Sędziuje: Marcin Borski (Warszawa) Widzów: 42771 Aura: chłodno
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Celeban, Fojut, Pietrasiak, Pawelec - Ćwielong (45 Madej), Dudek, Kaźmierczak, Mila (79 Vosamp), Sobota (87 Socha) - Diaz Trener: Orest Lenczyk
Wisła Kraków:(stroje: czerwono-białe) Pareiko - Lamey, Diaz, Czekaj (74 Chavez), Paljić - Wilk, Jirsak (69 Garguła), Nunez - Boguski (77 Małecki), Iliev, Genkow Trener: Kazimierz Moskal

Śląsk Wrocław: Gikiewicz, Wasiluk, Wołczek, Socha, Madej, Cetnarski, Voskamp
Wisła Kraków: Jovanić, Chavez, Garguła, Małecki, Biton, Jovanović, Brud

90+5 min. - Koniec meczu.
90+4 min. - Po dośrodkowaniu Dudka piłka po chwili dochodzi do Pietrasiaka, który uderza wysoko ponad bramką.
90+1 min. - Strzał napastnika Wisły, Kelemen piąstkuje piłkę, Pawelec w ostatniej chwili wybija ją poza własne pole karne.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 5 minut.
90 min. - Po dośrodkowaniu Diaza zakotłowało się w polu karnym, ale ostatecznie Wisła wyszła obronną ręką.
89 min. - Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymuje Lamey.
87 min. - Zmiana w Śląsku. Socha wchodzi za Sobotę.
87 min. - Faul Dudka na Gargule.
86 min. - Fojut przerywa groźną akcję Wisły.
85 min. - Wrzutka Celebana, niestety Diaz nie zdołał opanować piłki.
83 min. - Bardzo, bardzo nieudany strzał Kaźmierczaka.
82 min. - Po wrzutce Dudka główkował Kaźmierczak, ale ze zbyt dużej odległości aby uderzenie zagroziło Pareice.
79 min. - Zmiana w Śląsku. Voskamp wchodzi za Milę.
77 min. - Ostatnia zmiana w Wiśle. Małecki wchodzi za Boguskiego.
76 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany za faul Gervasio Nunez.
75 min. - Podanie do Soboty, który w polu karnym Wisły miał przed sobą tylko bramkarza. Niestety pomocnik WKS-u zbyt długo zwklekał z oddaniem strzału i w konsekwencji stracił piłkę.
74 min. - Zmiana w Wiśle. Chavez za Czekaja.
72 min. - Śląsk atakuje, ale niestety niewiele z tego wynika.
69 min. - Zmiana w Wiśle. Garguła wchodzi za Jirsaka.
68 min. - Piłka po dosodkowaniu Mili z rzutu rożnego odbija się od kilku piłkarzy, po chwili z przewrotki z 5m uderza Diaz, ale niestety znowu w bramkarza.
65 min. - Genkow zgłasza potrzebę zmiany.
63 min. - Uderzenie Paljicia z ostrego kąta - Kelemen zmuszony jest wybić piłkę na rzut rożny.
61 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mili piłkę z własnego pola karnego wybijają zawodnicy Wisły.
60 min. - Madej dośrodkowuje do Soboty, ten główkuje z 5m prosto w bramkarza. Po chwili jego ponowne uderzenie zostaje zablokowane.
58 min. - Żółtą kartką został upomniany Jirsak.
57 min. - Kaźmierczak podawał prostopadle do Mili, ale zrobił to zbyt mocno.
56 min. - Trójkowa akcja Wisły zakończona udaną interwencją Fojuta.
55 min. - Faul Boguskiego na Diazie w środkowej części boiska.
54 min. - Piłka po dośrodkowaniu Dudka ląduje w rękawicach Pareiki.
53 min. - To powino być bramka! Wrzutka Madeja z lewej strony, tam piłkę przyjmuje Sobota, który zagrywa do Diaza, a ten z 5m strzela ponad poprzeczką!
50 min. - Bramka dla Wisły. Pewne uderzenie Boguskiego daje prowadzenie Białej Gwieździe.
49 min. - Karny dla Wisły po faulu Soboty. Zawodnik Śląska otrzymał żółtą kartkę.
47 min. - Udana interwencja Pareiki po strzale Kaźmierczaka z 35m.
46 min. - Mila do Diaza i rozpoczynamy II połowę!
46 min. - Zmiana w Śląsku. Madej za Ćwielonga.

Piłkarze powrócili na boisko. Za chwilę rozpocznie się II połowa.

