Strzelcy: Łukasiewicz 10 - Kaźmierczak 78, Wasiluk 89
Sędziuje: Dawid Piasecki (Słupsk) Widzów: 2550 Aura: zimno
Łódzki KS:(stroje: biało-czerwone) Wyparło - Stefańczyk, Łabędzki, Klepczarek - Kaczmarek, Romańczuk (75 Mięciel), Łukasiewicz, Smoliński (64 Szałachowski), Kaśćelan - Pruchnik, Saganowski Trener: Ryszard Tarasiewicz
Śląsk Wrocław:(stroje: zielone) Kelemen - Celeban, Fojut, Pietrasiak, Pawelec (66 Wasiluk) - Madej (42 Ł. Gikiewicz), Sztylka, Mila, Dudek, Ćwielong (66 Kaźmierczak) - Sobota Trener: Orest Lenczyk

Łódzki KS: Velimirović, Nowak, Mięciel, Papikyan, Adamski, Bykowski, Szałachowski
Śląsk Wrocław: R. Gikiewicz, Cetnarski, Ł. Gikiewicz, Kaźmierczak, Socha, Wołczek, Wasiluk

90+4 min. - Koniec meczu.
90+2 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę chwyta Kelemen.
90 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył 4 minuty.
89 min. - GOOOOOLLLLLPo dośrodkowani z rzutu wolnego bramkę głową zdobywa Marek Wasiluk!
88 min. - Wrzutka Wasiluka, próbować chciał Gikiewicz ale uprzedził do Łabędzki.
86 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego kolejny raz piłkę wybijają gospodarze.
85 min. - Po dwóch wrzutkach w pole karne gospodarzy za każdym razem dobrze interweniują obrońcy ŁKS-u.
84 min. - Było groźnie. ŁKS ruszył z kontratakiem, było 2 na 2, na szczęście Fojut powstrzymał napastnika ŁKS-u.
82 min. - Sobota podaje do Dudka, ale piłkę przejmuje Wyparło.
79 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Śląsku faulowany jest Marian Kelemen,
78 min. - GOOOOOOOLLLLLL Po dośrodkowaniu z lewej strony Wasiluka celnie główkuje Kaźmierczak i zdobywa bramkę!
76 min. - Wrzutka Stefańczyka z prawej strony, strzał Saganowskiego jednak niecelny.
75 min. - Zmiana w ŁKS-ie. Mięciel za Romańczuka.
74 min. - Po dośrodkowaniu Sebastiana Mili główkował Fojut ale obok bramki.
72 min. - Na murawie leży Michał Łabędzki.
71 min. - Wrzutka do Gikiewicza, który został uprzedzony przez Klepczarka.
70 min. - Kaczmarek strzelał z rzutu wolnego, ale na szczęście prosto w bramkarza Śląska.
68 min. - Ładna wrzutka Wasiluka do Gikiewicza, który niestety był na spalonym.
67 min. - Żółtą kartką zostaje upomniany Sebastian Szałachowski za symulowanie rzutu karnego.
66 min. - Podwójna zmiana w Śląsku. Kaźmierczak wchodzi za Ćwielonga oraz Wasiluk za Pawelca.
65 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę uderza zawodnik gospodarzy ale trafia obok bramki.
64 min. - Zmiana w ŁKS-ie. Szałachowski wchodzi za Smolińskiego.
63 min. - Indywidualna akcja Saganowskiego, który po minięciu Pawelca podawał do Smolińskiego, ale jego strzał wylądował obok bramki Kelemena.
62 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę przed siebie wybija Wyparło.
61 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego piłkę na rzut rożny wybijają obrońcy ŁKS-u.
60 min. - Piłka po podaniu wzdłuż bramki Kelemena minęła kilku zawodników ŁKS-u, ale żaden na szczęście nie przeciął jej lotu.
58 min. - Saganowski przechwycił piłkę Dariuszowi Sztylce, podał do Smolińskiego, który jednak został ograny przez Mariusza Pawelca.
55 min. - Po chwili za dyskusję z sędzią upomniany również został Dariusz Pietrasiak.
54 min. - Żółtą kartką został upomniany Mladen Kaśćelan.
52 min. - Kontra ŁKS-u, Saganowski strzelał już na pustą bramkę, ale w ostatniej chwili dobrze interweniował Mariusz Pawelec.
51 min. - Mila strzela z rzutu wolnego prosto w bramkarza gospodarzy.
50 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę daleko przed siebie wybijają stoperzy WKS-u.
48 min. - Faul Ćwielonga na Pruchniku.
46 min. - Gikiewicz do Mili i zaczynamy II połowę.

