Sędziuje: Tomasz Garbowski (Opolski ZPN) Widzów: 7614 Aura: ciepło, słonecznie
Cracovia:(stroje: biało-czerwone) Kaczmarek - Nykiel, Nawotczyński, Szeliga (76' Hosek), Struna, Van Der Biezen, Ntizabonkiza, Radomski, Boljevic, Niedzielan (66' Cahalon), Visnakovs (69' Straus) Trener: Jurij Szatałow
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Socha (77' Spahić), Celeban, Pietrasiak, Pawelec - Sobota, Elsner, Mila (60' Cetnarski), Sztylka, Madej (76' Ćwielong) - Voskamp Trener: Tomasz Garbowski

Cracovia: Gąsiński, Dudzic, Cahalon, Żytko, Hosek, Kosanović, Straus
Śląsk Wrocław: Gikiewicz, Cetnarski, Ćwielong, Dudek, Gancarczyk, Spahić, Wasiluk

Koniec meczu, Śląsk wygrywa w Krakowie 1:0, a Cracovia pozostaje nadal bez zwycięstwa!

90+2 min. - Kontra Śląska, Ćwielongowi udało się urwać kilka cennych sekund walcząc przy linii, po chwili żółtą kartką ukarany Cahalon, który powalił na ziemię Sobotę, jednak sędzia zastosował przywilej
90+1 min. - Po dobrej wrzutce piłkarze Śląska wybijają na rzut rożny
90+1 min. - Pietrasiak fauluje około 30 metrów od brami, to może być jedna z ostatnich szans Cracovii
90 min. - Sędzia dolicza 3 minuty
90 min. - Żółta kartka dla Ćwielonga za opóźnianie rozpoczęcia gry przy wrzucie z autu
88 min. - Straus dobrze znalazł się w polu karnym, jednak jego strzał zablokował w ostatniej chwili Celeban
87 min. - Żółta kartka dla Soboty za przeszkadzanie we wznowieniu gry
86 min. - Rzut wolny dla Cracovii z 20 metrów, Saidi wysoko ponad bramką
84 min. - Bojlević z dystansu obok bramki
83 min. - Sztylka z wolnego bardzo niecelnie
82 min. - Żółta kartka dla Radomskiego za faul na Ćwielongu
77 min. - Saidi pociągnął lewą stroną, odegrał do Van Der Biezena który w idealnej sytuacji kopnął prosto w Kelemena!
77 min. - Zmiana, Spahić za Sochę
77 min. - Okazja dla Cracovii, dośrodkowanie z lewej strony z trudem przecięli obrońcy
76 min. - Zmiany w obu zespołach, Ćwielong za Madeja oraz Hosek za Szeligę
72 min. - Kibice Cracovii się denerwują na zawodników, gwiżdżą, wyzywają
72 min. - Strzał Van Der Biezena z kilkunastu metrów obok bramki
69 min. - Zmiana w Cracovii Straus za Visnakovsa
68 min. - Madej przechwycił piłkę w środkowej strefie boiska, odegrał do Cetnarskiego na 16 metrze, ten wycofał do Sztylki którego strzał po rykoszecie minimalnie minął spojenie
66 min. - Zamiana w Cracovii, Cahalon za Niedzielana
66 min. - Gol! Sobota oddał silny strzał z pola karnego, piłkę odbił przed siebie Kaczmarek i ponownie znalazła się ona pod nogami Soboty, który tym razem nie dał szans bramkarzowi!
64 min. - Akcja prawą stroną, Sobota zgrał do Sztylki a ten posłał futbolówkę wysoko ponad bramką
60 min. - Chwilę wcześniej po starciu ze Sztylką padł na murawę Saidi, zwijał się z bólu, po czym wstał odepchnął Sztylkę i... położył się ponownie
60 min. - Pierwsza zmiana, Cetnarski za Milę
58 min. - Sobota strzela z dystansu ponad bramką
58 min. - Mila z 18 metrów niecelnie
57 min. - Sobota odgrywa do Voskampa który traci piłkę w polu karnym
55 min. - Po akcji lewą stroną Saidi uderza z bardzo ostrego kąta, jednak jego silny strzał wybił na rzut rożny Kelemen
54 min. - Próba strzału z dystansu Boljevicia, jednak za lekko i prosto w Kelemena
53 min. - Sobota oddaje strzał z za linii pola karnego, jednak uderzył niecelnie
52 min. - Długa piłka do Visnakovsa, który w pojedynku biegowym z Pawelecem padł na murawę, sędzia jednak nakazał grać dalej
50 min. - Madej przegrywa pojedynek sam na sam z Radomskim
46 min. - Niedzielan podaje do Van Der Biezena i zaczynamy drugą połowę

