Sędziuje: Dawid Piasecki (Słupsk) Widzów: Aura: mglisto, mroźno
Jagiellonia Białystok:(stroje: żółto-czerwone) Ptak - Bartczak, Porębski, Cionek, Norambuena - Kupisz, Grzyb, Hermes (46 Arłukowicz), Pejović (46 Seratlić) - Cetković (75 Pawłowski) - Frankowski. Trener: Czesław Michniewicz
Śląsk Wrocław:(stroje: białe) R.Gikiewicz - Celeban, Fojut (90+2 Wasiluk), Pietrasiak, Pawelec - Ćwielong, Dudek, Elsner (69 Kaźmierczak), Sobota - Mila - Diaz (67 Voskamp) Trener: Orest Lenczyk

Jagiellonia Białystok: Baran - Skerla, Pawłowski, Tymiński, Arłukowicz, Kukol, Seratlić
Śląsk Wrocław: Kelemen, Socha, Cetnarski, Kaźmierczak, Wasiluk, Madej, Voskamp

90+3 min. - Koniec meczu!
90+2 min. - Zmiana w Śląsku. Wasiluk za Fojuta.
90+1 min. - GOOOOLLLLLLL Wrzutka Soboty z prawej strony, gdzie piłkę do własnej bramki pakuje Cionek!
90 min. - Tym razem żółtą kartką został upomniany Pawłowski.
88 min. - Teraz z 35m uderzał Dudek, minimalnie obok spojenia!
87 min. - Kaźmierczak uderzał na bramkę Ptaka, który musiał piąstkować na bok. Po chwili Sobota znowu zagrywa do Kaźmierczaka, który oddaje atomowe uderzenie, jednak znowu dobrze broni Ptak.
84 min. - Kolejna żółta Tym razem został upomniany Arłukowicz.
83 min. - Bardzo nieudane uderzenie Mili z 40m.
81 min. - Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Fojut, ale tym razem piłkę złapał Ptak.
80 min. - Na murawie leży Dariusz Pietrasiak. Miejmy nadzieję, że nie jest to poważny uraz.
79 min. - Pawłowski bardzo dobrze uderzał z 20m zza pola karnego - minimalnie obok bramki Gikiewicza.
76 min. - Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska faulowali w polu karnym WKS-u zawodnicy gospodarzy.
75 min. - Zmiana u gospodarzy. Pawłowski za Cetkovicia.
74 min. - Żółtą kartką został upomniany Grzegorz Bartczak za faul na Ćwielongu, co przerwało kontrę WKS-u.
72 min. - GOOOOOOLLLLLLLL Po dośrodkowaniu Mili główkował Fojut i umieścił piłkę w siatce!
72 min. - Zbyt mocna wrzutka Ćwielonga, szęśliwie piłkę przejął Mila, a po chwili wywalcza rzut rożny.
71 min. - Wrzutka Mili do Voskampa, który jednak został uprzedzony przez Porębskiego.
69 min. - Kolejna zmiana w Śląsku. Kaźmierczak wchodzi za Elsnera.
68 min. - Po wrzutce Mili z rzutu wolnego Pietrasiak strzela na bramkę i trafia w słupek! Po chwili żółtą kartkę dostaje Tomasz Ptak.
67 min. - Zmiana w Śląsku. Voskamp wchodzi za Diaza.
66 min. - Strata Elsnera w środku boiska, który jednocześnie fauluje i zostaje upomniany żółtą kartką. Po chwili uderzenie Cetkovicia daleko obok bramki WKS-u. Rok Elsner będzie pauzował w meczu z Wisłą Kraków.
64 min. - Kupisz zagrywa wzdłuż bramki do Frankowskiego ale Fojut wybił piłkę poza pole karne.
63 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Pawelec za faul na Arłukowiczu.
62 min. - Rajd Kupisza prawą stroną boiska zakończona blokiem Fojuta.
61 min. - Po dośrodkowaniu Mili główkuje Elsner, ale z trudnej pozycji nie był w stanie skierować piłki w światło bramki.
60 min. - Wrzutka Soboty zablokowane, ale po chwili do piłki doszedł Mila, piłka po jego uderzeniu po rykoszecie wyszła na rzut rożny..
59 min. - Żółtą kartką zostaje ukarany Cetković za brzydki faul na Dudku.
57 min. - Strzał Cetkovicia z 25m okazał się bardzo niecelny.
56 min. - Do piłki dochodzi Arłukowicz, który mocno uderza na bramkę Gikiewicza, który został zmuszony wybić piłkę na rzut rożny.
55 min. - Faul Ćwielonga na Kupiszu przy linii bocznej boiska.
53 min. - Wrzutka Elsnera w pole karne, tam jednak piłki nie zdołali przyjąć Diaz i Ćwielong.
51 min. - Świetna akcja Śląska. Mila szybko podaje do Ćwielonga, ten zagrywa w pole karne do Diaza, który uderza tuż nad poprzeczką.
48 min. - Poważny błąd Elsnera, który zagrał do tyłu do... Frankowskiego. Na szczęście Pietrasiak wślizgiem zdołał odebrać piłkę napastnikowi Jagiellonii.