Piłkarze powrócili na boisko. Za chwilę rozpocznie się II połowa.

45+2 min. - Koniec I połowy.
45+1 min. - Wyparło broni pewnie strzał Sztylki z 25m.
45 min. - Sędzia do regulaminowego czasu gry I połowy doliczy 2 minuty.
44 min. - Wrzutka w pole karne ŁKS-u gdzie Kaczmarek główkuje do własnego bramkarza.
42 min. - Zmiana w Śląsku. Łukasz Gikiewicz wejdzie za Łukasza Madeja.
40 min. - Strzał Soboty z 30m - piłka poleciała wysoooko ponad bramką rywala.
36 min. - Przerwa w grze spowodowana urazem Kascelana, który leży na murawie. Jest opatrywany przez sztab medyczny ŁKS-u.
35 min. - Kompletnie nieudane uderzenie z rzutu wolnego zawodnika gospodarzy.
34 min. - Żółtą kartką został upomniany Waldemar Sobota za faul na Kaczmarku.
33 min. - Na strzał z dystansu zdecydował się Sebastian Dudek. Wyparło wybił piłkę przed siebie, a zaraz po tym na rzut rożny Stefańczyk.
31 min. - Błąd Fojuta, który stracił piłkę w środkowej części boiska, na szczęście po chwili Pietrasiak wraz z Celebanem powstrzymali biegnącego Saganowskiego.
29 min. - Faul na Madeju przy linii bocznej boiska.
27 min. - Płaskie wykonanie rzutu rożnego, tor piłki zmienił jeden z gospodarzy, piłka wyszła poza murawę tuż obok słupka bramki Śląska.
26 min. - Po zamieszaniu w polu karnym ŁKS-u do piłki dobiegł Mila, który uderzył z linii bocznej pola karnego, piłka poszybowała tuż nad spojeniem bramki.
25 min. - Sobota ograł bocznego obrońcę ŁKS-u, podał do Mili, który przymierzał się do strzału ale został uprzedzony przez Łabędzkiego.
24 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę przyjął Saganowski, odegrał do Romańczuka, który wrzucał na głowę kolegom, ale futbolówkę z własnego pola karnego wybił ostatecznie Ćwielong.
23 min. - Mila próbował wysokim podaniem obsłużyć Sobotę, ten jednak nie zrozumiał intencji kolegi.
22 min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę po raz kolejny przejmują gospodarze.
21 min. - Wrzutka Madeja w pole karne, Romańczuk wybija na róg.
20 min. - Sobota przedarł się środkiem boiska między trzema rywalami, odegrał do Mili, który jednak nie opanował futbolówki.
19 min. - Pomocnik ŁKS-u zdecydował się strzelać zza pola karnego WKS-u, piłka poszybowała obok bramki Kelemena
18 min. - Długie podanie do Romańczuka, który nie jest w stanie opanować piłki przez co decyduje się wybić ją na aut.
16 min. - Chwilę później po dośrodkowaniu w pole karne strzelał z 16m Sztylka ale niecelnie.
15 min. - Tym razem przy linii bocznej sfaulowany został Piotr Celeban. Za to zagranie żółtą kartką upomniany został Bartosz Romańczuk.
14 min. - Faul Kaśćelana na Sobocie.
11 min. - Rajd Soboty z lewej strony, który oddaje strzał z ostrego kąta, ale Wyparło wybija piłkę daleko przed siebie.
10 min. - Bramka dla ŁKS-u. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kaczmarka piłkę głową do siatki umieszcza Antoni Łukasiewicz.
8 min. - Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego obrońcy ŁKS-u wybijając piłkę głową oddalają zagrożenie z własnego pola karnego.
7 min. - Sobota zamieszał w polu karnym z piłką, podał do wybiegającego Mili, który jednak był blokowany przez Łabędzkiego i ostatecznie nie zdołał oddać strzału.
5 min. - Nieudane podanie Soboty do Madeja kończy ofensywną akcję wrocławian.
4 min. - Wrzutka z prawej strony boiska w pole karne Śląska, gdzie jednak Kelemen pewnie chwyta piłkę.
3 min. - Strzał Dudka z 35m był zdecydowanie za słaby aby mógł zagrozić Wyparle.
1 min. - Pruchnik do Saganowskiego i zaczynamy!

Trójka sędziowska wprowadza piłkarzy na murawę. Za chwilę rozpocznie się mecz!

Na stadionie jest ok. 150 kibiców ŁKS-u oraz 500 Śląska.