłka odbija się od zawodnika Ruchu wychodząc na rzut rożny.
88 min. - Ruch w natarciu. Śląsk się broni.
87 min. - Strzał Olszara z 10m, Kelemen instynktownie wybija nogą piłkę.
85 min. - Zmiana w Śląsku. Wołczek wchodzi za Sochę.
85 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę po chwili otrzymuje Jankowski, który zza pola karnego strzela ponad poprzeczką bramki Śląska.
84 min. - Po wrzutce Grzyba pewnie interweniuje Kelemen.
83 min. - Elsner decyduje się na uderzenie z dystansu z 30m, ale robi to bardzo niecelnie.
81 min. - Kontra Ruchu, podanie do Olszara, jednak Socha przejmuje piłkę i wybija ją jak najdalej przed siebie.
80 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę na rzut rożny wybili piłkarze Ruchu.
78 min. - Trzy żółte kartki dla piłkarzy: Mila, Garncarczyk oraz Janoszka.
77 min. - Ufffff W sytuacji na sam Olszar strzela na bramkę Kelemena, który lekko zmienia jej bieg, ratując wrocławian przed stratą bramki.
77 min. - Wielkie zamieszanie w polu karnym Śląska zakończone strzałem Olszara, który został zablokowany.
76 min. - Dośrodkowanie Nykla, na szczęście nikt z piłkarzy gospodarzy nie zdołał oddać strzału.
75 min. - Strzał Jankowskiego z dystansu wysoko ponad bramkę Kelemena.
74 min. - Długie podanie do napastników Ruchu, Kelemen wybija piłkę 20m od własnej bramki.
73 min. - Uderzenie Jankowskiego wysoko ponad bramką WKS-u.
71 min. - Zmiana w Ruchu. Nykiel wchodzi za Jakubowskiego.
70 min. - Po dośrodkowaniu Mili obrońcy Ruchu wybili poza pole karne, po chwili dośrodkowanie z prawej strony, ale Elsner fauluje Peskovicia.
69 min. - Żółta kartka dla Komaca za faul na Celebanie.
66 min. - Po dośrodkowaniu Mili główkuje Elsner, ale nieczysto trafił w piłkę, która wylądowała obok słupka bramki Kelemena.
65 min. - Mila wywalczył rzut rożny dla Śląska.
63 min. - Faul Soboty na Szyndrowskim.
61 min. - Zmiana w Ruchu. Olszar wchodzi z Piecha.
60 min. - Ładne wypuszczenie Jankowskiego do Janoszki, którego uprzedził Kelemen.
58 min. - Zmiana w Śląsku. Szewczuk wchodzi za Diaza.
56 min. - Długie podanie do Ćwielonga, który jednak był na spalonym.
55 min. - Bardzo nieudane dośrodkowanie Wojciecha Grzyba.
55 min. - Bardzo groźna akcja Ruchu. Piech na szczęście z 6m obok bramki.
54 min. - Wrzutka Grzyba w pole karne Śląska, na szczęście Kelemen pewnie interweniuje.
53 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Dariusz Sztylk za ful na Komacu.
51 min. - Podanie do Jankowskiego, który znajduje się na pozycji spalonej.
50 min. - Na boisku leży Sebastian Mila. Jest opatrywany przez lekarzy.
48 min. - Długa wrzutka w pole karne, przeciąć lotu piłki nie zdołał Janoszka.
48 min. - Niecelnie uderzenie Jankowskiego zza pola karnego.
47 min. - Pierwszy faul w II połowie. Diaz fauluje Jankowskiego.
46 min. - Piech do Komaca i zaczynamy.
46 min. - Zmiana w Ruchu. Jankowski wchodzi z Malinowskiego.

Piłkarze powrócili na boisko. Za chwilę II połowa.