Nie ma już biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Wisłą Kraków!

46 min. - Diaz do Mili i zaczynamy.
46 min. - Zmiany w Jagiellonii. Wchodzi Arłukowicz oraz Seratlić za Hermes i Pejović.
45 min. - Koniec I połowy.
43 min. - Płaskie uderzenie Elsnera z 40m nie mogło stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Ptaka.
42 min. - Mila podaje na 5. metr do Diaza, jednak jego podanie w ostatniej chwili zostaje przecięte przez stopera gospodarzy.
39 min. - Zbyt miękkie zagranie Mili do Diaza, przez co futbolówkę przejmuje Ptak.
39 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu rożnego piłkę wybija Hermes.
38 min. - Na strzał z dystansu zdecydował się Sebastian Dudek. Po jego uderzeniu piłka odbiła się jednak od zawodnika Jagiellonii i wyszła na róg.
36 min. - Faul Pejovicia na Dudku.
34 min. - Piłkę po dośrodkowaniu Cetkovicia złapał Gikiewicz.
32 min. - Świetna akcja Śląska. Pietrasiak przejmuje piłkę na środku boiska, zagrywa do Mili, ten odegrał do Pietrasiaka, który pobiegł w stronę bramki gospodarzy, następnie odegrał do Ćwielonga, który z 15m uderza w stronę nieba..
30 min. - Niebezpiecznie wyjście Gikiewicza, który chwyta piłkę na 15m.
28 min. - Dośrodkowanie Mili w pole karne, tam jednak Pietrasiak zbyt mocno wrzuca piłkę na głowę Diaza.
26 min. - Wrzutka Celebana, tam Ćwielonga zagrywa do Diaza, ale napastnika WKS-u uprzedza Cionek.
23 min. - Seria wrzutek w pole karne Jagiellonii, niestety żaden z piłkarzy WKS-u nie zdołał oddać strzału na bramkę.
22 min. - Świetne uderzenie Mili z rzutu wolnego, Ptak z trudami wybija piłkę na aut.
21 min. - Żółtą kartką został upomniany Sebastian Mila za to, że zawodnik Śląska wykonał rzut wolny przed gwizdkiem arbitra.
19 min. - Swojego szczęścia szukał Elsner uderzając z 30m, niestety obok bramki.
18 min. - Bardzo ładne uderzenie Diaza z 30m, piłka poszybowała minimalnie ponad poprzeczką bramki Ptaka.
17 min. - Kompletnie nieudany strzał Cetkovicia z 30m.
16 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zagrożenie z własnego pola karnego oddalił Cionek.
15 min. - Wrzutka Kupisza zablokowana przez Fojuta, po chwili swoich sił próbował Cetković, ale za daleko wybił sobie piłkę przez co futbolówkę przejął bramkarz Śląska.
14 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym WKS-u. Akcja została zakończona strzałem Grzyba zza pola karnego, ale na szczęście Gikiewicz chwycił piłkę.
13 min. - Kupisz próbował dośrodkować, ale Pawelec zablokował jego zagranie.
12 min. - Błąd Mili i Dudka zapoczątkował kontrę Jagiellonii, wrzutka Cetkovicia do Frankowskiego była na szczęście jednak zbyt mocna aby snajper gospodarzy oddał strzał.
10 min. - Faul Soboty w środkowej części boiska.
9 min. - Wrzutka w pole karne Śląska, strzał piłkarza gospodarzy ale obok bramki gości.
8 min. - Wrzutka Mili na lewe skrzydło do Ćwielonga, który jednak niedokładnie dośrodkowuje w pole karne.
7 min. - Faul Norambueny na Diazie, który powstrzymuje ofensywną akcję Śląska.
5 min. - Sobota podaje do Diaza, który strzela z 7m, ale znowu prosto w bramkarza!
4 min. - Przerzutka z prawej strony do Ćwielonga, ten przyjmuje piłkę w polu karnym, podaje do Mili, ten mu odgrywa, Ćwielong z ostrego kąta uderza jednak prosto w bramkarza.
2 min. - Mila podaje do Diaza, który umieszcza piłkę w siatce! Niestety napastnik WKS-u znalazł się na minimalnym spalonym.
1 min. - Cetković do Frankowskiego i zaczynamy!

Trójka sędziowska wprowadza piłkarzy na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz!

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Jak już jechać tak daleko to przecież nie po remis, prawda? ;) Spotkanie z Jagiellonią Białystok na pewno będzie ciężkim spotkaniem. Wierzymy, że zwycięskim.