Nie było żadnych zmian

Piłkarze wychodzą już na drugą połowę

Koniec pierwszej połowy, po bezbarwnych 45 minutach mamy wynik 0:0

Sędzia dolicza jedną minutę

45 min. - Elsner uderzył z dystansu trafiając Radomskiego w głowę, po wrzutce z rogu Voskamp trąca piłkę głową, ale nic z tego nie wynika
45 min. - Przechwyt Madeja, ten zagrywa na lewo do Soboty, który oddaje niegroźny i zablokowany strzał
42 min. - Żółta kartka dla Elsnera za faul na Visnakovsie
41 min. - Żółta kartka dla Niedizelana, który ostro potraktował Pietrasiaka
38 min. - Szeliga napomniany żółta kartką za faul na Elsnerze
37 min. - Uderzał sam poszkodowany, jednak jego strzał minął bramkę
36 min. - Faulowany Elsner, kolejny rzut wolny dla Śląska
36 min. - Niedzielan na spalonym, to już trzecia taka sytuacja w meczu
35 min. - Po rogu piłka trafia do Nykla, ten jednak niecelnie dośrodkowywał i od bramki zacznie Kelemen
34 min. - Przerzucenie piłki przez Sobotę do Madeja, ten jednak nie opanował futbolówki, po chwili kontra Cracovii, zakończona rzutem rożnym
33 min. - Po błędzie Celebana do piłki dochodzi Niedzielan, jednak próbę dośrodkowania blokuje Socha
31 min. - Wrzutka Szeligi minęła wszystkich zawodników i Kelemen rozpoczął grę od własnej bramki
30 min. - Dariusz Sztylka strzela w trybuny
26 min. - Mila ponad bramką
25 min. - Voskamp faulowany tuż przed linią pola karnego, szansa na strzał z rzutu wolnego
24 min. - Wrzutka Elsnera, piłkarze Cracovii ratują się wybiciem na rzut rożny
23 min. - Rzut wolny dla Cracovii z 28 metrów, strzał w mur, jednak piłka przeszła do pola karnego, tam po zamieszaniu łapie ją Kelemen
21 min. - Voskamp zagrywa do Madeja, ten prostopadle do wychodzącego na idealną pozycję Mili, jednak jego strzał był za słaby i bez trudu piłkę złapał Kaczmarek

Kibice domagają się wpuszczenia Wasiluka aby dać szansę Cracovii :)

Kibice wracają na stadion

18 min. - Dwójkowa akcja Niedzielana z Saidim zakończona strzałem tego drugiego, Kelemen z trudem wybija piłkę na rzut rożny
17 min. - Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mili łapie Kaczmarek
15 min. - Indywidualna akcja Soboty który wypracował sobie sytuację, jednak jego strzał poszybował ponad bramką
14 min. - Strzał Elsnera z 30 metrów mógł zaskoczyć Kaczmarka, jednak minął bramkę

Kibice Cracovii w ramach protestu przeciwko zakazom wyjazdowym wychodzą ze stadionu

11 min. - Strzał Mili z 18 metrów obok bramki

A piosenka "kto nie skacze ten za Wisłą" poderwała nawet trybunę vip :)

Kibice Cracovii pozdrawiają Śląsk w niezbyt kulturalny sposób

8 min. - Cracovia gra pressingiem utrudniając wyprowadzenie piłki zawodnikom Śląska
7 min. - Piłkę z prawej strony wrzucał Socha, jednak za mocno i od bramki zacznie Kaczmarek
6 min. - Piłkę po rzucie wolnym wybił głową pierwszy obrońca
6 min. - Mila faulowany w lewym sektorze boiska, rzut wolny
4 min. - Kolejna próba wyprowadzenia akcji przez Cracovię, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną
3 min. - Strata Celebana, Niedzielan przechwytuje piłkę i dośrodkowuje, jednak Pietrasiak wybija, piłka trafia do Celebana, który ponownie ją traci, jednak strzał z dystansu Szeligi okazał się niegroźny
1 min. - Faul Saidiego na Sobocie, jednak faulujący doznał urazu i leży na boisku
1 min. - Śląsk zaczął dzisiejsze spotkanie