45 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkuje Grodzicki.
45 min. - Faul Spahicia przy linii bocznej boiska bliżej bramki Śląska. Zawodnik WKS-u został upomniany żółtą kartką.
44 min. - Mila podaje piłkę w pole karne, ale niestety żaden piłkarz Śląska nie zdołał dobiec do piłki.
42 min. - Po dośrodkowaniu z prawej strony bramkę zdobył Janoszka, który ograł Tadeusza Sochę.
42 min. - Długa wrzutka do Diaza, który znalazł się na pozycji spalonej.
40 min. - Rajd Soboty prawą stroną boiska, który zostaje powstrzymany przez Janoszkę.
37 min. - Dalekie podanie Komaca do Lisowskiego, który nie zdążył do piłki i na szczęście uprzedził do Kelemen.
36 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Grzyb ale obok bramki.
35 min. - Dośrodkowanie z prawej strony, Socha wybija główką na rzut rożny.
32 min. - GGGOOOOOOOOOLLLLPo dośrodkowaniu z rzutu wolnego, zamieszanie w polu karnym, po chwili z przewrotki uderza Elsner, który trafia idealnie w okienko bramki Peskovicia!
32 min. - Faul Szyndrowskiego na Ćwielongu. Rzut wolny dla Śląska 25m od bramki gospodarzy.
30 min. - Dośrodkowanie Komaca z rzutu wolnego, piłka ląduje prosto w rękach Kelemena.
29 min. - Ruch atakuje pozycyjnie, tym razem Janoszka próbował strzelać z 30m, ale obrońcy WKS-u wybyli piłkę daleko poza własne pole karne.
25 min. - Sobota zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z 30m - bardzo niecelne.
24 min. - Mila do Diaza, który uwolnił się w polu karnym od jednego z obrońców, ale strzelił prosto w bramkarza.
22 min. - Wrzutka Komaca z lewej strony, Socha główkuje, minimalnie obok własnej bramki.
20 min. - Przechwyt Soboty, do piłki dochodzi Diaz, który chciał indywidualnie ograć kilku Ruchu, ale został "nadziany" na jednego z nich i stracił piłkę.
18 min. - Ładna akcja Śląska. Długie podanie do Ćwielonga, który zdecydował się odegranie do Diaza, jednak to rotu piłki przeciął jeden z obrońców Ruchu.
16 min. - Mila prostopadle do Diaza, który niestety nie zdołał przyjąć piłki.
15 min. - Moment przewagy Ruchu, który korzysta z błędów defensywnych Śląska. Na szczęście brak skuteczności powoduje, że ciągle to wrocławianie prowadzą.
14 min. - Było niebezpiecznie. Niepewna interwencja Spahicia z prawej strony, z 10m uderzał Piech, na szczęście Kelemen w ostatniej chwili blokuje jego uderzenie.
11 min. - Przejęcie piłki przez Diaza 20m od bramki Ruchu, oddaje strzał, który zostaje jednak zablokowany.
10 min. - Przejęcie piłki przez Milę na 16m, zamiast strzelać odgrywa do Ćwielonga, który znajdował się na pozycji spalonej.
9 min. - Rajd prawą stronę Grzyba, który dośrodkowuje z linii końcowej, piłka przeleciała ponad Kelemenem, na szczęście w polu karnym nie znajdował się żaden zawodnik gospodarzy.
8 min. - Wrzutka w pole karne wrocławian, ale Spahić oddala zagrożenie.
7 min. - Mecz toczy się w wolnym tempie. Nie ma wielu klarownych sytuacji.
4 min. - GGGGOOOOOOLLLLLLLLWrzutka Mili z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym piłka pada pod nogi Ćwielonga, który z bliskiej odległości umieszcza piłkę w siatce!
3 min. - Dośrodkowanie z prawej strony Gancarczyka, Pesković wypuszcza piłkę z rąk na rzut rożny.
1 min. - Mila do Diaza i zaczynamy.

Dariusz Sztylka rozgrywa dzisiaj swój 70. mecz w ekstraklasie.

Marian Kelemen odbiera nagrodę za najlepszego piłkarza miesiąca, a Fornalik za najlepszego trenera miesiąca.

Trójka sędziowska wprowadziła piłkarzy obydwu klubów na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz.

Dzisiejsze spotkanie do dwusetny mecz Grzyba w barwach Ruchu Chorzów.

Prezes naszego klubu również się pojawił.

Na stadionie przy ul. Cichej pojawił się dyrektor sportowy Śląska - Krzysztof Paluszek.

Wierzysz w zwycięstwo Śląska? Zatypuj i wygraj pieniądze!

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Wierzymy, że po ostatniej porażce piłkarze dadzą w Chorzowie z siebie wszystko i wywalczą upragnione 3pkt. Wspierajmy razem naszą drużynę! Zachęcamy do czytania naszej relacji LIVE.

Autor relacji: Pawlak/Reński