45 min. - Koniec I połowy.
45 min. - Nunez w pole karne Śląska do Diaza, którego uderzenie z 10m zostaje zablokowane.
45 min. - Ćwielong wypuszcza Celebana, który w ostatniej chwili dośrodkowuje, ale w polu karnym piłkę przejmuje Pareiko.
44 min. - Płaskie uderzenie Soboty zza pola karnego broni bramkarz.
44 min. - Strzał Paljicia z 15m z ostrego kąta, na szczęście obok bramki.
43 min. - Mila do Soboty, który zamiast strzelać podaje do Diaza, który nie zrozumiał intencji kolegi i nie wybiegł do piłki.
42 min. - Swojej szansy szukał Dudek, który z pierwszej piłki uderzył potężnie z 30m, ale daleko od bramki.
41 min. - Po dośrodkowaniu Mili z wolnego Diaz wybija piłkę na aut.
40 min. - Pietrasiak do Diaza, ustawionego zza obrońcom. Argetyńczyk urwał się obrońcy Wisły, oddał strzał, ale uderzenie po ziemi nie mogło sprawić problemów Pareice.
37 min. - Świetne dośrodkowanie Dudka z prawej strony, główkować próbował Kaźmierczak, który urwał się obrońcom Wisły, ale niestety nie sięgnął futbolówki.
35 min. - Dwójkowa akcja Mili z Sobotą zakończona strzałem tego drugiego z ostrego kąta w kierunku dalszego słupka. Minimalnie niecelnie.
34 min. - Podanie w pole karne do wybiegającego Nuneza, ten osaczony przez Kelemena traci piłkę.
33 min. - Ładne odegranie Soboty do Kaźmierczaka,którego strzał z 30m okazał się niestety niecelny.
31 min. - Zbyt wysokie dośrodkowanie Pawelca w pole karne, przez co ze złapaniem piłki nie miał żadnych problemów Pareiko.
30 min. - Wrzutka w pole karne wicemistrza Polski, gdzie pewnie interweniuje Kelemen.
29 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Michała Czekaja piłka wychodzi na aut.
27 min. - Zbyt mocna wrzutka Wilka, ale po drugiej stronie przyjmuje Diaz, który strzela ale prosto w Kelemena.
26 min. - Diaz zagrywa za obrońców Śląska do Boguskiego, wybiegający Kelemen wpada w piłkę, która się od niego odbija, Boguski uderza z pierwszej piłki na pustą bramkę, ale na szczęście nie trafia.
25 min. - Podanie do Boguskiego, który znalazł się na pozycji spalonej.
23 min. - Diaz znowu próbuje z dystansu, ale jego uderzenie zostaje zablokowane.
22 min. - Diaz zagrywa za obrońców Śląska do Boguskiego, wybiegający Kelemen wpada w piłkę, która się od niego odbija, Boguski uderza z pierwszej piłki na pustą bramkę, ale na szczęście nie trafia.
19 min. - Celeban na prawo do Soboty, który ni to strzela ni to dośrodkowuje - piłka wychodzi poza linię końcową boiska.
18 min. - Diaz podaje w uliczkę do Mili ale piłkę w ostatniej chwili przejmują stoperzy gości.
17 min. - Po dośrodkowaniu Mili główkuje Kaźmierczak ale piłka po drodze odbija się od zawodnika Wisły i w konsekwencji przejmuje ją Pareiko.

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ ATMOSFERĘ PRZED MECZEM

16 min. - Płaskie uderzenie Nuneza broni z 5m Kelemen.
15 min. - Seria wrzutek w pole karne Śląska. Na szczęście loty piłki przecinają zawsze zawodnicy WKS-u.
13 min. - Ćwielong podaje do niekrytego Diaza na 25m, ten mocno uderza, ale niestety bramkarz Wisły wybija piłkę.
12 min. - Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego piłkę chwyta Kelemen.
11 min. - Ufff... Najpierw po strzale Ilieva piłkę wybija Celeban, a chwilę później Kelemen ratuje Śląsk przed uratą bramki po strzale Jirsaka.
10 min. - Dobre podanie na prawo do Soboty, ale skrzydłowy Śląska nie zdołał niestety oddać strzału po interwencji Pareiki.
9 min. - Było groźnie. Piłka po uderzeniu Nuneza z lewej strony karnego minimalnie ominęła słupek po zewnętrznej stronie bramki.
8 min. - Płaskie uderzenie na bramkę Kelemena, ale golkiper WKS-u nie ma problemów ze złapaniem piłki.
7 min. - Faul Mili na Wilku podczas walki o piłkę w powietrzu.
6 min. - Na uderzenie z 20m. zdecydował się Sebastian Mila - niestety piłka poleciała ponad bramką.
6 min. - Podanie w pole karne Śląska do Lameya, który strzela z ostrego kąta ponad poprzeczką bramki gospodarzy.
5 min. - Po dośrodkowaniu Ćwielonga piłka po rykoszecie trafia do stopera gości, który oddala zagrożenie z własnego pola karnego.
4 min. - Długie podanie Kaźmierczaka do Ćwielonga. Niestety skrzydłowego WKS-u uprzedził Pareiko.
3 min. - Waldemar Sobota przy przyjęciu piłki pomógł sobie piłką.
2 min. - Obrońcy Wisły podają sobie piłkę.
1 min. - Jirsak do Genkowa i zaczynamy!

Kibice śpiewają nową piosenkę, która ma zostać hymnem Śląska Wrocław.

Trójka sędziowska wprowadza piłkarzy na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz!

Piotr Celeban otrzymuje nagrodę z tytułu zostania "piłkarzem października T-Mobile Ekstraklasy"

My już na stadionie. Właśnie trwa prezentacja 10. kandydatek do tytułu "Piłkarska Miss".

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE SKRÓT MECZOWY Z OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

KLIKNIJ, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE ATMOSFERĘ PODCZAS OSTATNIEGO SPOTKANIA TYCH DRUŻYN

Przed nami spotkanie mistrza i wicemistrza Polski! Emocje gwarantowane! Zachęcamy wszystkich do czytania naszej relacji LIVE!